Czy bonus z "Kwiecista przemowa" łączy się z przedmiotem "Przywilej" ?

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika Patrican23, 20. Gru 2018.

Poleć tę stronę

 1. Patrican23

  Patrican23 Chłop

  Dołączył:
  20. Gru 2018
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Chciałbym się dowiedzieć, czy kwiecista przemowa zwróci mi połowę surowców za szlachcica , gdy wyprodukuje go za pomocą "przywileju " ?

  "Przywilej "

  Dodaje natychmiastowo 1 Szlachcic do Twojej obecnie wybranej wioski, pod warunkiem że spełnione są wymagania rekrutacyjne, jest wystarczająco dużo miejsca w zagrodzie i masz odpowiednią liczbę monet.

  "Kwiecista przemowa "

  Za każdego szlachcica wyprodukowanego w czasie trwania tego bonusu, otrzymasz zasób w postaci pakietu surowców wartego 50% kosztów produkcji tej jednostki. Można go będzie użyć w dowolnej wiosce.

  50% refundacji kosztów produkcji szlachcica
   
 2. Gawryluk

  Gawryluk Pomocna Dłoń Pomocna Dłoń

  Dołączył:
  21. Gru 2017
  Wiadomości:
  286
  Docenione treści:
  150
  Nie dostaniesz 50% refundacji.

  Opis Kwiecistej Przemowy: Za każdego szlachcica wyprodukowanego w czasie trwania tego bonusu, otrzymasz zasób w postaci pakietu surowców wartego 50% kosztów produkcji tej jednostki.


  Słowo klucz: wyprodukowanego czyli musisz go wyszkolić. Dostanie szlachcica z przywileju nie jest produkcją, a bardziej wezwaniem. Skoro wezwanie szlachcica jest darmowe to nie ma z czego Ci dać 50%. Bo 50% z zera to wciąż 0 :)

  Przywilej lepiej użyć w późniejszym etapie świata podczas walki na froncie. Gdy nie będziesz miał szlachcica na odbitkę wioski, będziesz mógł go powołać :)

  Pozdrawiam,
  Gawryluk
   
  -Mad- i Lukasz032 lubią to.