Czeskimarynarz & Nitro Cee - FREE

  • Rozpoczynający wątek czeskimarynarz
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nr 2 , oddaje emocje i jest wyrazista, widać na niej piękno natury ? :confused:
 

DeletedUser168478

Guest
Zdecydowanie praca numer 1. Fajne bajery ze światłem, dobrze dobrany C4D. Do kolorystyki nie można się przyczepić. Render ładnie wtopiony.
 

DeletedUser168479

Guest
Ja swój głos oddaje na prace numer 1.
Praca numer 2 też jest dobra ale i tak słabo nawet jak na painta i widać też, że nie sam paint był używany. Gdyby osoba, która robiła prace numer 2 to głos byłby na nią. A jedynka widać po prostu na pierwszy rzut oka, że bardziej staranna.
 

DeletedUser159420

Guest
8:6 Dla pracy numer 1, którą robił Nitro Cee.



Kolejny temat wybrany przez czeskiego to muzyka pop.
 

DeletedUser159420

Guest
No więc 3 runda
temat: pop

Praca numer 1:
scaled.php

użyte materiały: http://www.renders-graphiques.fr/image/upload/normal/8435_render_Render_MJ2.png

Praca numer 2:
poprm.png

użyte materiały: http://www.google.pl/imgres?um=1&hl...H0ZUNGoBMbStAbP54HYBw&zoom=1&biw=1362&bih=655
 

DeletedUser

Guest
1.Nie dużo nie mało ale w sam raz

2.Nie lubię tego filtru głównie to mnie tam drażni :p wgl nie używaj go może na małe krycie ale poprawiaj gumką to psuje pracę

więc prace nr 1
 

DeletedUser163457

Guest
O tyle co w temacie nr 2 nie podobały mi się obie prace, o tyle w tym temacie podobają mi się obie :/ Trudny wybór. Praca 2 wygląda moim zdaniem bardziej profesjonalnie, ale jednak praca 1 bardziej przypadła mi do gustu i to na nią idzie głos... jednak obie parce naprawdę fajne ;)
 

DeletedUser163457

Guest
Bo są tylko 2 osoby w konkursie, a jedna wybrała Michaela Jacksona, a druga Lady Gage. Jak chcesz Madonne to sam zrób ;p
 

DeletedUser168478

Guest
Zdecydowanie praca numer 2. Widać, że w 2 było zaangażowanie i trzyma się to ładu. W pracy numer 1 jest użyty 1 deseń i wklejony render. Praca numer 2 wygląda bardziej profesjonalnie. 1 nie jest zła ale moim zdaniem jest słaba w porównaniu do 2.
Glos na 2.
 
Do góry