czat plemienny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser181431
  • Data rozpoczęcia

Popierasz ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser181431

Guest
Proponuje zrobić coś z tym czatem plemiennym. Bo albo mam non stop dźwięk z czatu, albo powiadomienia na pulpicie o pw. Jak wyłączę dźwięk na czacie, to mogę nie usłyszeć ważniejszej wiadomości. Wnerwia mnie, gdy muszę w pewnym sensie uczestniczyć w spamie plemienia, gdy akurat nie mam na to ochoty, bo np. oglądam film.
Proponuje usunięcie czatu plemiennego i utworzenie czatu grupowego, czyli po prostu dodawanie graczy do danego czatu (nie tylko ze swojego plemienia) oraz możliwość swobodnego opuszczania czatu, jeśli gracz nie ma ochoty w nim uczestniczyć.
 

DeletedUser181431

Guest
żeby dało się ignorować choć sam czat plemienny..ale gdzie tam.
 

DeletedUser181431

Guest
Osobę głosującą na "nie" proszę o uargumentowanie swojej decyzji, byłbym wdzięczny gdybym wiedział co jest nie tak z moim pomysłem.
 

DeletedUser194823

Guest
bardzo podobnie wyglądająca propozycja została już zaakceptowana https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/czat-konferencja.115849/

Skutkiem było utworzenie właśnie czatu plemiennego.

Przecież w tamtym dziale była mowa o utworzeniu czatu grupowego / konferencji. Zazwyczaj na czacie plemiennym nie można pogadać o wszystkim i o niczym bo ludziom włączają się powiadomienia i na to narzekają dlatego jest przeważnie używany w ważnych sprawach. Nie można pogadać w parę osób które są np zaangażowane w akcje na osobnym czacie, aby można było wybrać osoby które będą w nim uczestniczyć a na fb i gg to nie każdy się pisze / nie każdy posiada.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.355
Przecież w tamtym dziale była mowa o utworzeniu czatu grupowego / konferencji. Zazwyczaj na czacie plemiennym nie można pogadać o wszystkim i o niczym bo ludziom włączają się powiadomienia i na to narzekają dlatego jest przeważnie używany w ważnych sprawach. Nie można pogadać w parę osób które są np zaangażowane w akcje na osobnym czacie, aby można było wybrać osoby które będą w nim uczestniczyć a na fb i gg to nie każdy się pisze / nie każdy posiada.
wiem, ale support nie potrafi czytać i wprowadził to co jest teraz.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Support nie ma takich mocy by wprowadzać jakieś udoskonalenia ,więc nie ma tu znaczenia czy support umie czytać czy nie umie.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
No i propozycje od graczy są przekazywane w takiej formie jak gracz ją przekaże nam ,więc tutaj nie ma znaczenia czy support umie czytać czy nie, nic nie jest dodawane ani ujmowane.
 
Do góry