Czas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser40537
  • Data rozpoczęcia

Zaznacz:)

  • Tak;)

    Głosy: 168 60,0%
  • Nie:(

    Głosy: 112 40,0%

  • W sumie głosujących
    280
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jestem na tak bo gdy robotnicy na zywo pracuja i jak przerwa to tego nie wyburzaja tylko ktos dokancza pozniej
 

DeletedUser8880

Guest
JA zagłosowałem na nie dlaczego? Bo.... a dlaczego niby przerywać budynek jeśli zostało 5 minut do końca.A załóżmy co by sie stało gdyby plemiona team w prowadziło to i do poprzedniego czasu dodało 100% poprzedniego czasu czyli 5=10 (minut) i mamy 5 minut zmarnowane na zabawy.

Plusy
-Lepsza obrona przed farmieniem dlaczego bo np.budujemy koszary do 6 poziomu i patrzymy jedzie na nas nasz farmer i możemy to później dokończyć i zamiast budowy koszar budujemy schowek i farmer nam mniej zabrał
Minusy
-Morale dlaczego bo np jest sytuacja my sie systematycznie rozwijamy no i sąsiad przejmuje wioski i wszystkie budynki są do dokończenia i on przejmuje wioski i niby cały czas by dokańczał a tu patrzymy morale są obniżone czyli kolejny bonus dla obrońcy dlatego zagłosowałem na nie
 

DeletedUser57340

Guest
Jestem przeciw. Gra stała by się szybka i łatwa.
Dobrze planuj rozbudowę budynków i będzie ok.
 

DeletedUser61097

Guest
beznadzieja.

beznadziejny pomysł.
nie sądzę zeby ktos byl tak slepy i by nie widzial co budujea nagle 5 minut przed by to anulowal.
no i ogolnie pomysl do bani. ;/
moze nienazwe tego zbyt duzym ulatwieniem , poprostu NIE. ((;
 

DeletedUser62580

Guest
Przydatne

Mi by się to przydało bo bym budował KUŹNIE 16 godzin by zostało mi
10 minut a za dwa dni włączył bym ale nie na 16 godzin tylko na 10 minut:).
 

DeletedUser46942

Guest
W sumie pomysł logiczny :)
No bo jeśli ktoś buduje kuźnie i zostało 5 minut do końca to znaczy, że kuźnia gotowa tylko trwają prace wykończeniowe ;P. Ktoś przerwie budowę i potem znów musi czekać 20h czyli co?? to co zostało zbudowane zniknęło??
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem to bez sensu.
Jeżeli budujesz budynek to musisz być pewny że chcesz zbudować akurat ten.
To jest zbyt łatwe wyjście

Nie
 

DeletedUser10627

Guest
Kolejne ułatwienie. Po dopracowaniu wyszłoby realistycznie, ale za duże ułatwienie i obciążenie serwa. Teraz jest git.
 

DeletedUser63286

Guest
siema

Jak przerwiesz kuźnie, która sie buduje na 20 a masz ratusz na 20 to sie będzie 20 h i kilka minut budowała to jak przerwiesz to już twój problem, i że ci sie tak zdarzyło to nie znaczy że musi być jak ty chcesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry