Czas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser40537
  • Data rozpoczęcia

Zaznacz:)

  • Tak;)

    Głosy: 168 60,0%
  • Nie:(

    Głosy: 112 40,0%

  • W sumie głosujących
    280
Status
Zamknięty.

DeletedUser40537

Guest
chodzi mi o czas który jest związany z budową budynków, np.: czasami nie chce tego budynku zeby mi sie budował ale juz sie buduje, a drugi który buduje sie np.: 20 godz, zostało mu 5 minut nie został przerwany, raz miałem taki i mi sie pomyliło i go przerwałem i chciałbym zeby np.:

Kuźnia:14:00 godz, zostało 5 minut. I jak przerwie zostanie jeszcze te piec minut
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas

W ogóle nie rozumiem o co Ci chodzi. Żeby się nie dało przerwać pięć minut przed końcem? Zechciej wyjaśnić.
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Czas

chodzi mu o to że podczas przerwania budowy budynków czas do końca budowy został

czyli przerywasz budowe budynku A któremu zostało 3 minuty do końca budowy

za trzy dni znowu zaczynasz budowe budynku A i zostanie mu tylko 3 minuty...

z jednej strony tak bo jest logiczne...z drugiej jeden gracz mógłby się szybko rozwinąć w kilka minut...
 

DeletedUser32223

Guest
Odp: Czas

Jeśli ja dobrze zrozumiałem, to chodzi mu o to, żeby można było przerwać budowę 5 minut przed końcem i móc dokończyć ją później, ale jestem na nie.
 

DeletedUser21868

Guest
Odp: Czas

Takie coś jest nie potrzebne bo chyba każdy wie co będzie budował a jak się pomyli to da przerwij i inny budynek robi
 

DeletedUser45706

Guest
Odp: Czas

Mi to by się wogule nie przydało...
Bo jak buduje jakiś budynek to rzadko przerywam budowę...
No chyba że postawię nie ten co trzeba. a to mi się rzadko zdarza ;)

Pomysł niepotrzebny...
 

DeletedUser40537

Guest
Odp: Czas

Takie coś jest nie potrzebne bo chyba każdy wie co będzie budował a jak się pomyli to da przerwij i inny budynek robi

i w tym sęk, jezeli przerwie bedzie musiał budowac od nowa i czekac tyle samo czsu, a jak by było to wprowadzone to nie musiałby juz czekac tak długo, jezeli da budowe 14 godz i przerwie ją po godzinie, bedzie mugł ją dokończyc kiedy indziej i bedzie czekał tylko 13 godz, mi by sie to przydało ponieważ czsami chcę wybudowac inny budynek a ten już sie buduje godzine i szkoda mi go przerwac bo znowu bede czekał np.: 14 godz
 

DeletedUser12829

Guest
Odp: Czas

Musisz myśleć nad następnym posunięciem również nad takim błahym
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Czas

Jak się coś buduje to z głową:)
Wg mnie niepotrzebne.
 

DeletedUser32223

Guest
Odp: Czas

i w tym sęk, jezeli przerwie bedzie musiał budowac od nowa i czekac tyle samo czsu, a jak by było to wprowadzone to nie musiałby juz czekac tak długo, jezeli da budowe 14 godz i przerwie ją po godzinie, bedzie mugł ją dokończyc kiedy indziej i bedzie czekał tylko 13 godz, mi by sie to przydało ponieważ czsami chcę wybudowac inny budynek a ten już sie buduje godzine i szkoda mi go przerwac bo znowu bede czekał np.: 14 godz

Chyba go źle zrozumiałeś. On chce przerwać tą budowę dlatego, że wybrał zły budynek do budowy, a nie dlatego, iż chce dokończyć budowę później.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas

a co z surowcami?

Dobre pytanie, właśnie, co z surowcami? Zamrażają się w oczekiwaniu na dokończenie budowy? Czyli mamy darmowy spichlerz, większy niż zwykły. Taka lokata, tylko bez procentu.
Czy może surowce się zwracają? W części albo w całości. A jak w części, to w jakiej części?
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Czas

Dobre pytanie, właśnie, co z surowcami? Zamrażają się w oczekiwaniu na dokończenie budowy? Czyli mamy darmowy spichlerz, większy niż zwykły. Taka lokata, tylko bez procentu.
Czy może surowce się zwracają? W części albo w całości. A jak w części, to w jakiej części?

Ale pogmatwałeś:p
Prawdopodobnie surowce zwróciły by się tak jak przy "standardowym"przerwaniu
budowy.A potem aby ją dokończyć trzeba by mieć w spichlerzu wymaganą ilość surki.
 

DeletedUser32223

Guest
Odp: Czas

Dobre pytanie, właśnie, co z surowcami? Zamrażają się w oczekiwaniu na dokończenie budowy? Czyli mamy darmowy spichlerz, większy niż zwykły. Taka lokata, tylko bez procentu.
Czy może surowce się zwracają? W części albo w całości. A jak w części, to w jakiej części?

Jak widać pojawia się kolejny problem. Jeśli pomysł by wszedł, w co szczerze wątpię, powinno się zrobić tak, aby surowce wracały, ale do wznowienia budowli wumagana ilość powinna być w spichlerzu. Ale mam nadzieję, że pomysł nie przejdzie, bo jest do niczego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas

ale żeby szło przerwać ją do połowy pełnego czasu budowy czyli budynek który się buduje 14h to żeby dało się przerwać w czasie od 14h do 7h czasu pozostałego do budowy a po tym czasie trudno
 

DeletedUser31375

Guest
Odp: Czas

Dobre pytanie, właśnie, co z surowcami? Zamrażają się w oczekiwaniu na dokończenie budowy? Czyli mamy darmowy spichlerz, większy niż zwykły. Taka lokata, tylko bez procentu.
Czy może surowce się zwracają? W części albo w całości. A jak w części, to w jakiej części?

hmm ja chyba wiem i przepraszam że się wtrącam w pomsł zostało 1% czasu(że tak powiem)zaniechamy to i daje 99% ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Czas

Według mnie to dobry pomysł często przez pomyłkę nacisnę nie to co trzeba, oczywiście TAK!!!
 

DeletedUser34726

Guest
Odp: Czas

Dobry pomysł choć odrazu niezrozumiałem oto ci chodziło Biegusiowi :)
Następnym razem pisz bardziej zrozumiale.Jestem za bo ja tak niestety często mam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas

Moim zdaniem mogło by być, ale jak przerwałeś budowę i nie robisz dalej to powinno być tak, że budynek jest zamkniety...
Bo jakby tak nie było to bym se rozbudował wszystkie budynki, żeby zostało mi 2,3 minuty do końca i później robię po kolei i w 20 minut zdobywam około 2 tys. pkt.....



A i w ankieci nie ma 3 odp. np. "może być, ale z poprawkami"....:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry