Cudotwórstwo

Status
Zamknięty.

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
Chciałbym sie dowiedziec jakim cudem na swiecie 116 gra cudotwórca ?

Jak widać po raportach pan wyzej ma 25 zagrode. Później leci moja kontra i po kolegi wojsku. A ty czasem ja dostalem kontre i gosc znowu ma pelna zagrode wojska mimo wczesniejszej straty. Znam takie przypadki no ale bez jaj nie powiecie mi ze jakis dzieciak z suportu dodal sobie wojsko bo jakims cudem dostal prawa.
Pozdro i licze na odpowiedź (jak on to zrobił)
aszxqw92
 

b20-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
606
7k miejsc w zagrodzie zajmuje ten off co ubiłeś
licz ktoś budynki

6k miejsc w zagrodzie off nr dwa
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
Pierwszy raz gracz atakowal mnie rycerzem z +5% do miecza i na tego zrobilem kontre jak widac w raporcie.
Po prostu gracz z suportu wkurzyl sie dodal sobie wojsko i po sprawie tylko niech sie przyznaja do bladu a konto usuna bo to bez sensu jesli normalna osoba zarzadzajaca gra nie wypowie sie dlaczego dochodzi do takich rzeczy.
jesli to nie prawda udowodnijcie mi to jestem ciekawy jak on to zrobil.
wojsko na pewno nie podeslal nikt ani 2 osoby polowek bo widac w rankingu wsparcia nie ma jego plemiennikow.
 

DeletedUser37348

Guest
Może miał większą zagrodę, ale ktoś katami zbił.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Z takimi sprawami zapraszam do kontaktu przez tickety - na forum zabronione jest dyskutowanie o błędach gry na konkretnych kontach i poruszanie innych tematów dotyczących konkretnych kont graczy.
Ucinam też insynuacje o pracownikach obsługi gry grających aktywnie na zarządzanych przez siebie światach - takich przypadków po prostu NIE MA. Nie ma co do zasady możliwości, żeby ktokolwiek dostał jakiekolwiek prawa (nawet moderatora forum) na światach, na których gra lub grał i nie przewiduje się od tej zasady wyjątków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry