CoTyTutajRobisz* vs zbychu72

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser178225
  • Data rozpoczęcia

Kto Wygra:D

  • CoTy?

    Głosy: 8 38,1%
  • Zbychu72

    Głosy: 13 61,9%

  • W sumie głosujących
    21
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser178225

Guest
No to teraz zbychu pokażesz klase niewiem czy zdarzysz wyklepać offa zanmi ja Cie juz nie sprzatne:) Widziałem już twoje klepanie kiedy raz udało Ci sie podbic:) ja miałem full offa a ty wpadeś 3500/1800/180 :)


Termin: Dokladny do ustalenia
Zasady :
Wioska 500/2138pkt.
Szlachta: 3 grube max
Limit fake łącznie można wykonać 6 ataków
Nagroda 100pp
Wojska 16k
 

DeletedUser162819

Guest
spojrzałem tylko na 2 strony i widzę 7 Twoich tematów w dziale pojedynki.
Zagrałeś już jakiś?
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Na pojedynek ze mną trzeba sobie zasłużyć.

Ty swoim zachowaniem i krętactwem możesz pojedynkować się jedynie z dziećmi twojego pokroju.

Przypominam Ci ze zjechałałem Cie ostatnimi czasy 2x na SP. I za każdym razem nie byłeś na to przygotowany... albo atakowałeś mnie ze swoimi kolegami których również ubiłem.

Teraz pojechałem Cie na Specjalu do zera w niecałe 12h.
 

DeletedUser178225

Guest
Na pojedynek ze mną trzeba sobie zasłużyć.

Ty swoim zachowaniem i krętactwem możesz pojedynkować się jedynie z dziećmi twojego pokroju.

Przypominam Ci ze zjechałałem Cie ostatnimi czasy 2x na SP. I za każdym razem nie byłeś na to przygotowany... albo atakowałeś mnie ze swoimi kolegami których również ubiłem.

Teraz pojechałem Cie na Specjalu do zera w niecałe 12h.


Bo sie boisz bo na sp na poju bede tylko na ciebie nastawiony a nie na kilku którzy mnie nie lubia i atakuja a wtedy nie beda:) to Cie scisne ale co to dla cb jak mnie jedziesz darmowa premka:) dawaj cwaniaczku:)
 

DeletedUser

Guest
walczyłem przeciwko zbychowi i coty? , prezentują podobny styl gry małe różnice w niektórych sprawach , może być ciekawy pojedynek jeżeli będzie fair play :)

Stawiam na zbycha , może i przegra ale on ma przynajmniej swój honor
 

DeletedUser142069

Guest
Co to za beznadziejna dyskusja, wszyscy wiemy, że zbychu72 jest najlepszym graczem wszechświata. Głupie są rozmowy o tym czy lepszy jest od niego jakiś nołnejm. Rzekłem.
 

DeletedUser

Guest
Nie no na serio zbycha uważam i to nie ze względów osobistych , z nim też mam wojne :) Tzn. miałem

Ale jednak te pojedynki są bez sensu , kto skontruje pierwszy ten wygra albo kto zrobi karete :) Chyba , że takie inne pojedynki na 3 grubych ,ale to też wszystko przereklamowane powinne być 2 SP tylko do pojedynków , wtedy to by się można było bawić a tak to kto ma więcej sojuszników ten wygra ;/
 

DeletedUser178225

Guest
Nie no na serio zbycha uważam i to nie ze względów osobistych , z nim też mam wojne :) Tzn. miałem

Ale jednak te pojedynki są bez sensu , kto skontruje pierwszy ten wygra albo kto zrobi karete :) Chyba , że takie inne pojedynki na 3 grubych ,ale to też wszystko przereklamowane powinne być 2 SP tylko do pojedynków , wtedy to by się można było bawić a tak to kto ma więcej sojuszników ten wygra ;/

To dlatego jesli na poju ktos zaatakuje to jest przerywany tylko osoby która walcza moga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry