cotytutajrobisz* vs detox-112

  • Rozpoczynający wątek *****13*****
  • Data rozpoczęcia

kto wygra


  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
wioska startowa 500/2138 nagroda 200 pp.
limit szlacht 3
limit ataków 6
limit wojska 16 k
wylacznie off przyjmujesz?
prędkość wymagana :400

trzeba skonczyc z ta dziecinadą
 

DeletedUser178503

Guest
Głos na Coty?, ty nawet antykontry wyslac nie potrafisz detox.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Mój brat mówi ze przyjmuje ale o 50 pp bo dzisiaj edinio sie na konto włamał i pp zapierdzielił, a supek nic nie raguje jak sam nie shackujesz komus konta to suport nic nie zrobi.
 

DeletedUser

Guest
Mój brat mówi ze przyjmuje ale o 50 pp bo dzisiaj edinio sie na konto włamał i pp zapierdzielił, a supek nic nie raguje jak sam nie shackujesz komus konta to suport nic nie zrobi.

hahahahah :D zalosne o 100 i mogę grac pozycz mu i tyle. o 500 mi sie nie oplaca
 

DeletedUser

Guest
zagramy o 50 ale do puli dorzucam cos takiego: jak przegram koncze z plemionami.. i odwrotnie;)
 

DeletedUser

Guest
nastepna runda fgdgfd

--------------------------------------------------------------

dorosnijcie to zagramy narazie to nie ma sensu.. mali frustraci
 

DeletedUser169406

Guest
rano go pojechałem w jego ochronie uciekałem a potem go uwaliłem:p uciekał az trafiłem:) a ze mna miał grac i sie wystraszył.:(
 

DeletedUser

Guest
tak wystraszyłem się na pewno... poporstu dorosnijcie... te fejki tylko swiadcyzly o waszej nie powiem co... ehhh do zamkniecia jak widać tak mnie pojechałeś że runde wygrałem... a zjechac kgoos to zniechecic do dalszej gry
 

DeletedUser169406

Guest
Jak bys tych ludków nie nasłał co mi lk cały czas spamili i pisali ze ty im kazałes to co innego by było:) ty zaczłes zaraz jak cie zjechałem od nowa.Ty tez fejkowałes;) wiec inny nie jestes.Dopiero do domu wróciłes spod sklepu?:)
Wygrałes ty zaczełes 20 min po ochronie od nowa:) a ja juz po 1 gry przez tyle czas zrobiłes sobie offa i pałac;) to nie jest zaden wyczyn:d
 

DeletedUser

Guest
problem ze wzrokiem? wysłałem ci i w profilu wkleilem swoje 2 rozmowy jakei mmialem przez cala runde... dwie byly do ciebie i pisalem jeszcze z top3 bo chcial sojak zgodizlem się nikogo nie nasylalem bo poco mialbym to robic? nie lubie sie mscic nie robie tego moja zemsta miala inny charakter wygrałem rundke i to cie najbardziej boli i wymyslasz preteksty teraz dziwne;P gdyby cie to nie bolalo przez ostatnie 10 miinut nie fejkwoal bys mnie po 50 ataków hahaha:p a taki byłeś pewny "nie wygrasz"
 

DeletedUser169406

Guest
Hehe ty tez kiedys tak robiłem to i ja:) a ja mam to gdzies czy wygrałes czy nie:)
 

DeletedUser

Guest
Hehe ty tez kiedys tak robiłem aha robiles? ja tak nigdy nei robie bo nie mam po co ide i nie wracam a nie na koncu rundy zenua
 
Status
Zamknięty.
Do góry