CoTy? vs E*T* (fany)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser178225
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra


  • W sumie głosujących
    18
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser178225

Guest
Z reszta mniejsza o to:) co brat pisał ze z tym screnem:) zobaczymy jak bedzie z czasem moze zagram a jak nie to jutro rano na 100% zagramy bo bede miał czas;) wiec jak nie dzis to jutro i roztrzygniemy twoja głupote;)
 

DeletedUser185016

Guest
miałem grąć z cotym ale nas jechali coty odpuścił ja po kontrowałem ale poszłem do kościoła zjechałem freju x3 i full i jeszcze pare deff i offów ogółem w 1h : 05 min off 4200/2500 pobije ktoś eko normalne :* od 500
 
Wynik reakcji
6.795
Jesli chcesz moge z Toba ja zagrac tego poja, jeden warunek :) nagrywasz caly pojedynek + gdy zlamiesz zasady badz po prostu przegrasz,przestaniesz w koncu cwaniaczyc wielce na tym FO bo to sie robi juz nudne,oraz przyznasz,ze jestes po prostu slaby i tyle... :) Jesli ja przegram wysylam Ci 200 pp i odejde z reprezentacji. Bo ciagle twierdzisz,ze nie powinienem byc w niej. Pasuje Ci taki uklad ?
 

DeletedUser178225

Guest
miałem grąć z cotym ale nas jechali coty odpuścił ja po kontrowałem ale poszłem do kościoła zjechałem freju x3 i full i jeszcze pare deff i offów ogółem w 1h : 05 min off 4200/2500 pobije ktoś eko normalne :* od 500

Tak ja i tak miałem mało czasu a loser wpadał z jakimis noobami mówie ze mam poja to on ze w tyłku to ma nie tak brzmiał tyłek tylko bardziej:) wiec ubiłem to co miałem i poleciałem:) zagramy fany jak bede miał czas bo jutro cb niema:)
 

DeletedUser185016

Guest
mogę jutro być jeśli chcesz :*.


chciałbyś 2 na 2 ja z kimś na cb i ceitera.?
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Dzień dobry :)
Przypominam, że w dziale pojedynków obowiązuje odpowiedni regulamin. Posty w tematach pojedynków, powinny dotyczyć tematu czyli danego pojedynku. Proszę o poprawę.

Pozdrawiam
fiolka
 
Status
Zamknięty.
Do góry