Coma vs Funny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser169458
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser169458

Guest
Wioska: 26/66 pkt
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 10 ataków
Nagroda 300pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne (początek gramy obstawieni deffem)
Dozwolone katasy : 10 ( na plac tylko i wyłącznie )
Ustawienia do zmiany oczywiście, jest to moja propozycja.
Termin również.

A tylko spróbuj nie zagrać, to nei wiem co Ci zrobię. Gramy po tej długiej rundzie. Poproszę drubensa aby kontrolował działania skryptów na serwerze. Rundę również powinien Nam dopasować.
Nie ma tłumaczenia, że przegrywasz i nasyłasz kolegów. Ja nie mam kolegów, więc nikogo nie naślę . Gramy czysto i mi udowodnisz, że jesteś lepszy. Ja wygram, Ty się w końcu uspokoisz . Ty wygrasz, odchodzę z Repki.
 

DeletedUser180426

Guest
Wioska: 26/66 pkt
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 10 ataków
Nagroda 300pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne (początek gramy obstawieni deffem)
Dozwolone katasy : 10 ( na plac tylko i wyłącznie )
Ustawienia do zmiany oczywiście, jest to moja propozycja.
Termin również.

A tylko spróbuj nie zagrać, to nei wiem co Ci zrobię. Gramy po tej długiej rundzie. Poproszę drubensa aby kontrolował działania skryptów na serwerze. Rundę również powinien Nam dopasować.
Nie ma tłumaczenia, że przegrywasz i nasyłasz kolegów. Ja nie mam kolegów, więc nikogo nie naślę . Gramy czysto i mi udowodnisz, że jesteś lepszy. Ja wygram, Ty się w końcu uspokoisz . Ty wygrasz, odchodzę z Repki.

Głos na Ciebie :D zjedz Tego lamusa:D
 

DeletedUser171672

Guest
Coma nie ma sensu z nim grać. Zapłaci komuś pp i będzie cię burzył jak będziesz miał już pałac. Po za tym on nie potrafi anty kontr słać, więc pozdro:)

Fajnego buga złapałem, zaznaczyłem, że wygra Coma, a napisane jest, że zaznaczyłem, że wygra Funny..:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
Widziałem właśnie Wasz pojedynek, jesteś od niego o klasę lepszy a przegrałeś ;/ Zobaczymy, mi słownie nie dogryzie, więc niech na pojedynku coś zrobi nieuczciwie, to porozmawiam sobie z płotkiem.
 

DeletedUser169458

Guest
Nie kłóćcie się tutaj. To temat do pojedynku, nie będzie mi się chciało potem szukać istotnych informacji :) Zobaczymy jak będę miał jakieś podstawy do pośpiechu,to czy wyklepiesz szybciej tego offa :)
 

DeletedUser178225

Guest
Keymil jak wrócisz juz od comy to może my sie spróbujemy taki uczciwy pojedynek bo wiem że z toba mozna godnie bez nasyłania zagrac:)
 

DeletedUser169458

Guest
Kiedy gramy mistrzu? Koniec długiej rundy już.

Panie, termin już mija. Jaka wymówka tym razem? Czyżby skończyło się jak zwykle na Twoich pustych słowach geniuszu?


Boże , odpiszesz coś w końcu?

--------------------------------------------------------------

No i to jest właśnie to o czym mówiłem. W gębie każdy potrafi dopowiedzieć, ale niestety na tym się kończy. Szkoda, przydałoby się 300 pp, temat do zamknięcia .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry