Coma vs detox

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser169458
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • Wygra Coma

    Głosy: 14 50,0%
  • Wygra Detox

    Głosy: 14 50,0%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser169458

Guest
Wioska 66pkt/500 pkt( do wyboru)
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 10 ataków
Nagroda 100pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne (początek gramy obstawieni deffem)
Dozwolone katasy : 10
Ustawienia do zmiany oczywiście, jest to moja propozycja.
Termin również.
 

DeletedUser171672

Guest
Coma wygra w 100 % .. Jest lepszy od niego moim zdaniem :)
 

DeletedUser169458

Guest
ja mimo wszystko stawiam na detoxa, większe doświadczenie przechyli tutaj szale zwycięstwa. Potem ceiter zagram z Tobą, żebyś już mi nie marudził.
 

DeletedUser169458

Guest
największą moją wadą jest to, że start mam mało ogarnięty, a detoxowi idzie to całkiem dobrze ;X
 

DeletedUser

Guest
Ja głosuje na comę , bo znam Filipka i stać go na zwycięstwo z detoxem :)
detoxa nie znam , widziałem pare rund z jego udziałem lepiej mu idą chyba rundy wieksze niz 26/66 pkp ale to chyba bo mało go widze od kad gram tak +/- z rozwojem dobrz.e
 

DeletedUser155723

Guest
Postawiłem na Come bo może zaskoczyć ale chyba detox jednak wygra
 

DeletedUser

Guest
ja myślę że od 66pkt wygra detox bo szybciej klepnie offa z grubasami, a od 500pkt więcej loterii ale raczej też detox;) kto pierwszy klepnie 16k woja z szlachta wygrywa taka prawda.
 

DeletedUser

Guest
Ta , Coma18 to nawet nie widziałem w topce . Detox dobrze gra , natomiast Coma potrafi tylko farmić ... I to nie dobrze , tylko przeciętnie ..
 

DeletedUser

Guest
sHmmm , Stawiam na detoxa , ale myśle że pojedynek będzie wyrównany obaj dobrzy gracze :)
 

DeletedUser

Guest
jak sie pojawi konkrtny termin rundy i odpowiednia gramy. ile razy mam ci tlumacz ze gdy ty miales 300 lk ja mialem 400 i rozbilem je na byczku wiec niestety ale nie bylo jak porownac naszego rozwoju:( ale neich bedzie ze rozwijasz sie szybciej. podzielam zdanie stepa. na paczki ten co pierwszy zaatakuje moze latwo przegrac:)
 

DeletedUser169458

Guest
ale ja nie mówię, że się rozwijam szybciej, bo jets to bardzo możliwe, gdyż ja na początku mam zawsze mniej lk od innych :)
 

DeletedUser

Guest
koma pocwiczyl ostro ma u mnie szacunek, to juz nei jest chlopak do lania jak na koncie disturbia95 bez urazy
 

DeletedUser167160

Guest
Widzę, że pojedynek trwa, a w punktach przeważa detox... No cóż, detox to mój typ, wydaje mi się, że ma więcej ogrania i dobre taktyki na pojedynek, co nie przekreśla Comy, który też swoje umie.... Wystarczy jeden błąd po którejś ze stron i przeciwnik wygra ;) szkoda, że nie mogę śledzić wyników, net na komputerze odmówił posłuszeństwa... <beczy>
 

DeletedUser

Guest
dzikuje za pojedynek przegralem z coma niestety przy wejsciu nawrotki comy okazalo sie ze wojsko wracalo mi jako opozniony 001:) i klin nie wszedl w takim razie hehe tak bywa druga sprawa ze nie puscilem kontry bo puscilem pierwszy grubasy i mnie sklinowal. w miedzyczasie podeslal antykontre i bylem w dupie dodam ze synchro bylo z przejsciem cos kolo 966 066 166 w sumei moglem poslac na barbe , ale czasu nie mialem ladnie ogarnal mogl pierwszy puscic ataki ale tego nei zrobil w sumei oboje czekalismy na siebie rapki zoabczycie pozdrawiam tych co we mnei nie wierzyli mieli racje he
 

DeletedUser169458

Guest
Widzę, że pojedynek trwa, a w punktach przeważa detox... No cóż, detox to mój typ, wydaje mi się, że ma więcej ogrania i dobre taktyki na pojedynek, co nie przekreśla Comy, który też swoje umie.... Wystarczy jeden błąd po którejś ze stron i przeciwnik wygra ;) szkoda, że nie mogę śledzić wyników, net na komputerze odmówił posłuszeństwa... <beczy>

A jednak pomyłka. Off szedł jak równy z równym. Na początku detox oczywiscie 100 lk więcej ode mnie, potem się wyrównało. Straciłem 180 taranów. Detox zachował się fair play, bo poszedł do łazienki, a ja w miedzy czasie odklepałem to co starcilęm. Potrem detox zaczął w zamian pierwszy 3 grubych. No i reszty dowiecie się z raportów.
 

DeletedUser169458

Guest
dzikuje za pojedynek przegralem z coma niestety przy wejsciu nawrotki comy okazalo sie ze wojsko wracalo mi jako opozniony 001:) i klin nie wszedl w takim razie hehe tak bywa druga sprawa ze nie puscilem kontry bo puscilem pierwszy grubasy i mnie sklinowal. w miedzyczasie podeslal antykontre i bylem w dupie dodam ze synchro bylo z przejsciem cos kolo 966 066 166 w sumei moglem poslac na barbe , ale czasu nie mialem ladnie ogarnal mogl pierwszy puscic ataki ale tego nei zrobil w sumei oboje czekalismy na siebie rapki zoabczycie pozdrawiam tych co we mnei nie wierzyli mieli racje he


Również dziękuję, i pozdrawiam tych, którzy we mnie nie wierzyli, nie produś, melon ? ;p
 

DeletedUser

Guest
ostzregam rapki nie sa zbytnio ciekawe dla mnie hehe opozniony 00:00:01 hehe to jest dopiero fart ale zdarza sie najlepszym buahaha
 
Status
Zamknięty.
Do góry