CoJaZrobiłemŻeTuJestem? VS NieUmieGrac?X3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser162325
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser162325

Guest
nie skopiowałem bo z nim na ts siedziałem i on tak powiedział.
A ojciec popatrz on przed chwilą napisał że miał kuźnię na 16 a miał 2 szlachty w wiosce, więc on coś kręci;>
 

DeletedUser162325

Guest
Nie będę się kłócic możemy powtórzyc pojedynek jak chcesz;)
 
Wynik reakcji
1.062
Mam takie pytanie czy jeśli agresor ma już 16 k wojska.. a obrońcy brakuję jeszcze z 1-2 k może odpowiedzieć odwetem czyli po przez na przykład kontre ? Mowa o pojedynku
 

DeletedUser150331

Guest
Mam takie pytanie czy jeśli agresor ma już 16 k wojska.. a obrońcy brakuję jeszcze z 1-2 k może odpowiedzieć odwetem czyli po przez na przykład kontre ? Mowa o pojedynku

było ustalone 16k wojska potwierdzenie rapkiem i wio a nie wczesniej!
 

DeletedUser137285

Guest
Mam takie pytanie czy jeśli agresor ma już 16 k wojska.. a obrońcy brakuję jeszcze z 1-2 k może odpowiedzieć odwetem czyli po przez na przykład kontre ? Mowa o pojedynku

oczywiscie ze mozesz kontrowac... czemu nie

zdarzaly sie juz pojedynki w ktorych jedna strona czujac ze duzo traci do rywala szybko robila szlachte nie majac 16k...
 

DeletedUser

Guest
czyli ja mam 12k a on 16 i wali 3 ataki ze szlachta,wbijam klina i moge walnac kontre ??i go przejac ale nie majac wymaganej ilosci wojsk ?
 

DeletedUser153359

Guest
czyli ja mam 12k a on 16 i wali 3 ataki ze szlachta,wbijam klina i moge walnac kontre ??i go przejac ale nie majac wymaganej ilosci wojsk ?

w chwili w ktorej jedna ze stron zaatakuje rozpoczyna sie pojedynek... tyle ze 1 ktory zaatakuje musi posiadac 16k miejsc w zagrodzie
 

DeletedUser

Guest
to odrobina szczescia i mozna wygrac i nie majac 16k off ;p wystarczy wbijac kliny i od razu w 3 grubych poleciec:d
a co do grubych to mozna miec tylko 3 czy mozna miec 4 ale tylko 3 ataki mozna wysłac ze szlachta ??
 

DeletedUser153359

Guest
to odrobina szczescia i mozna wygrac i nie majac 16k off ;p wystarczy wbijac kliny i od razu w 3 grubych poleciec:d
a co do grubych to mozna miec tylko 3 czy mozna miec 4 ale tylko 3 ataki mozna wysłac ze szlachta ??

nie wiesz jak wyglada gra podczas pojedynku prawda? :D bo w 3/4 przypadkach to wygrywa ten ktory jako 1 zaatakujea ty mozesz miec tylko 3 grube
 
Status
Zamknięty.
Do góry