Co budować?

  • Rozpoczynający wątek wojtow
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam, mam takie pytanie. Co mogę dalej budować, bo się zastanawiam, czy lecieć w wojsko czy jak. Wygląda to tak:
Eko 15/15/15
Ratusz 10
Zagroda 13
Koszary 11
Mur 15
Kuźnia 5
Stajnia 3
Spichlerz 12
Rynek 4
Schowek 10
Posiadam 400 pikinierów i 300 mieczników.

Punktów mam 694.. Ma ktos jakies propozycje? Z góry dziekuje i pozdrawiam.
 

DeletedUser159480

Guest
Brakuej kilku podstawowych informacji - to świat z farmieniem czy nie? Początek serwera czy niedawno dołączyłeś do rozgrywki? Jak wyglądają sąsiedzi blisko Ciebie, znasz ich, wiesz w co lecą? Podaj więcej szczegółów, bo naprawdę jest mało danych i ciężko cokolwiek doradzić.
 

DeletedUser

Guest
Wiec tak, to jest swiat z farmieniem (8<cfaniak>, niedawno dolaczylem, sąsiedzi nie wiem w co lecą, ale mniej więcej punktów maja tyle co ja. Wiem, ze jeden sąsiad szedł w offa, ale jak mnie zaatakował to mu wyczyściłem. Hmm nie wiem co jeszcze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159480

Guest
Więcej plądruj sąsiednich wiosek i leć w offa - buduj sporo LK (najwięcej surków zgarniają z farm i są bardzo szybkie) i topory do czyszczenia sąsiadów, którzy najprawdopodobniej będą lecieć w piki lub też offa - więc bez problemu powinieneś im z zaskoczenia strącić te osady.

Uważaj na agresywnych sąsiadów - jeśli wrzucisz teraz samego offa i ktoś Ci go skasuje, to jest spora szansa na to, że nie podniesiesz się z tego ciosu, przeciwnik będzie Cię po prostu często odwiedzał i pobierał 'haracz' w postaci surowców.

Graj z głową.
 

DeletedUser

Guest
Na chwile obecną mam 924 pikinierów, 759 miecznikow i 50lk. Czy oplacaloby mi sie teraz pomieszać offa i deffa?
 

DeletedUser184352

Guest
Nie, jak zacząłeś deffem to to skończ. Poproś wspólplemieńca offowego żeby wyczyścił Ci tam wioskę i tam robisz offa
 

DeletedUser

Guest
A jeszcze tak zapytam, ile wojska budować i jakie budynki jeszcze, tak żeby bylo dobrze.
 

DeletedUser

Guest
Wioska defensywa i jeszcze takie pytanko, czy opłaca się budować łuczników na deffa?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry