Ciasteczkowe mapki by sawantir

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
671
Pajacem jest każdy, kto grał w Marzycielach.
Ale Ty chyba nie, co?
Nie byłbyś aż tak głupi? Nie jesteś aż takim pajacem?
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
377
Na razie jest tylko jedna. jn + dziki

"Koalicją nazywa się pakt, porozumienie osób lub grup podejmujących wspólne działanie, przy czym każdy kieruje się osobistym interesem. W związku z koalicją podmioty łączą się w celu osiągnięcia wspólnego celu."

Więc czy jeśli pozostałe kilkadziesiąt członów nie bije się ze sobą (poprzez formalną tudzież nieformalną umowę) i dodatkowo łączy je wspólna walka z "jedyną" ww. koalicją JN+Dziki to czy według tej definicji nie czyni ich to również koalicją? Jak to jest @Dżobi? Pochwalisz się co miałeś z polskiego w podstawówce? :D
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.353
"Koalicją nazywa się pakt, porozumienie osób lub grup podejmujących wspólne działanie, przy czym każdy kieruje się osobistym interesem. W związku z koalicją podmioty łączą się w celu osiągnięcia wspólnego celu."

Więc czy jeśli pozostałe kilkadziesiąt członów nie bije się ze sobą (poprzez formalną tudzież nieformalną umowę) i dodatkowo łączy je wspólna walka z "jedyną" ww. koalicją JN+Dziki to czy według tej definicji nie czyni ich to również koalicją? Jak to jest @Dżobi? Pochwalisz się co miałeś z polskiego w podstawówce? :D
"Jeśli ciało A działa na ciało B siłą F (akcja), to ciało B działa na ciało A siłą (reakcja) o takiej samej wartości i kierunku, lecz o przeciwnym zwrocie. W wersji skróconej: Każdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku, lecz przeciwnie zwrócona"

Powstała ogromna, patologiczna koalicja (dziki/jn/wiewióry) i dlatego inne plemiona, aby móc sobie normalnie grać, chcą zwalczyć tę patologiczną sytuację. Powiedz mi, co miałeś z fizyki?

ps
Pochwalisz się co miałeś z polskiego w podstawówce? :D

Wiesz, że w tym zdaniu popełniłeś błąd interpunkcyjny? Trochę zabawnie wyszło. Sam się zaorałeś xD
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
377
"Jeśli ciało A działa na ciało B siłą F (akcja), to ciało B działa na ciało A siłą (reakcja) o takiej samej wartości i kierunku, lecz o przeciwnym zwrocie. W wersji skróconej: Każdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku, lecz przeciwnie zwrócona"

Powstała ogromna, patologiczna koalicja (dziki/jn/wiewióry) i dlatego inne plemiona, aby móc sobie normalnie grać, chcą zwalczyć tę patologiczną sytuację. Powiedz mi, co miałeś z fizyki?

ps


Wiesz, że w tym zdaniu popełniłeś błąd interpunkcyjny? Trochę zabawnie wyszło. Sam się zaorałeś xD
Z fizyki miałem 5, a z rozszerzenia 4. Zdaję sobie sprawę jak działa trzecia zasada dynamiki Newtona i szczerze mówiąc, liczyłem, że zbaituję Cię właśnie na tego typu odpowiedź ;)

"o takiej samej wartości i kierunku, lecz o przeciwnym zwrocie."
"towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku"

Jak dobrze, że aż dwukrotnie zwróciłeś na to uwagę. Wczoraj w innym poście liczyłem człony i zakładam, że od tego czasu nic się nie zmieniło. W związku z tym wytłumaczysz mi jakim cudem 8 członów jednej koalicji jest równe 26 innym członom "zwalczającym tę patologiczną sytuację"? Stwierdzenie 8=26 nie należy do najmądrzejszych...

Chyba, że jednak jesteś dobry z matematyki i po prostu zakładasz, że nasze 8 członów jest tyle warte co reszta świata. W takim wypadku byłby to bardzo miły komplement i przyznanie, że mamy prawie 3-krotnie lepszą organizację i potencjał. Według statystyk z ostatniej mapki (459 do 1255 graczy) i Twojej logiki wychodzi na to, że nasz 1 gracz jest warty Waszych trzech. Śmiem w to wątpić, bo uważam, że na tą chwilę nasz jeden gracz jest warty przynajmniej 10 Waszych. Za to ciekawi mnie jak to jest prowadzić w plemię, w którym własnych graczy uważa się za 3x słabszych od wrogów. Jak tam Wasze morale? :)
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.353
Wy stworzyliście koalicję do blaszek w momencie, w którym Dziki miały 5 członów, Jn miało 5 członów i Wiewióry miały 6 członów. To nijak nie wychodzi 8.
To, że nie przetrwały wam niektóre plemiona próby czasu, to nie zmienia tego, że utworzyliście ogromną koalicję. Dodatkowo zgrabnie pomijasz fakt, iż poza "koalicją do blaszek" macie jeszcze pony z gitami (4 człony) i bdf (5 członów). Poza tym wiesz. Za miesiąc mogą wam i zostać 3 człony koalicyjne, bo reszta padnie i stwierdzisz wtedy, że wszystko było/jest cacy? No nie.
Nie wiem, czego się spodziewaliście, tworząc taką masę? Że inni się nie połapią i będą z założonymi rękoma patrzeć, jak sobie ich rozgrywacie?
Przecież Wy mając 16 członową koalicję, proponowaliście fuzje ES (5 członów), Gitom (4 człony) Nwo (2 człony) Nowa nadzieja (1 człon). Tylko dlatego, że Wam odmówili, nie mieliście tych członów jeszcze więcej. Bo gdybyście tylko mogli, to byście ich sfuzjowali.
Podziwiam, że wychodzicie jeszcze tutaj na fo, zamiast spalić się ze wstydu i spróbować przemilczeć to, jaką padakę chcieliście tutaj zagrać
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Aktualizacja powinna nastąpić.. nowa nadzieja w końcu u nich. To wcale nie tak że rekrutują z mapy cokolwiek tylko wpadnie :p
 

sawantir

Pikinier
Wynik reakcji
168
Mapa z dnia 19-06-2023
pl189 poprawna 19 06.jpg


NoPlemięLiczba członkówSuma PunktówPunkty na graczaWioski
1 -JN223 -127 229k +2 221k32 4172 048 +544
2 -DZIK226 +26 205k +2 042k27 4551 877 +538
3 -BKŁ219 -64 563k +1 313k20 8351 331 +309
4 -ES269 -284 301k +1 226k15 9881 384 +338
5 -BDF266 -83 943k +1 087k14 8231 259 +240
6 -GITY175 -103 402k +911k19 4401 142 +262
7 +1INC148 +102 008k +1 016k13 567849 +339
OUTW-W90 -65755k -744k8 388/
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
671
Zółtych też na niebiesko przemalujcie.
Brzydzę się takimi koalicjami, dogadali się już na blachy.
Wystosowałem do dyplomatów całego świata wiadomości, co odwala Dżobi. Ma 40 ukrytych członów i zabił grę.
 

Susdam

Pikinier
Wynik reakcji
38
pl189
 
Ostatnia edycja:
Do góry