Ceiter vs Verum tergum

Kto wygra?

  • Ceiter

    Głosy: 11 55,0%
  • Verum Tegrum

    Głosy: 5 25,0%
  • Nie przyjmie.

    Głosy: 4 20,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6.793
Termin: Dokladny do ustalenia
Zasady :
Wioska 66pkt/500pkt
Szlachta: paczki/3 grube
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 6 ataków
Nagroda ?
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne gramy bez deffa( max 150 pika na początku po czym zostają kasowane )
Dozwolone katasy : 5 ( na plac tylko)

Bardzo mnie irytujesz od poczatku ale dzisiaj to juz przesada,nie bedziesz mi grozil,ze jak Cie nie zaprosze do plemienia to cos zrobisz.. W dodatku te raporty jak MK gral bo ja niestety musialem wyjsc i Ty o tym bardzo dobrze wiedziales :) Krotko mowiac jak dla mnie jestes noobem i nie wiem co Ty robisz w tej reprezentacji tak jak podejrzewam polowa graczy co gra na SP. Tym razem ja bede gral nie MK.;)

Przyjmujesz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182454

Guest
nie przyjmie ego mu nie pozwoli
a tak po za tym zgubisz go zanim on grubych zrobi to ty z 10 sobie wyprodukujesz
 

DeletedUser180001

Guest
Ceiter wygra, raz,że gra więcej na szybkich i dłużej.
Dwa zna lepsze myki, ucieczki itd.

Verum Tegrum nie jest tak znany na szybkich jak i nie gra dużo (albo przynajmniej ja nie widziałem by miał topkę na jakiejś rundzie).
Więc skazany na porażkę ?
A może jednak zaskoczy ludzi i wygra xd
 

DeletedUser

Guest
Bez sensu pojedynek , wiadomo że Ceiter by wygrał , verum coś tam umie grać ale nie jest taki dobry na sp , często żeby ogarnąć jaką kolwiek rundę musi łamać sojusze i tp
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.047
coma chyba 1 raz ma racje:D
dokładnie i tak wiadome ze bajus nie przyjmie pojedynku:d
i nie piszcie ze napewno wygra ceiter bo na 10 pojedynkow np ceiter by wygrał 9 a akurat w tym moze byc odwrotnie dlatego granie dla mnie pojedynkow jest bez sensu bo wcale nie musi wygrac go ten lepszy. kto jest lepszy widac na rundach :D
 

DeletedUser169458

Guest
Tak w ogóle, to jestem w szoku, że 4 głosy na veruma. Choćby mi zapłacił, to i tak nie oddałbym na niego głosu
 

DeletedUser178225

Guest
coma chyba 1 raz ma racje:D
dokładnie i tak wiadome ze bajus nie przyjmie pojedynku:d
i nie piszcie ze napewno wygra ceiter bo na 10 pojedynkow np ceiter by wygrał 9 a akurat w tym moze byc odwrotnie dlatego granie dla mnie pojedynkow jest bez sensu bo wcale nie musi wygrac go ten lepszy. kto jest lepszy widac na rundach :D

Niema się co oszukiwać,ale tak coma ma racje. Ceiter gdzieś pisałeś o tym że na mistrzowstwach grał,coś już o tym słyszałem że zawodził on wtedy miał dobrego deffa,ale przepadł. Verum jest dobry jak wbije na runde sam lub podpisze sojusz po czym i tak jak zrobi offa i karete bynajmniej pamietam takie coś sojusz go nie obowiązuje bo grał bądź gra ktoś na zascie. Nic nowego on nie przyjmie pojedynku bo poprostu niemoże podpisać sojuszu z kimś,kto będzie z nim walczył.:)
To moje tylko zdanie,są różne zdania:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry