Ceiter vs BlackAndYellow.

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6.791
Dzisiaj o godzine 21:00 odbyl sie pojedynek pomiedzy mna a BlackAndYellow.

Tutaj raporty i opis sytuacji z pojedynku :)


Pierwszy 3 grubych wyslalem ja,mimo zostalem sklinowany ale antyklin zadzialal
-
4560de65c5710.jpg

-
a5de63ff11eed.jpg

Po 3 grubych zostalo mu 5 poparcia :)
-
e67611c8c4ad0.jpg

Po nawrotce niestety wtracil sie gracz nie ma ze boli ktory poniesie za to odpowiednie konsekwencje lecz i tak Kurek sie przyznal,ze bylo to juz nie do wygrania poniewaz poslalem 3 grubych + odpowiednie anty kliny :)


Dzieki za pojedynek Kurek,myslalem,ze przegram okolica mi za bardzo nie dopisala ale coz :p Jeszcze raz dzieki :)


Dzieki za deffowanie funny oraz shogiemu ktory mi ciagle farmil :/
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser171672

Guest
Duzo nie przemyslen z mojej strony. Klinowalem wszystkimi toporami, a obstawy po max 25 lk byly. Druga sprawa nie wykorzystalem swojej okolicy, chociaz mialem lepsza. Dzieki za gre, wiedzialem, ze przegram, ale przynajmniej sie czegos nauczylem. Oczywiscie pp za wygranie pojedynku przelane. Jak ktos chetny po darmowe pp to zapraszam, moge grac 1 na 1.
 

DeletedUser189275

Guest
kurek jak i w plemiona to i tak jak w lolu no cóź gdybym grał to by było

takie trochę easy :p
 

DeletedUser189275

Guest
tylko to była moja 3 runda pod rząd więc wiesz wyklepałem deff może o 150 jednostek mniej nie badając lk ^^ więc to klasa funnego ;p



dzięki ceiter za grę ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Więc jednak ktoś cie zatrzyma kurek :p Nie było kontry lekką na grube? Antykontra poszła czy co?
 

DeletedUser159420

Guest
A to mógł taranami ^^ Ceiter gramy też? Ale nie rozdaje pp.
Kurek ja mogę zagrać ale bez pp.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
kurek na przyszłosc to sie robi po jednym mieczniku albo 1ck zeby skontrowac :D grajac z ceiterem powinienes sie spodziewac anty kontr i zrobic te jednostki wtedy bys wygrał:D wszystkiego trzeba cie uczyc:p
 

DeletedUser159420

Guest
Ale to że z taranami to nie znaczy że całym offem :p 1 na 1 to zawsze jest gra psychologiczna kurde.
 
Wynik reakcji
6.791
Taranami mial mniej wiecej 10 sekund krocej niz grubym ale nawet jakby skontrowal taranem to i tak mialem uszkowane paczki zeby zrobic 3 grubych :) + lekka i topory nadal mialbym poniewaz wszystko poszlo na antykliny nie obstawy grubasow :)


Hmm mozna zagrac :)
 

DeletedUser171672

Guest
Ale to że z taranami to nie znaczy że całym offem :p 1 na 1 to zawsze jest gra psychologiczna kurde.

Ale mu by zostalo 2500 tys lk i 3000 tys topa, a mi jakies 1200lk, on zrobilby grube i przejalby mnie, wiec i tak bym przegral ;/

--------------------------------------------------------------

kurek na przyszłosc to sie robi po jednym mieczniku albo 1ck zeby skontrowac :D grajac z ceiterem powinienes sie spodziewac anty kontr i zrobic te jednostki wtedy bys wygrał:D wszystkiego trzeba cie uczyc:p

Gralismy off na off :D
 

DeletedUser159420

Guest
Czyli lepiel nic nie robić i stracić wioskę niż podjąć walkę i ubić połowę offa wroga i spróbować wygrać?
 
Wynik reakcji
6.791
Czyli lepiel nic nie robić i stracić wioskę niż podjąć walkę i ubić połowę offa wroga i spróbować wygrać?

1000 topa 500 lk to nie polowa a praktycznie nic z tego co mialem :) Poza tym ilosc offa nie jest taka wazna,gralismy off na off wiec nie potrzebowalem bog wie jakiego offa :)
 

DeletedUser159420

Guest
1000 topa 500 lk to nie polowa a praktycznie nic z tego co mialem :) Poza tym ilosc offa nie jest taka wazna,gralismy off na off wiec nie potrzebowalem bog wie jakiego offa :)

No tak ale podjąłby walke. Czyli lepiej nie kontrować? Zawsze warto kontrować w takiej sytuacji bo nic nie stracimy kontrując a zyskamy ubitego offa wroga mimo, że to mogła być 1/4. Zawsze to jedna czwarta mniej.

Patrz pierwszy screen i zobacz ile bym mu ubil :D

Lepiej to niż nic :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry