Całkowita reforma w dziale "Dyplomacji"

  • Rozpoczynający wątek The Glorian
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz mój pomysł?

  • 10

    Głosy: 46 44,7%
  • 9

    Głosy: 10 9,7%
  • 8

    Głosy: 7 6,8%
  • 7

    Głosy: 5 4,9%
  • 6

    Głosy: 4 3,9%
  • 5

    Głosy: 2 1,9%
  • 4

    Głosy: 5 4,9%
  • 3

    Głosy: 6 5,8%
  • 2

    Głosy: 4 3,9%
  • 1

    Głosy: 14 13,6%

  • W sumie głosujących
    103
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowita reforma w dziale "Dyplomacji"

Pomysł znów bardzo dobry ,chyba wszystkie twoje pomysły powinny zostać wprowadzone na 11 świece albo na jakimś nowszym i oczywiście 10/10
 

DeletedUser6936

Guest
Odp: Całkowita reforma w dziale "Dyplomacji"

Rzeczywiście wykonanie super ale ja się z pomysłem nie zgadzam. Plemiona jak życie, każdy może zdradzić, złamać pakt i nie możemy im tego sztywno bronić. Ogólnie trochę zbyt skomplikowane, nie mówiąc już o noobkach którzy ledwie czytać umieją, zadawaliby 150 pytań.
Zablokowane jest atakowanie w przypadku zastępstwa i bana co jest logiczne.
 

DeletedUser1697

Guest
Odp: Całkowita reforma w dziale "Dyplomacji"

To jest fantastyczny pomysł, bo ta zakładka tak jakby jest, a jej nie ma
10/10!
 

DeletedUser18676

Guest
Odp: Całkowita reforma w dziale "Dyplomacji"

Mi sie nie podoba.Nie raz wysylam jakies wojo do zniszczenia do kumpla lub ktos konczy gre..glupi pomysl, jak jest pakt to jest a jak ktos chce go zerwac to i tak zerwie wiec nie widze w tym sensu wiekszego.To tylko kolorki na mapie:-
)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowita reforma w dziale "Dyplomacji"

Kolejny świetny pomysł no ale tym razem jestem na nie... daje 3 a dlaczego??

Mam zatargi z wieloma graczmi wielu uciekło do sojuszników i co mam w tedy robić?? Dać mu spokuj o nie?? Pozatym co to za gra bez zdrady:rolleyes:
Bardzo skąplikowane wielu n00bów i tak nic nie rozumie teraz to by im się umysły przegrzały poprostu...
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Całkowita reforma w dziale "Dyplomacji"

3. NIE MOŻNA ustanawiać stosunków dyplomatycznych w sytuacji:

a) ten, którego pytamy o przyjacielstwo, w stosunku wrogim ma jednego z naszych sprzymierzeńców (to by oszczędziło nieporozumień)
b) nie można ustanawiać wrogiego stosunku 5 DNI PO ZERWANIU PAKTU O NIEAGRESJI
c) nie można ustanawiać wrogiego stosunku 20 DNI PO ZERWANIU PRZYJACIELSTWA

Trochę bym to zmienił. Jak sam powiedziałeś wynikałyby komplikacje z tym związane (nie można atakować sojusznika, który kończy grę) proponuję coś w rodzaju morali. Jeśli ktoś kończy grę, wycofuje wojska, a więc osłabienie wojsk agresora nie ma większego wpływu, czyli: MOŻNA ATAKOWAĆ SOJUSZNIKA, ALE AGRESOR MA GORSZE MORALE. I już problemu nie ma :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Całkowita reforma w dziale "Dyplomacji"

Pięknie zredagowany ale jestem na nie ponieważ czy w prawdziwym świecie nie da się zaatakować sprzymierzeńca takie rzeczy się zdażały :mad:
 
Status
Zamknięty.
Do góry