Budynki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9276
  • Data rozpoczęcia

budynki

  • pomysł świetny

    Głosy: 2 8,7%
  • Wymaga jeszcze poprawek

    Głosy: 5 21,7%
  • zły

    Głosy: 4 17,4%
  • Beznadziejny

    Głosy: 12 52,2%

  • W sumie głosujących
    23
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser9276

Guest
Pisze to ponieważ uważam że czas na zmiany. Otóz gracz który ma ponad 100k i większości wiosek rozbudowana max. to w tedy dla takiego gracza gra staje sie nudna i traci sie w tedy przyjemności grania ponieważ gra staje sie monotonna. Więc to moja propozycja max. rozbudowania budynków.
Raturz *- do 40 poziomu
Koszary* - do 30
stajnia* - do 30
warsztat* - do 20
pałac - jest dobrze
kuznia - jest dobrze
plac - jest dobrze
rynek - jest dobrze
tartak* - do 40
cegielnia* - do 40
huta żelaza* - do 40
zagroda* - do 40
spichlerz - jest dobrze
schowek - jest dobrze
mur obronny - do 30
*Każdy poziom ratusza zminiejsza czasz pracu od 1 do 3 minut
*każdy poziom koszar zmniejsza czas rekrutacji jednej jednostki od 5 do 20sekund
*każdy poziom stajni zmniejsza czas rekrutacji jednej jednostki od 5 do 20 sekund
*każdy poziom warsztatu zmniejsza czas rekrutacji jednej jednostki od 5 do 15 sekund
*każdy poziom tartaku, cegielni i huty zwiększa wydobycie od 500 do 1000 jednostek na godzine
*każdy poziom zagrody zwiększa jej pojemności od 1000 do 1500 mieszkanców
Wiem ze ten plan jest jeszcze troche ni dokładny, ale przeciesz można wprowadziś jakieś poprawki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Budynki

Dla mnie jest to niepotrzebna, jak sie ma 100k pkt to gra nie jest taka nudna.... beznadzieja... ANKIETE DAJ!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Budynki

pomysł może chyba być....dlamnie dobrze jest jak jest :D:D:D
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Budynki

No co Ty powinno być do 70 poziomów.
A myślisz, że wtedy nie rozbudowywał by??!!
Przecież większość wiosek przejmuje się dobrze rozbudowane.

Dlatego jestem na nie.
Ps. Ile przy tym 40 poziomie tartaku byłoby wydobycia na godzinę?
10k ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Budynki

Kazdy kto ma 100k (czyli minimum 9 wiosek rozbudowanych na max) to gra dla niego nie jest nudna ponieważ.

1.Poszukuje nowych nOObków do przejecia wioski(zabawa)

2.Buduje tylko wojsko i Ci co jade w eko ich przejmuje bez wiekszych strat(przyjemnosc)

3.Pomysl do kitu(zalosne)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Budynki

Mam 185K pkt i jest tak jak mówi kolega powyżej. Jak ma się tyle wiosek to nie ma czasu dalszą rozbudowę. Tylko wojo!
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Budynki

Kazdy kto ma 100k (czyli minimum 9 wiosek rozbudowanych na max) to gra dla niego nie jest nudna ponieważ.

1.Poszukuje nowych nOObków do przejecia wioski(zabawa)

2.Buduje tylko wojsko i Ci co jade w eko ich przejmuje bez wiekszych strat(przyjemnosc)

3.Pomysl do kitu(zalosne)

popieram go.jak ktoś ma 10 wiosek rozbudowanych na maxa to wtedy przejmuje kolejne wioski i w nich rozbudowywuje na maxa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Budynki

Propozycja nieprzemyślana.

1. Ta propozycja nic nie wnosi do gry, poza tym, że dłużej będzie się rozbudowywać wioskę.
2. Z Twoich czasów wychodzi, że niektóre poziomy budynków musiałyby się budować zanim o tym pomyślimy (na przykład -20 minut).

Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry