Budynek: Karczma

  • Rozpoczynający wątek Jerry000
  • Data rozpoczęcia

Budynek: Karczma

  • Tak

    Głosy: 36 52,2%
  • Nie

    Głosy: 33 47,8%

  • W sumie głosujących
    69
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam was. Mam ciekawy pomysł na nowy budynek:
Karczma
Za co będzie odpowiadał ten budynek: Będzie w nim chatbox, każdy gracz będzie mógł pisać o dołączeniu do plemienia, o aukcjach na rynku, pomocy w problemie (co budować co robić) itp.
Gracz nie posiadający KP- zasięg jego wiadomości max 2 kontynenty np: jestem na 30k i mogę pisać,a gracze którzy są na 40k, 50k, 20k, 10k, 31k, 32k Widza tą wiadomość
Gracz posiadający KP- zasięg cały świat
Mój pomysł polega na tym aby gracz nie musiał pisać lub szukać na mapie graczy i pisać wiadomość prywatną. Jeżeli nie wie czegoś chciałby, a chciałby się tego dowiedzieć:) I by otrzymał odpowiedź od tych graczy, którzy są online i nie musiałby czekać np: nawet parę godzin.
Karczma miałaby polskie znaki i emotikonki.
Pozdrawiam Jerry000
 

Izyk The Great

Miecznik
Wynik reakcji
22
Wg mnie pomysł nawet ciekawy - mam na myśli budynek (może być nazwany Karczma), który spełniałby rolę tak naprawdę tylko i wyłącznie ogólnoserwerowego chatu i spełniałby rolę raczej rozrywkową - "miejsce plotek", gdzie można pogadać o różnych rzeczach (niekoniecznie związanych z grą) z różnymi osobami (nie tylko w ramach plemienia czy sojuszu) ;)
Oczywiście taki budynek nie "zajmowałby" miejsca w zagrodzie.
Problem jest taki, że do pilnowania porządku na chacie trzeba by było zaangażować dodatkowe osoby... więc nie sądzę, żeby ten pomysł przeszedł.
 

DeletedUser

Guest
...

Pomysł z czatem mi się spodobał jednak ten pomysł nie wypali .
 

DeletedUser

Guest
Te osoby do "ogarniania" czatu były by niepotrzebne ponieważ jest taka funkcja w każdym chatboxie o cenzurowaniu niedozwolonych słów:)
 

DeletedUser157154

Guest
Pomysł nawet nawet.. Tylko po co w nowym budynku? Wystarczy zrobić nowa zakładkę "chatbox" i tyle.. Nie bawić sie w grafiki umiejscowianie jej na każdym świecie.. Dużo roboty.
Zakładka taka.. I jestem na tak.
Może być np. Na tym pasku co przyjaciele itp.
 

DeletedUser

Guest
No nie musi być nowy budynek, ale długo nad tym myślałem... A prawie wszyscy nie... Może sie to przydać;)
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Poprzedni post został skasowany, trudno.
Karczma to zbyteczny budynek, a spam będzie ogromny- nikt tego nie będzie sprzątał.
 

DeletedUser155703

Guest
No fakt spam by trochę był, ale mimo wszystko byłaby szybsza komunikacja ... to ja sobie jeszcze myślałem bardziej pod takim kątem, że czasami czeka się załóżmy te 3 minuty na coś ( zwłaszcza na początku ) i szkoda wylogować się i wrócić za 3 godziny tylko czeka się, to można by w takiej karczmie zrobić możliwość gry w mini gry np. Kości :D 4 graczy i stawiacie surowce na szalę i kto wygra ten wygrywa surki ... tylko to też w obrębie danych kontynentów :eek: aczkolwiek takie coś na pewno nie przejdzie :p ale powiedzieć warto :D
 

DeletedUser157154

Guest
No fakt spam by trochę był, ale mimo wszystko byłaby szybsza komunikacja ... to ja sobie jeszcze myślałem bardziej pod takim kątem, że czasami czeka się załóżmy te 3 minuty na coś ( zwłaszcza na początku ) i szkoda wylogować się i wrócić za 3 godziny tylko czeka się, to można by w takiej karczmie zrobić możliwość gry w mini gry np. Kości :D 4 graczy i stawiacie surowce na szalę i kto wygra ten wygrywa surki ... tylko to też w obrębie danych kontynentów :eek: aczkolwiek takie coś na pewno nie przejdzie :p ale powiedzieć warto :D

z lekka przesadzone :)



no była coś gadka z chatem z tego co pamiętam.. podobno na jakichś światach zostało to wprowadzone.. ale ucichło.
 

DeletedUser155703

Guest
Chat mógłby się czasami przydać, ale i tak podejrzewam, że ludziom nie chciałoby się wchodzić do karczmy ... skoro niektórzy są tak leniwi, że nie czytają nawet fora w plemieniu i potem mają cały czas niebieskie słoneczko :p
 

DeletedUser155263

Guest
do komunikacji można zrobić sobie karczmę na forum.
jak np.
12 na św 50 zrobiła karczmę i wszystkie plemiona z topki tam spamiły . bo jak wiecie można dodac jakieś plemię do dzielonego forum:D
 

DeletedUser152632

Guest
Tyle razy co mieli wprowadzić chatbox i nie wprowadzili, zapewne przez problemy techniczne i zbyt duże obciążenie serverów więc raczej bez szans.
 

DeletedUser

Guest
chat i serwer laguję albo pada;/ Chat by się przydał ale zmniejszyło by to liczbę użytkowników tego forum i takie działy jak np ś61 były by puste bo wszyscy by pisali w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry