Bot protection

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17272
  • Data rozpoczęcia

Ochrona botowa:

  • Okregi

    Głosy: 35 34,7%
  • Kodem z obrazka

    Głosy: 66 65,3%

  • W sumie głosujących
    101
Status
Zamknięty.

DeletedUser17272

Guest
Nie można by zmienić klikania w okrąg na przepisywanie kodu z obrazka? Klikanie w okrąg jest niemożliwe do wykonania z komórki (głównie w ten sposób gram, nie ja jedyny..), tekst z obrazka byłby rozwiązaniem tego problemu.. W poprzedniego topic'u w tej sprawie protestów graczy nie było, a trudne do wykonania to raczej nie jest :|
 

DeletedUser1697

Guest
Odp: Bot protection

No właśnie kod z obrazka lepszy by był, bo komórka traktuje to kółko jako jeden obiekt i gdziekolwiek klikniesz, to i tak nie ma różnicy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bot protection

Trochę dobrej woli wykażcie, wpisanie kodu nie jest problemem, a umożliwia większej ilości graczy cieszenie się tą grą.
Dla właścicieli tej gry wprowadzenie tej drobnej zmiany będzie korzystne, ponieważ zwiększy się liczba potencjalnych graczy, a co za tym idzie wpływów z opłat za konta premium.
Zdecydowanie jestem za kodem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bot protection

tak ale....jeśli kółka pozostana na przeglądarce w kompie a kod będzie wyłącznie do wpisania na komórce....no bo wiesz bardzo sie przywiązałem do tych kółek....nie jeden raz kasowały mi b.długi text który chciałem zamiescić na forum pleminennym...:rolleyes:

szkoda że nie ma opcji tak,ale...;)wstrzymam sie więc od oddania głosu...
 

DeletedUser17272

Guest
Odp: Bot protection

Ci może tak, ale tym, którzy z tego powodu praktycznie grać nie mogą to już nie. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bot protection

Może dać do wyboru opcje:(którą wybieramy np. w ustawieniach):
1. Kod z obrazka
2. Kółeczka

I będzie git(domyślnie mogą być kółeczka)


I co za maniaki grają na komórce:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bot protection

Nie rozumiem...co to są niby te okręgi i kółeczka?
Bot protection? przecież nie ma chyba żadnych botów do plemion
 

DeletedUser17272

Guest
Odp: Bot protection

Są boty..
I nie maniaki :) Gdybym miał grać, siedząc przed kompem połowę dnia (2 lata temu tak dawałem radę :p) to bym był maniakiem :p W ten sposób mogę pograć wszędzie, jest po prostu wygodniej. :) Czekając gdzieś-tam w kolejce, pracy.. Przynajmniej do 10 wiosek z komórki gra się zdecydowanie lepiej-moim zdaniem. :)
 

DeletedUser18676

Guest
Odp: Bot protection

tak ale....jeśli kółka pozostana na przeglądarce w kompie a kod będzie wyłącznie do wpisania na komórce....no bo wiesz bardzo sie przywiązałem do tych kółek....nie jeden raz kasowały mi b.długi text który chciałem zamiescić na forum pleminennym...:rolleyes:

szkoda że nie ma opcji tak,ale...;)wstrzymam sie więc od oddania głosu...

niby jak maja to zrobic? Przecie z komorki po prostu wchodzisz na internet a nie naosobne plemiona zrozumcie to..serwer nie wie z czego wchodzicie nawwt z game boya sewejdzcie a serwer teog nie bedzie wiedziec;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bot protection

Są boty..
I nie maniaki :) Gdybym miał grać, siedząc przed kompem połowę dnia (2 lata temu tak dawałem radę :p) to bym był maniakiem :p W ten sposób mogę pograć wszędzie, jest po prostu wygodniej. :) Czekając gdzieś-tam w kolejce, pracy.. Przynajmniej do 10 wiosek z komórki gra się zdecydowanie lepiej-moim zdaniem. :)


No ale żeby nie robić komuś lepiej,kosztem innych bo to jest bez sensu.
Najlepiej wprowadzić możliwość dwóch opcji do wyboru.
Bo nie mam zamiaru przepisywać jakiegoś kodu z obrazka...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bot protection

Myślę że powinien być tylko sam kod.Po co jeszcze te kółeczka.To nikomu nie utrudniło by życia a ułatwiło tym co grają przez komórki.
 

DeletedUser18804

Guest
Odp: Bot protection

jak juz to opcja do wyboru - przepisywanie kodow jest strasznie wkurzajace
klik w obrazek jest mnij drazniacy

choc jako ochrona to nie wiem przed czym chroni - przed botami stawianymi na 386 chyba

a co do botów - zawsze można napisać nawet takie ktore beda umialy obejsc takie ochrony
ale systemy bardziej obciarzajace aktywnosc urzytkownika by wkurzyly

jamek nie kod i kuleczka tylko wybierasz które w ustawieniach i pamieta ktora opcje wybrales - i byloby po problemie
skutecznosc zabezpieczenia jest ta sama a jeden klik jest wygodniejszy od przepisywania kodu

stać was na kosztowne siedzenie na necie z komórki
może lepiej w palmfona zainwestować? do niego stalke przez siec komorkową
koszty sprzetowe duzow wieksze ale za to oplaty spadną?
a wtedy bedzie wam wygodniej kilknac w koleczko

żaden problem wprowadzic wybor ktora opcja zabezpieczenia ale tupiecie zeby bylo niewygodnie innym
skąd takie podejscie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18218

Guest
Odp: Bot protection

Nikt nie chce aby bylo komus niewygodnie...
Koleczka sa super na kompie bo szybko klikniesz jak wysylasz atak(z kodem troche gorzej) ale nikt nie sle atakow z szlachta z telefonu ;) wiec opcja wyboru zabezpieczenia jest idealnym rozwiazaniem! Sam gram z telefonu 2/3 czasu ktory poswiecam na gre...Bede wdzieczny jak to zostanie wprowadzone! Nie bede musial budzic zony zeby kliknela w koleczko bedac na nocce w pracy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bot protection

kółeczka są wygodne ale kod na komie lepszy powinno być tak że na połowie są kółeczka a na drugiej połowie obrazek z kodem:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry