Bot automatyzujący prowadzenie wiosek

  • Rozpoczynający wątek 7piotrek7
  • Data rozpoczęcia

Czy byłbyś za wprowadzeniem bota automatyzującego prowadzenie wiosek ?

  • TAK

    Głosy: 67 77,0%
  • NIE

    Głosy: 20 23,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    87
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
hmm za... i maly kompromis dla administracji bot za pkt premium ;p
 

DeletedUser

Guest
najlepiej zeby wszystko za was robil, rozwijal, rekrutowal, wysylal smsa o atakach, przerzucal wojo, wy sie zalogujecie raz na dzien i to wystarczy. Nie znam nikogo kto rozbudowuje 200 wiosek, takich jest max kilkadziesiat na koncie. Kto chce uzyskac przewage nad wrogiem to poswieci czas na rozbudowe a lenie niech dostaja w **** i nie szukaja ulatwien tam gdzie ich nie powinno byc
 

DeletedUser

Guest
nie wiem co o tym myślec....obo z jdnej stro y to dobre bo nie musisz ltaac tyle po soich wiochach...akty czy niektorzy gracze nie bd whchodzic na plemona tylko myslec"a tam co bede rozbudowywal skoro bot sam to zrobi"??:confused:
 

DeletedUser13093

Guest

CZY WY POTRAFICIE CZYTAĆ ?? (DO OSÓB KTÓRE WYPOWIEDZIAŁY SIĘ PO TYM OŚWIADCZENIU) ;).

Jakby wypowiedzi po tamtym poście nie miały sensu, to temat byłby zamknięty, to po pierwsze. A po drugie, o zalegalizowaniu oddawania kont mówili dokładnie to samo, a teraz to stanowisko wcale nie jest takie pewne. ;]
 

DeletedUser53744

Guest
A wie ktoś jak włączyć tego bota na niemieckich plemionach?
 

DeletedUser63029

Guest
Stanowczo nie. Polskie plemiona nie są jeszcze tak rozwinięte jak niemieckie. Poza tym aby ogarnąć takie konto wcale i nie potrzeba całego dnia. Wystarczy sobie ładnie rozplanować, mieć dobrą pamięć lub ew. konto premium. Bot wcale potrzebny nie jest.
 

DeletedUser

Guest
dlama napisał:
heh tu się uśmiałem znam gracza co ma ponad 100 wioch i gra na classic bez premium i takiego co ma ok 250 wioch i też bez premium sobie radzi i to całkiem nieźle w ranku ogólnym je w pierwszej dziesiątce (dokładnego miejsca nie mogę podać)
Mam 300 wioch(Top40) i jakoś sobie radze Bez premium , kwestia przyzwyczajenia :D
Po wprowadzeniu botów ta gra straci swój cały urok...równie dobrze można wcisnąć "usuń konto" niż powierzyć je botom;) efekt będzie taki sam
 

DeletedUser

Guest
Mam 300 wioch(Top40) i jakoś sobie radze Bez premium , kwestia przyzwyczajenia :D
Po wprowadzeniu botów ta gra straci swój cały urok...równie dobrze można wcisnąć "usuń konto" niż powierzyć je botom;) efekt będzie taki sam

dla wlascicela konta nie jest to takie tragiczne ale dla osoby ktorej dajesz zastepstwo to masakra (zastepowalem juz konta z ponad 400 wioch bez premium co nie jest mile) a sam sie czasami meczylem tez z ponad 400 wioskami bez premium

ja bym napisal ze to jest kwestia czasu
jesli masz duzo to mozna jechac bez premium
przy 300 wioskach z premium zajecie sie kontem to godzina - dwie (jak nie buduej sie wojska przez masowa rekrutacje) [w ten czas wchodzi tez wypowiadanie sie na forum]
przy tej samej ilosci bez premium zajmuje to wiecej zwlaszcza po skonczonej akcji a kogos (100 wioch do budowy wosjak + nowe to zzera duzo czasu)

co do tematu i bota
to bylbym za jedynie za botem budujacym/burzacym budynki w wioskach jako ze wyrownanie wiesek podbitych jest uciazliwe i nudne :(
ale brak bota mi nie przeszkadza bo mam ladnie poukladane
 

DeletedUser

Guest
To jest śmieszne..... Logiczne chyba, że jak się ma więcej wiosek, to sie więcej przy nich siedzi.. Źle Ci z 400 wiosek? To nie przejmuj tyle jeśli nie dajesz rady ich ogarnąć.. Zostań przy 20/50/100 czy ilu dajesz radę a nie piernicz
 
Status
Zamknięty.
Do góry