Blackandyellow. vs Nitro Cee.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171672
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
Z nitro dyskusja nie ma sensu wiec z nim nie dyskutuj. A Ty hacker wylacz bota i pogadamy o grze , zobaczymy ile warty jestes bez bocika pod operke ; )
 

DeletedUser171672

Guest
Człowieku, nie zależy mi na pieniadzach.

To po co mówisz, że jesteś lepszy ode mnie? Potrafisz tylko płakać i gadać.. Nigdy ze mną nie grałeś, a mówisz, że jesteś lepszy ode mnie. Udowodnij to grając ze mną pojedynek..

--------------------------------------------------------------

Z nitro dyskusja nie ma sensu wiec z nim nie dyskutuj. A Ty hacker wylacz bota i pogadamy o grze , zobaczymy ile warty jestes bez bocika pod operke ; )

Mogę program ściągnąć do nagrywania i ci pokazać, że nie używam żadnego bota podczas pojedynku!
 

DeletedUser159420

Guest
"Podczas pojedynku" Hehe...^^

Tak w ogole to nie wiem kto wygra, nie wiem jak Nitro gra, ale z tego co slyszalem tylko umie sie napinac... ^^

to zajrzyj w statystki, mało one pokazują ale osoba, która ma 47 złotych medali z rozegranych 117 meczy umie coś na pewno.

To po co mówisz, że jesteś lepszy ode mnie? Potrafisz tylko płakać i gadać.. Nigdy ze mną nie grałeś, a mówisz, że jesteś lepszy ode mnie. Udowodnij to grając ze mną pojedynek..

--------------------------------------------------------------



Mogę program ściągnąć do nagrywania i ci pokazać, że nie używam żadnego bota podczas pojedynku!
Czyli, żeby być lepszym od kogoś musi komuś zależeć na pieniądzach?
Mówie, ze jestem od ciebie lepszy bo mówie prawde.
 

DeletedUser162365

Guest
Potrafie ale nie musze.

Potrafisz..? Prosta filozofia..

Nie grasz bo boisz upokorzyć swoją postawę na FO. Ja bym zagrał z honorem.. Wygrasz przegrasz liczy się zabawa a Ty widać masz palce jak z waty.. Uginają wtedy gdy jesteś żałosny.
 

DeletedUser171672

Guest
Potrafisz..? Prosta filozofia..

Nie grasz bo boisz upokorzyć swoją postawę na FO. Ja bym zagrał z honorem.. Wygrasz przegrasz liczy się zabawa a Ty widać masz palce jak z waty.. Uginają wtedy gdy jesteś żałosny.

Potwierdzam :)
 

DeletedUser75292

Guest
Tak wszedłem tutaj pierwszy raz bo zobaczyłem temat z RtR :) tak mnie zastanawia - pomijając pół pierwszej strony z pojedynkami z hacker1983 - czy jakiś pojedynek już się odbył?:)

Nitro daj chłopakowi wykazać bo każdy go olewa, że aż mi go szkoda trochę :)
 

DeletedUser171672

Guest
Tak wszedłem tutaj pierwszy raz bo zobaczyłem temat z RtR :) tak mnie zastanawia - pomijając pół pierwszej strony z pojedynkami z hacker1983 - czy jakiś pojedynek już się odbył?:)

Nitro daj chłopakowi wykazać bo każdy go olewa, że aż mi go szkoda trochę :)

Wczoraj odbył się pojedynek z Oddech Śmierci. Niestety ona w połowie gry musiała skończyć, bo miała ważną sprawę i wygrałem walkowerem :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
Nitro to świetny gracz. To, że tak piszę , to ja mu się wcale nie dziwię. Lubi Was denerwować i to mu wychodzi, a ja mam z tego polewkę. Z całym szacunkiem hacker, bo Cię bardzo lubię, ale nie miałbyś szans z nitro. Grałem z nim nie raz, naprawdę bardzo dobry gracz.
 

DeletedUser171672

Guest
Nitro to świetny gracz. To, że tak piszę , to ja mu się wcale nie dziwię. Lubi Was denerwować i to mu wychodzi, a ja mam z tego polewkę. Z całym szacunkiem hacker, bo Cię bardzo lubię, ale nie miałbyś szans z nitro. Grałem z nim nie raz, naprawdę bardzo dobry gracz.

Jak taki dobry jest to chciałbym się z nim zmierzyć. Co mu szkodzi poświęcić 3 h i zagrać ze mną pojedynek?
 
Status
Zamknięty.
Do góry