Black na tropie SPEED - do obsługi gry

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Tak sobie lurkowałem przez cały czas, ale aż muszę się spytać bo mnie to męczy.
Robicie dochodzenia demaskując darmiarzy i boty, ale administracja w ogóle coś z tym robi? :D
Nie pytam złośliwie lecz z ciekawości

Administracja zna skalę problemu i pewnie za dużo robić nie może.
Chcąc pozbyć się wszystkich kanciarzy, by stracili połowę użytkowników.
Ale co się pobawimy na forum, to nasze.
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
Skala jest ogromna

Przejęcie numer 1

świat 100:

View attachment 60954

świat 200
View attachment 60955


Cóż za zbieg okoliczności!

d1.pngd2.png
Kareta poparcia nie zbiła, przy nawrotce jeszcze kolejne około 3k deffa wybite (i 3 rycki). Od którego momentu przestajemy liczyć wioski jako darmy? Drugi rycek od sąsiada, który stracił tam całe swoje wojsko, a dziś wioskę (tam też kareta nie zbiła popa wczoraj przed bonusem)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
View attachment 60979View attachment 60980
Kareta poparcia nie zbiła, przy nawrotce jeszcze kolejne około 3k deffa wybite (i 3 rycki). Od którego momentu przestajemy liczyć wioski jako darmy? Drugi rycek od sąsiada, który stracił tam całe swoje wojsko, a dziś wioskę (tam też kareta nie zbiła popa wczoraj przed bonusem)

A to ciekawe
Kolejny świat wpadacie na niego?
Cóż za zbieg okoliczności
Próbowałeś zagrać w lotka?
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
A to ciekawe
Kolejny świat wpadacie na niego?
Cóż za zbieg okoliczności
Próbowałeś zagrać w lotka?
Życie. Równie dobrze mógłbyś napisać, że byłem z nim w jednym plemieniu na S31, bo tak było. Dowiedziałem się o tym, jak sprawdziłem wczoraj TW Stats Dyźka. Pamiętałem go? Absolutnie nie. Niemniej jednak raporty są dosyć oczywistym dowodem, że ów gracz w żaden sposób z nami nie współpracował. Dostał ataki, wezwał deffa, miał szczęście do poparcia, wezwał więcej deffa, stracił wioski. Darmy na pewno znajdziesz wśród wiosek przejmowanych przez graczy SPEED (jak i innych plemion), nie mam zamiaru tego negować. Tutaj jednak się zwyczajnie pomyliłeś.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Życie. Równie dobrze mógłbyś napisać, że byłem z nim w jednym plemieniu na S31, bo tak było. Dowiedziałem się o tym, jak sprawdziłem wczoraj TW Stats Dyźka. Pamiętałem go? Absolutnie nie. Niemniej jednak raporty są dosyć oczywistym dowodem, że ów gracz w żaden sposób z nami nie współpracował.

Aha ok
A te wioski usunięte przez administrację, to czysty przypadek
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Życie. Równie dobrze mógłbyś napisać, że byłem z nim w jednym plemieniu na S31, bo tak było. Dowiedziałem się o tym, jak sprawdziłem wczoraj TW Stats Dyźka. Pamiętałem go? Absolutnie nie. Niemniej jednak raporty są dosyć oczywistym dowodem, że ów gracz w żaden sposób z nami nie współpracował. Dostał ataki, wezwał deffa, miał szczęście do poparcia, wezwał więcej deffa, stracił wioski. Darmy na pewno znajdziesz wśród wiosek przejmowanych przez graczy SPEED (jak i innych plemion), nie mam zamiaru tego negować. Tutaj jednak się zwyczajnie pomyliłeś.

Ale spoko, za chwilę wyjdą ciekawe kwiatki w związku z APK
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
Aha ok
A te wioski usunięte przez administrację, to czysty przypadek
Temat chyba został już omówiony - ktoś (podobno wiadomo kto i został wyrzucony, choć osobiście myślę, że to jedynie kozioł ofiarny, aby trochę poprawić PR - jednak nie mam żadnych dowodów na to; potraktuj czysto jako moje indywidualne spekulacje) robił je z bota, dostał bana (?), lotkę, wioski skasowane. Jeśli więcej jednostek było w to zaangażowane, a ich zaangażowanie było niezgodne z regulaminem gry, to mam nadzieję, że zostaną ukarane. Jednak o tym nie decydujesz ani Ty, ani ja, ani jakże kochana i wcale-nie-toksyczna społeczność plemiona.pl
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
W prawdzie nie jest to gracz speed, ale tematyka wątku zostaje podtrzymana.

SKANDAL

@WIELKI SUŁTANAT

Dwa, z trzech przejęć odbyło się na graczach z własnego plemienia.
Absolutnie bezczelne, wręcz obrzydliwe pompowanie konta darmami, już od pierwszych tygodni gry.

1710670386232.png
1710670452901.png


1710670916330.png
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
W prawdzie nie jest to gracz speed, ale tematyka wątku zostaje podtrzymana.

SKANDAL

@WIELKI SUŁTANAT

Dwa, z trzech przejęć odbyło się na graczach z własnego plemienia.
Absolutnie bezczelne, wręcz obrzydliwe pompowanie konta darmami, już od pierwszych tygodni gry.

View attachment 61228
View attachment 61229




Słabe
Polecam najpierw poszerzyć wiedzę.
Wymienieni gracze skończyli grę
Mieli oddać wioski wrogom?
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Proszę bardzo
Zawsze służę pomocą, akurat w Witam na bieżąco wiem co się dzieje
Teraz z czystym sumieniem mogę wysłać zgłoszenie.

Będę wiedział na przyszłość, do kogo zwrócić się o potwierdzenie, gdy trafię na kolejnego oszusta i darmiarza z tego plemienia.
Raz jeszcze dzięki.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Teraz z czystym sumieniem mogę wysłać zgłoszenie.

Będę wiedział na przyszłość, do kogo zwrócić się o potwierdzenie, gdy trafię na kolejnego oszusta i darmiarza z tego plemienia.
Raz jeszcze dzięki.

Wysyłaj wysyłaj, obiecuje, że zostanie szybko zamknięte.
Pozdrawiam serdecznie
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Hahaha xD
@Landoś Widzisz jaki to pies jest? Mówiłem że złego słowa o witam nie może powiedzieć bo wtedy nawet oni by się od niego odwrócili xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Hahaha xD
@Landoś Widzisz jaki to pies jest? Mówiłem że złego słowa o witam nie może powiedzieć bo wtedy nawet oni by się od niego odwrócili xD

Oczywiście, że powiem złe słowo, jeśli zrobią coś nieuczciwego.
Na ś186 pisałem gdy coś mi się nie podobało, choć ze mną się nie zgadzali.
Po prostu tutaj mamy sytuację, że jeden z najlepszych frontowcow w tej grze dostaje wioskę, którą ktoś zostawia. Normalna sytuacja.
Wśród 300 osób zawsze ktoś rzuci kontem
 
Do góry