bb-codes -szybkie wstawianie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14836
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz przyciski wstawiające często używane kody BB-Codes edytorze prywat. wiad.?

  • Tak! Pewnie że to się sprzyda, ponieważ często zaglądam do pomocy BB-Codes

    Głosy: 19 50,0%
  • Nie! Pamiętam wszystkie BB-Codes

    Głosy: 16 42,1%
  • Nie wiem o co ci chodzi!

    Głosy: 3 7,9%

  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser14836

Guest
Czemu nie mozna BB-Codes wstawiac za pomocą przyciskow?
Na przykład zakladamy taką sytuacje:
1. do edytora tekstowego wpisuje namiary na wioske:
Kod:
(1,1)
2. Zaznaczam je i klikam przycisk np wioska
3. otrzymuje cos takiego:
Kod:
[village](1|1)[/village]

Nie takie głupie co :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

Może i dobre, ale zaprezentowanie do ****.
Musisz bardziej się wysilić.
W paincie zrób jak to miałoby wyglądać ;)

PS. Dodaj sonde.
 

DeletedUser

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

Nie kapuję o co ci chodzi :confused::confused::confused:
taki problem napisać [village]?
A poza tym możesz sobie ściągnąć makro do powtarzania ruchów, ustawiasz sobie że np. F1 to ci pisze "village", F2 "player" itd.

Łatwe :D
 

DeletedUser14836

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

The Glorian - Podczas pisania odpowiedzi masz do dyspozycji przyciski takie jak B; I; U; wyrównanie itp... - po co one są? Czy tak trudno napisać [*b]pogrubiony tekst[/b] - pewnie ze łatwo - gorzej jak kod zawiera większą ilość znaków np village - po za tym nie każdy wie jak tego użyć i nie każdy zna te kody - trzeba szukać w pomocy...

Jeśli was nie przekonałem to znaczy ze macie móżdżek wielkości orzeszka i skącze się wypowiadać na tym forum bo to jak gadanie do ściany :(
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

Troszkę to niepotrzebne.. Jak by byl to jakiś większy wyraz to rozumiem, no ale np. village, ally, player.. te wyrazy są łątwe do napisania

Na nie.. Jak będzie sonda
 

DeletedUser14836

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

Sonda już jest! Nie wiem czemu robicie tyle o to hałasu. Nie jest to przecież trudne dla autorów do zrobienia, miejsca jest dużo i z pewnością każdy by to docenił...
 

DeletedUser18182

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

The Glorian - Podczas pisania odpowiedzi masz do dyspozycji przyciski takie jak B; I; U; wyrównanie itp... - po co one są? Czy tak trudno napisać [*b]pogrubiony tekst[/b] - pewnie ze łatwo - gorzej jak kod zawiera większą ilość znaków np village - po za tym nie każdy wie jak tego użyć i nie każdy zna te kody - trzeba szukać w pomocy...

Jeśli was nie przekonałem to znaczy ze macie móżdżek wielkości orzeszka i skącze się wypowiadać na tym forum bo to jak gadanie do ściany :(
Tak trudno użyć [noparse][noparse][/noparse][/noparse] z BB-codes?
Trochę gry w plemiona i każdy zapamięta :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

całkowity bezsens:( Jak pare razy zerkniesz do pomocy --->bb-codes to potem samo Ci w głowie zostanie :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

Ale ja nie rozumiem czym problem. Gram w plemiona od roku albo i krócej a znam wszystkie na pamięć kordy bb-code z pomocy, a nawet sam odkryłem inne :D:D:D
 

DeletedUser19685

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

Ja też na nie. Tych kodów jest tak mało i są na tyle proste że nie ma potrzey robienia zmian.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

Zrobiłeś pomysł na "odwał" w 3 minuty i liczysz, że lud Cię poprze, bo Tobie byłoby tak wygodniej.

The Glorian - Podczas pisania odpowiedzi masz do dyspozycji przyciski takie jak B; I; U; wyrównanie itp... - po co one są? Czy tak trudno napisać [*b]pogrubiony tekst[/b] - pewnie ze łatwo - gorzej jak kod zawiera większą ilość znaków np village - po za tym nie każdy wie jak tego użyć i nie każdy zna te kody - trzeba szukać w pomocy...

Jeśli was nie przekonałem to znaczy ze macie móżdżek wielkości orzeszka i skącze się wypowiadać na tym forum bo to jak gadanie do ściany
:(
Pisząc takie teksty sam udowodniłeś, że masz mózg wielkości orzeszka.
Ja też już "skącze" wypowiedź, bo widzę, że mądrością nie grzeszysz.
PS.Używaj czasem przecinków.
 

DeletedUser

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

A są inne? Chodzi o [noparse][/noparse]?

mówiłem o kolorach kiedy piszemy na plemionach, bo zwykle ludzie piszą zielonym,niebieskim,czerwonym,żółtym
A jest wiele innych, np:


Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor


Wszystko z pamięci :D:D:D:D
 

DeletedUser18182

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

mówiłem o kolorach kiedy piszemy na plemionach, bo zwykle ludzie piszą zielonym,niebieskim,czerwonym,żółtym
A jest wiele innych, np:


Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor
Kolor


Wszystko z pamięci :D:D:D:D

O tomato i firebrick nie wiedziałem, ale jest jeszcze dużo innych np.

Kolorek
Kolorek
Kolorek
Kolorek
Kolorek
Kolorek
Kolorek
Kolorek
Kolorek
Kolorek
Kolorek
Kolorek

Zauważcie różnicę między cyjan, a aqua.
 

DeletedUser

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

heh też czasem używam takich, wiedziałem o tym i znam Je na

PAMIĘC
 

DeletedUser14236

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

Nie! Pamiętam wszystkie BB-Codes!, ale w sumie, nie musiał bym tyle pisać, bo tylko bym kliknął na odpowiedni przycisk i by było si:D
 

DeletedUser1839

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

W sumie można coś takiego dodać sobie do Opery, to bardzo ułatwia, zaznaczasz tekst prawoklik odpowiedni kod i już jest np. pogrubione. Ale do gry chyba nie potrzebne, bo można spokojnie napisać to
 

DeletedUser14836

Guest
Odp: bb-codes -szybkie wstawianie

Zrobiłeś pomysł na "odwał" w 3 minuty i liczysz, że lud Cię poprze, bo Tobie byłoby tak wygodniej.

Na nic nie liczyłem - nie chcecie to trudno - ja sobie napewno poradzę. Napisałem ten temat, ponieważ w moim plemieniu jest duzo osob, które mają problemy z bb-codes a do przyjemnosci nie należy za każdym razem tlumaczenie im tego samego ;D


Pisząc takie teksty sam udowodniłeś, że masz mózg wielkości orzeszka.
Za orzeszka wszystkich przepraszam :)

Ja też już "skącze" wypowiedź, bo widzę, że mądrością nie grzeszysz.

Nie jestem polonistą tylko programistą - staram sie pisać poprawnie... Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że się spieszyłem...

PS.Używaj czasem przecinków.
Postaram się :)


Nie jest trudne? Nie wiesz ile pracy mają nasi adminowie
Wiem i przepraszam.


Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry