Bargroje i inne

  • Rozpoczynający wątek ERESV6
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
z google 2 obrazki brałem. Tego diabła i anioła. z tym że to były takie duże jakby tapety a ja kawałek wziąłem.
 

DeletedUser

Guest
Gdyby podliczyć MĄDRZE napisane, BEZ SPAMU i ogarnięte wpisy Nitro, byłby góra miecznikiem. ;)
 

DeletedUser

Guest
W ogóle dziwna sprawa z tym Nitro jest :)

Tępi go każdy jak może, a on niewzruszony :)

No cóż, ale ten temat nie o nim :p
 

DeletedUser159420

Guest
Tępią mnie w większosci ludzie, których nie znam z 2k12 na forum, nie potrafiących grać i ogólnie debile.
 

DeletedUser

Guest
Kolejne:
2igesnd.jpg

22ep9c.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Jednyka ładna druga mi się nie podoba. Chodzi o te nowe prace oczywiście.
 

DeletedUser166635

Guest
oby dwie bardzo fajne i do tego Natsu z Fairy Tail,ogólnie miodzio
 

DeletedUser

Guest
A teraz coś z serii.. "Inne" ;P

Rysować nie potrafię ale strasznie lubię więc wrzucam:
33zfk00.jpg
..
egvb88.jpg
..
1124nxc.jpg
..
212b7dy.jpg
..
ndk8zo.jpg
..
1p6sgj.jpg
..
2cnjr0x.jpg
..
330rz8y.jpg
 

DeletedUser166635

Guest
ej a zrobił byś coś z Mightem bo widze znasz naruto ?
 

DeletedUser159420

Guest
nexte:
2vv51tg.jpg

Napis tragiczny znaczy samo jego wystepowanie na sygnaturze bo nie pasuje. Tylni render nie wyraźny. światło z prawej za mocne, nie pasuje. Gdyby było znikome to może by pasowało. A tak to wmiare
 

DeletedUser

Guest
słuchaj nitro.. krytykować każdy może. Na tym to polega. nie ma rzeczy idealnych. I nie mów jak powinno być bo to moja praca i ona MA tak wyglądać a nie inaczej. Nie ma być jak ty chcesz tylko ja.


Jedyne co się zgodzę to z napisem. Nie chce mi się ściągać czcionek innych. Inna czcionka to inaczej by przedstawiła.

Reszta ma tak być. Jakbyś spoglądał na prace okiem twórczym i nie zwracał uwagi na poszczególne elementy tylko na całą pracę, to zauważyłbyś że z powodu mocnego światła (celowo wstawionego) tył musi być niewyraźny. Zrobiona jest tu jakby perspektywa która ukazuje światło na samym końcu jego całe ciało nie wyraźnie aż w końcu twarz. Jest to wyjaśnienie całej pracy po krótce.



dla mighta.. zrobiłem dość na szybko i przyznam że to fuszera jest. Jeżeli Ci sie obecna praca nie podoba(znaczy chciałbyś coś lepszego) to poczekaj troszę dłużej to się zepne ;)

107rjnp.jpg
 

DeletedUser166635

Guest
ok dzienki moge poczekać a ta praca jak na szybko to całkiem
 

DeletedUser159420

Guest
słuchaj nitro.. krytykować każdy może. Na tym to polega. nie ma rzeczy idealnych. I nie mów jak powinno być bo to moja praca i ona MA tak wyglądać a nie inaczej. Nie ma być jak ty chcesz tylko ja.


Jedyne co się zgodzę to z napisem. Nie chce mi się ściągać czcionek innych. Inna czcionka to inaczej by przedstawiła.

Reszta ma tak być. Jakbyś spoglądał na prace okiem twórczym i nie zwracał uwagi na poszczególne elementy tylko na całą pracę, to zauważyłbyś że z powodu mocnego światła (celowo wstawionego) tył musi być niewyraźny. Zrobiona jest tu jakby perspektywa która ukazuje światło na samym końcu jego całe ciało nie wyraźnie aż w końcu twarz. Jest to wyjaśnienie całej pracy po krótce.



dla mighta.. zrobiłem dość na szybko i przyznam że to fuszera jest. Jeżeli Ci sie obecna praca nie podoba(znaczy chciałbyś coś lepszego) to poczekaj troszę dłużej to się zepne ;)

107rjnp.jpg


To po co wstawiasz tu prace jeśli nie do oceny? Nie chodzi mi o czcionke tylko o dopasowanie napisu do pracy i o ten czarny szajs pod czcionką.
 
Do góry