Bardzo potrzebuję pomocy!

  • Rozpoczynający wątek kaze1407
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Może to się wydawać śmieszne, dziwne, dla niektórych po prostu dziecinne, a niektórzy mogą uznać, że zwyczajnie moja desperacja sięgnęła dna. Ci ostatni w sumie niewiele się pomylą...
Ale przejdźmy do rzeczy...
Jak niektórzy zdają sobie sprawę, w czerwcu odbędzie się koncert 30 Seconds To Mars. Mam prawie osiemnaście lat, fanką tego zespołu jestem już od dobrych dwóch lat, jednak jeszcze nigdy nie poszczęściło mi się na tyle, aby być na jakimkolwiek ich występie. Tym razem jest taka okazja, którą bardzo chciałabym wykorzystać, jednak pojawił się kolejny problem- bilety nie są może po wyjątkowo zawyżonej cenie, jednak mimo wszystko nie mam na nie wystarczająco dużo pieniędzy, a moich rodziców obecnie nie stać, aby dać mi taką kwotę.
Na szczęście pojawiła się możliwość, aby takie bilety zdobyć. Dziennik Zachodni ogłosił plebiscyt, w którym 5 osób z największą liczbą głosów pod zdjęciem otrzyma podwójne wejściówki na koncert, dlatego też zdecydowałam się wziąć w nim udział. Owy konkurs trwa do 10 kwienia br., a ja znajduję się obecnie na ósmym miejscu. Dlatego nie zważając na moją dumę, bardzo proszę każdego, kto to przeczyta, aby pomógł mi ten jeden jedyny raz i zagłosował. DZIENNIE można JEDNORAZOWO oddać 5 głosów poprzez Głosowanie Tradycyjne. Już nie będę tłumaczyć, że można również przez Facebooka, ponieważ należy udostępnić aplikację, a nie chciałabym, aby ktokolwiek zaśmiecał sobie główną przez obcą osobę, która żula jakieś tam głosy.
Nie mogę nikomu dać niczego wzamian poza moją szczerą wdzięcznością. To naprawdę zajmuje tylko chwilkę, a te 5 głosów może mi bardzo pomóc, dlatego jeszcze raz bardzo proszę o wsparcie!
Pozdrawiam :)
LINK DO GŁOSOWANIA
 
Do góry