Bardzo fajny konkurs

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser142529
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser142529

Guest
Straciłem godzine swojego życia na darmo. Miało być 6 pytań, a jest 1. Dziękuję za taką zabawę.
 

DeletedUser188220

Guest
Zasady:

Konkurs będzie podzielony na 4 etapy po 6 pytań. Każdy kolejny etap będzie poprzedzany dniem przerwy. Po każdym etapie sumować będziemy 5 najlepszych wyników. Pytania będą ukazywały się na Forum w godzinach 21:00 - 22:00. Każdy gracz może jedynie raz napisać swoją odpowiedź, w razie omyłkowego lub celowego wysłania kilku odpowiedzi pod uwagę będzie brana ta pierwsza, edycja odpowiedzi jest niedostępna. Odpowiedzi będą po wysłaniu widoczne tylko dla obsługi forum.
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Konkurs będzie podzielony na 4 etapy po 6 pytań. Każdy kolejny etap będzie poprzedzany dniem przerwy. Po każdym etapie sumować będziemy 5 najlepszych wyników. Pytania będą ukazywały się na Forum w godzinach 21:00 - 22:00.

A więc czysto teoretycznie w godzinach 21-22 będzie 6 pytań :D
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.400
Ave Ja!

W sumie nie ma nigdzie napisane, że etap trwa tylko przez tę godzinę biorąc to na logikę ^-^ także może kolejne pojawi się dopiero jutro.... XD
 

DeletedUser188220

Guest
Etap trwa przez 6 pytań, po każdym ETAPIE dzień przerwy, a pytania mają pojawiać się 21-22, jest 22:17.
dla mnie w takim wypadku konkurs mial źle sformułowane reguły - ba ja zupełnie inaczej to odczytałam ( zreszta pewnie jak większość), że jeden dzień= jeden etap= 6 pytań..
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.400
dla mnie w takim wypadku konkurs mial źle sformułowane reguły - ba ja zupełnie inaczej to odczytałam ( zreszta pewnie jak większość), że jeden dzień= jeden etap= 6 pytań..

W momencie jak rzuciłem okiem któregoś tam dnia to zrozumiałem tak samo no offence

Ale jak już usiadłem do kompa i przeczytałem całość to doszedłem do takich wniosków :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry