ban na forum

  • Rozpoczynający wątek backi5
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślicie

  • Tak

    Głosy: 7 53,8%
  • Do dopracowania

    Głosy: 2 15,4%
  • Nie

    Głosy: 2 15,4%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 15,4%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam oto moja propozycja:

Czasami jakiś uciążliwy gracz spamuje na forum ale nie chcemy go wywalać z plemienia więc moderator forum, założyciel lub admin mogli by nacisnąć przycisk "Zablokuj" następnie ustawiamy czas bana i klikam ok:D
i wtedy owy gracz nie mógłby niczego pisaćjedynie czytać forum:D jest to bardzo przydatne w plemieniach powyżej 20 członków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pomysł fajny fajny.. bardzo przydatne byłoby to narzędzie.. wielu spamerów na forach plemiennych juest..
 

DeletedUser

Guest
Nie mam zdania. Trochę racji masz, pomagałoby to utemperować spamerów przydatnych plemieniu, ale z drugiej strony - gdy ktoś jest uciązliwy, należy się go pozbyć.

Pomijając fakt, że pomysł nie raz i nie dwa się tu przewinął :)
 

DeletedUser136132

Guest
W tym przypadku zależy od tego czy gość dużo piszę na temat a niżeli piszę bezsensu...:p Natomiast w nie których Plemieniach
taki Spamer czasem się przydaję ponieważ jest wiele przypadków w plemieniu,że na forum jest pustka.Oczywiście Jest jeszcze wiele innych przykładów co do propozycji... Osobiście dam na Dopracować
 

DeletedUser132959

Guest
Nie mam zdanie. Nie wiem czy w plemieniu warto trzymać spamera. Chociaż czasami ktoś pijany może zacząć spamować. Wtedy takie chwilowe wyciszenie by się przydało.
 

DeletedUser43218

Guest
"..."

Moim zadaniem, pomysł jest wcale nie interesujący. Administrator może wyprosić takiego gracza !
Mogło by to zostać w zbyt dużym stopniu wykorzystywane przez osoby z funkiom admina. Po to jest moderator aby dopilnował żeby na forum nie było spamu, oraz gracze nie naruszali regulaminu.
W plemieniu do 60 nie ma z tym najmniejszego problemu ponieważ prawie 1/3 z nich bardzo rzadko odwiedza forum plemienne.:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry