Ban i usunięcie konta

Status
Zamknięty.

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
172
Witam, chciałem spytac czy jeśli gracz dostał bana, to konto jest usuwane dokładnie po 2 tygodniach? Czyli załóżmy że dostał bana o 14:50 to za 2 tygodnie od tego czasu jego wioski wyszarzeją dokładnie o 14:30?
 

DeletedUser184352

Guest
Nie, jeśli ma bana to konto zostaje. Jeżeli po tym banie nie będzie grać 2 tyg. to jego konto zostanie dezaktywowane
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
172
Chodzi mi o ban permanentny, nie czasowy, cos takiego:

Konto zablokowane

Twoje konto jest obecnie zablokowane, co oznacza, że nie masz do niego dostępu zgodnie z decyzją naszego teamu obsługi gry.
Masz możliwość odwołania się od tej decyzji poprzez kontakt z obsługą gry. Tam uzyskasz też więcej informacji na temat nałożonych sankcji. Należy pamiętać, że złożenie odwołania nie oznacza, iż Twoje konto zostanie automatycznie odblokowane. Przed jego napisaniem sugerujemy zapoznać się z regulaminem gry oraz Tabelą Kar. Prosimy zauważyć, że decyzje i rozmowy odnośnie blokad konta są sprawami osobistymi między graczem a obsługą gry, nie powinny być omawiane z innymi graczami ani na forum.

Powód blokady:

Wykorzystanie konta w celach reklamowych i/lub zarobkowych.

Blokada nie będzie zdjęta aż do kasacji konta, bądź do momentu aż obsługa gry cofnie ją ręcznie.

Czy ktoś kompetentny może mi udzielić odpowiedzi? Słyszałem też, że jeśli na koncie było aktywne KP, to konto wyszarzeje dopiero jak się skończy KP... to prawda?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zaraz po północy się kasują konta jeśli się nie mylę.

Co do KP jeśli masz uruchomione konto Ci się nie skasuje z powodu nieaktywności
 

DeletedUser159480

Guest
KP 'pomaga' w momencie, gdy jakiś delikwent się nie loguje na konto.. wtedy zostanie ono skasowane po wygaśnięciu KP.
 

DeletedUser184352

Guest
Zgodnie z Tabelą Kar ( pod. J ) pierwsze ostrzerzenie wiąże się z 7 dniową blokadą, na dodatek, że masz/ma KP to konto nie powinno być skasowane
 

DeletedUser182378

Guest
Przy permie konto ulega kasacji na danym świecie po 14 dniach.
W przypadku bana globalnego kasują się konta na wszystkich światach po 14 dniach, ale to konto nadrzędne zostaje, tyle że zablokowane.
W przypadku blokad czasowych (które maksymalnie wynoszą 7 dni) konta się nie kasują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry