Asystent Farmera

Status
Zamknięty.

Yamete Kudasai

Łucznik
Wynik reakcji
600
Heja!
Przychodzę z prezentacją skryptu który usprawnia farmienie :D
Im większy rozgłos będzie miał ten temat tym większa szansa na zalegalizowanie tego skryptu na polskim serwerze :D
A mianowicie jest to skrypt który pozwala na framienie za pomocą trzymania przycisku w asystencie farmera
Po uruchomieniu skryptu w asystencie farmera wyskakuje nam takie okienko i skrypt jest od razu gotowy do działania :)

obraz_2023-07-12_005417723.png
Skrypt Tak jak pisałem usprawnia farmienie co przychodzi z pomocą dla osób które mają problem z czasem a także dla leniuszków
Tak jak pisałem skrypt jest legalny na większości serwerów ale jescze nie został zalegalizowany na polskich serwerach
Więc czemu nie rozpieścić Największego serwera Plemion?
Zapraszam do dyskusji i wyrażenia swojej opini


javascript:
var url=document.URL;
if(url.indexOf('screen=am_farm')==-1||keyPressRunning)
{
var url = window.location.search.replace("?","")
var linkParts =url.split("&");
var sitterPart = $.grep(linkParts,(obj)=>obj.indexOf("t=")!=-1)
var villagePart = $.grep(linkParts,(obj)=>obj.indexOf("village=")!=-1)
var newURL = window.location.pathname +"?" + sitterPart.concat(villagePart,["screen=am_farm"]).join("&");
window.open(newURL, "_self")
throw("going to LA");
}
var keyPressRunning;

$.getScript('https://gistcdn.githack.com/filipemiguel97/cc262814e19c35edb262a485f5bd2e3d/raw/keypress_faster.js');
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.226
Oczywiście że powinien być legalny ten skrypt. Skraca czas żmudnego farmienia na świecie z farmą. Tak samo skrypt na zbieraka z shinko. Przecież to się mija z celem by farmienie czy zbieraka nie usprawnić. I tak gracz musi wejść na konto by go odpalić.
Kolejną sprawą co boli mnie w zachowaniu supportu to przyzwolenie na boty na ms...
Może w końcu pomyślą i chociaż światy bez giełdy będą bez ms.

Gra powinna wymagać więcej myślenia i strategii. niż monotonnego klikania... Serwery z innych krajów to rozumieją, nasz support nie bardzo
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.226
Podobno ten skrypt wrzuci się w zakładki przeglądarki i działa normalnie, tak tylko słyszałem
 

M@xi

Pikinier
Wynik reakcji
10
Oczywiście że powinien być legalny ten skrypt. Skraca czas żmudnego farmienia na świecie z farmą. Tak samo skrypt na zbieraka z shinko. Przecież to się mija z celem by farmienie czy zbieraka nie usprawnić. I tak gracz musi wejść na konto by go odpalić.
Kolejną sprawą co boli mnie w zachowaniu supportu to przyzwolenie na boty na ms...
Może w końcu pomyślą i chociaż światy bez giełdy będą bez ms.

Gra powinna wymagać więcej myślenia i strategii. niż monotonnego klikania... Serwery z innych krajów to rozumieją, nasz support nie bardzo
Masz teraz 2 światy pod rząd (190, 192) bez ms, może pojda za ciosem
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.226
Masz teraz 2 światy pod rząd (190, 192) bez ms, może pojda za ciosem
Dlatego o tym wspomniałem. W sumie 2 światy bez ms pod rząd to niespotykane zjawisko, ale jednak jakby ogłosili to że domyślnie te światy będą bez milisekund ew co jakiś czas wrzucić świat z 50 ms
 

uHate2SeeMe

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
438
Oczywiście że powinien być legalny ten skrypt. Skraca czas żmudnego farmienia na świecie z farmą. Tak samo skrypt na zbieraka z shinko. Przecież to się mija z celem by farmienie czy zbieraka nie usprawnić. I tak gracz musi wejść na konto by go odpalić.
Kolejną sprawą co boli mnie w zachowaniu supportu to przyzwolenie na boty na ms...
Może w końcu pomyślą i chociaż światy bez giełdy będą bez ms.

Gra powinna wymagać więcej myślenia i strategii. niż monotonnego klikania... Serwery z innych krajów to rozumieją, nasz support nie bardzo
Nasz support ma problemy z myśleniem, wydaje mi się że tam co drugiej osobie nie chce się pracować i albo to robi z przymusu, albo są członkami supportu żeby wyżyć się swoim ego na graczach.
Nie raz jak się wsadź w dyskusję, to albo zamkną ci temat bez argumentów ( bo ich nie mają ) albo będą ci dyktować regulamin.. który potwierdza tylko to co mówisz xD
 

Yamete Kudasai

Łucznik
Wynik reakcji
600
Na chwilę obecną nie rozważamy możliwości dopuszczenia tego skryptu do użytkowania na Plemiona.pl.
Łamie on niemal wszystkie reguły jakie są stawiane przed skryptami, aby można było rozmawiać o ich zalegalizowaniu.
No cóż nie ma co się dziwić że gra traci graczy gdy polski serwer jest najbardziej spychany i interakcje z opiekunami projektu a graczami jest zerowa XD
Jak nie są nawet przychylni przy najprostszym skrypcie
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Jak nie są nawet przychylni przy najprostszym skrypcie
Potwierdzam. Jesteśmy nieprzychylni zarówno prostym jak i bardziej skomplikowanym botom. Jak i skryptom, które praktycznie również można nazwać botami (skoro jednym kliknięciem i przytrzymaniem myszki pozwalają na wysłanie kilkudziesięciu ataków).
Jeśli z powodu dbałości o czystość gry będziemy tracić miłośników gry na botach to (cytując klasyka) "jest to poświęcenie, na które jestem gotów".

Wątek zamykam, bo dalsza dyskusja w tym temacie nie ma żadnego sensu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry