Art. 286

Janek Kalarepa

Pikinier
Wynik reakcji
54
osobiscie uwazam ze takie osoby powinno sie po ludzku PIERDOLIC (tak jak strazakow w wiezieniu)

warto nadmienic rowniez ze jestem uzalezniony od forum wiec nie wiem co ze soba zrobie jezeli mi je zamkna
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.292
moj kolega michal choruje na raka, lekarze daja mu rok, jego ostatnim marzeniem bylo zagrac jubileusz w plemiona, niestety ktos nie uszanowal jego ostatniej woli.......
Kiedys sie zalatwialo te sprawy inaczej... brales ekipe i jechales niewazne ze przeciwnik liczniejszy, mocniejszy byla hpnorowa walka zero pierdolenia sie w pozwy czy inne takie

Wzieliby ta mlodziez do wojska to by sie nauczyli zycia
 

Janek Kalarepa

Pikinier
Wynik reakcji
54
Kiedys sie zalatwialo te sprawy inaczej... brales ekipe i jechales niewazne ze przeciwnik liczniejszy, mocniejszy byla hpnorowa walka zero pierdolenia sie w pozwy czy inne takie

Wzieliby ta mlodziez do wojska to by sie nauczyli zycia
rozpuszczaja tych bachorow to teraz tak wlasnie mamy
bezstresowe wychowanie wychodzi bokiem...
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
NIEOFICJALNE INFORMACJE

Pewna kobieta z nickiem na L znana z banowania niewinnych graczy podobno zdecydowala sie zeznawac by obciazyc kolegow. Skorzystala ona z art. 60 tak zwanej jebanej sześćdziesiony i wsypała wszystkich do prokuratora za mniejszy wyrok.

@adrianh3 wygrana sprawa podobno, inno sie nie wyplaci, podobno zaczna zamykac najmniej popularne gry zaczynajac od plemion widzisz adrian co narobiles???

jebaac potwierdzaczy i 60!!!

@KRZYSZTOF III OSTRY @fanberbecia @Leandere @Isarisu @Janek Kalarepa co myslicie o zachowaniu naszej jebanej 60?????
Sprawa jest w prokuraturze, nie mogę się wypowiadać w tej sprawie do końca rozprawy.
 

Kanrey23

Miecznik
Wynik reakcji
124
Proszem o aktualizację sprawy,

Dziennikarskie śledztwo wykazało, że w aferę zamieszanych jest więcej osób,

Nie oficjalnie mówi się tutaj o współpracy na szczeblu rządowym przy dokonywaniu tego przestępstwa
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.547
NIEOFICJALNE INFORMACJE

Pewna kobieta z nickiem na L znana z banowania niewinnych graczy podobno zdecydowala sie zeznawac by obciazyc kolegow. Skorzystala ona z art. 60 tak zwanej jebanej sześćdziesiony i wsypała wszystkich do prokuratora za mniejszy wyrok.

@adrianh3 wygrana sprawa podobno, inno sie nie wyplaci, podobno zaczna zamykac najmniej popularne gry zaczynajac od plemion widzisz adrian co narobiles???

jebaac potwierdzaczy i 60!!!

@KRZYSZTOF III OSTRY @fanberbecia @Leandere @Isarisu @Janek Kalarepa co myslicie o zachowaniu naszej jebanej 60?????

W celu wyjaśnienia sprawy plemię wojsen musi zacząć grę na nowym świecie i przegrać.
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
ktos tl;dr? nie chce mi sie czytac takich wysrywow
Jakiś ziemniak przyszedł na świat giełdowy, wydał na konto 6k pln i został zjedzony po trzech tygodniach.
Płaku płaku, bo ten, co go zjadł miał ostatnio jakiegoś bana za multi i w jego mniemaniu dzięki przewadze zdobytej przez multi go pokonał i teraz straszy pozwem/domaga się zwrotu kasy
 

Janek Kalarepa

Pikinier
Wynik reakcji
54
Jakiś ziemniak przyszedł na świat giełdowy, wydał na konto 6k pln i został zjedzony po trzech tygodniach.
Płaku płaku, bo ten, co go zjadł miał ostatnio jakiegoś bana za multi i w jego mniemaniu dzięki przewadze zdobytej przez multi go pokonał i teraz straszy pozwem/domaga się zwrotu kasy
za dlugie nie czytam, ktos tl;dr?
 
Do góry