AntyNOOB

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3200
  • Data rozpoczęcia

Jaki pomysł wybierasz


  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser3200

Guest
Bardzo proszę administrację, jeżeli taka będzie ten temat rozważać, o nie uwzględnianie nie uzasadnionych głosów przeciw. Pisze wyraźnie-uzasadnij.
Puszek Ookruszek-wiem, że to nic nowego, ale chciałem dać możliwość wyboru rozwiązania.
 

DeletedUser93689

Guest
A ja widzę że stworzyło tu się grono wzajemnej adoracji i to grono zachwycone własnymi ideami i nic nie znaczącymi pomysłami szuka dla siebie coraz większego poklasku.

Dlatego proponuję żeby wprowadzić możliwość, (nie zakładania tematów) a wypowiadania się, od 100 postów z pochwałami w odpowiednim dziale, kierowanymi oczywiście do zacnego grona.
Potem po postawieniu odpowiedniej ilości piw przewodniczącemu tegoż grona udostępnienie kolejki oczekujących na zgodę.
Po dwóch tygodniach podaniowych można by takiego gościa jak Ja dopuścić (oczywiście na próbę) do głosu.
Co pewnie skończyłoby się BANEM.

Czy taki projekt by was zadowolił?
 

DeletedUser40104

Guest
Doskonały. Proponuję wprowadzić to w tempie natychmiastowym. Aż stanęły mi w oczach łzy wzruszenia, gdy zobaczyłem, jak genialne w swej prostocie pomysły potrafisz stworzyć kolego. Podchodzenie do wszystkiego z tak olbrzymią dozą sarkazmu nie wychodzi nigdy nikomu na zdrowie. Jeżeli lubisz czytać posty wszelkich dzieci chcących wprowadzić Ciasteckowe Ciastecka Zniscenia (pomnicie kiedyś te słowa, a teraz zapamiętajcie, że to ja je wymyśliłem pierwszy), nikt nie broni Ci tego robić, ale denerwują one większą część użytkowników. Choć ja ostatnio zacząłem podchodzić do tego z większym humorem, ich tematy zaczęły mi się nawet podobać, ale mimo to jestem za wprowadzeniem tych ograniczeń. Ilość postów jest dość kontrowersyjnym pomysłem, o tyle 90% głosów na nie wprost doskonałe. Naturalnie to tylko moja opinia, gdyby kolega miał zastrzeżenia, że nie można wyrażać tutaj własnego zdania. Należy to przedyskutować, cenię również i przeciwników tego pomysłu, nic na siłę.
 

DeletedUser93204

Guest
Trójkącik masz na dole jak jesteś aktywny pali sie takie zielone światełko i koło światełka jest trójkącik.A co do pytania to nic sie nie rozumie tylko ankieta to poprawia.

P.S Andruils nie spamuj bo spamujesz w tym temacie masz już 5 odpowiedzi nie nabijaj postów!
 

DeletedUser

Guest
tak jest

zdecydowanie pierwsza możliwość.
2 wg mnie odpada bo nie jest sprecyzowane ile głosów minimalnie musi byc na nie... Bo zakładającego posta trzeba odrazu ustawić w kolejce na tak. w takim przypadku kolejne 9 głosów będzie na nie i temat zamykany (mówię raczej że jakieś koalicje mogą tu trafić) i dlatego takiemu wątkowi powinno zostać przy niekorzystnej liczbie głosów 24h (wiadomo nie każdy siedzi non-stop)
 

DeletedUser3200

Guest
Ankieta dowodzi, że 15% ludzi na tym forum to małe dzieci z przedszkola, bo już w 1 klasie podstawówki uczą czytać. Pisze wyraźnie-UZASADNIJ!
 

DeletedUser

Guest
Panie i Panowie.
Pojawił się przy Ankietach wskaźnik procentowy.
Więc nie żałujcie sobie głosów:)
 

DeletedUser42021

Guest
Ankieta dowodzi, że 15% ludzi na tym forum to małe dzieci z przedszkola, bo już w 1 klasie podstawówki uczą czytać. Pisze wyraźnie-UZASADNIJ!

W już w podstawówce uczą też, że "jest napisane" a nie "pisze". ;) Dlatego nie oceniajmy nikogo pochopnie. I czemu jeden z wyborów odpowiedzi z ankiety miałby być bardziej uprzywilejowany niż reszta?

Osobiście nie odczuwa potrzeby wprowadzania zmian, nie dlatego, bo sama zakładam takie tematy. Lecz dlatego, że ostatecznie wszyscy jesteśmy równi i nie wypada dyskryminować kogoś np. poniżej pewnej liczby postów tylko dlatego, bo teoretycznie może założyć temat, który już był, który wszyscy wyśmieją a moderatorzy szybko zablokują.

Pozwólmy jednym się wygłupić, innym z tego pośmiać a modom zablokować temat, by się nie nudzili ;D Ostatecznie jest to ogólne forum plemion, a nie stowarzyszenia ludzi występujących przeciw noobom. Wbrew pozorom noob tez człowiek.
 

DeletedUser3200

Guest
1. Świat nie jest równy-każdy jest uprzywilejowany w innym stopniu.
2. Nie uczą w podstawówce, tylko uczył mój życiowy idol-Cejrowski.
3. Przy 10 noobowatych tematach ciągle podtrzymywanych bo ktoś jeszcze chce je wyśmiać trudno znaleźć dobry pomysł.
 

DeletedUser42021

Guest
1. zwiększanie dysproporcji nie zmienia na lepsze;)
2. wsio rybcia, byleby uczyli:p
3. Wcale nie tak trudno, większość głupowatych tematów rozpoznaje się już po tytule i można nie wchodzić, by nie tracić na nie cennego czasu i poświęcić go szukaniu "perełek" - dobrych pomysłów.
 

DeletedUser78702

Guest
Lecz dlatego, że ostatecznie wszyscy jesteśmy równi i nie wypada dyskryminować kogoś np. poniżej pewnej liczby postów tylko dlatego, bo teoretycznie może założyć temat, który już był.

Nie dyskryminujemy wszystkich, ale część nOOb-ów, którzy zakładają tematy, które już były, albo takie bez sensu. (np. temat pod tytułem ,,Schowek poza wioską" :/) Poza tym napisałaś ,,poniżej pewnej liczby postów", a wychodzi na to, że ok. 80% tematów (chodzi o Propozycje) zakładane są przez osoby, które nie mają jeszcze 50 postów na liczniku.

I czemu jeden z wyborów odpowiedzi z ankiety miałby być bardziej uprzywilejowany niż reszta?

bo tak chciał autor a nie inaczej, więc uszanujmy jego wolę :)

Pozwólmy jednym się wygłupić, innym z tego pośmiać.(...) Ostatecznie jest to ogólne forum plemion, a nie stowarzyszenia ludzi występujących przeciw noobom. Wbrew pozorom noob tez człowiek.

Pozwólmy? Mamy pozwalać dzieciom neo i nOOb-om, żeby zaśmiecali nasze forum? Ja raczej nie pozwole.

PS: nie wierze, że noob to też człowiek :)
 

DeletedUser42021

Guest
bo tak chciał autor a nie inaczej, więc uszanujmy jego wolę :)
Szanuję, więc uzasadniłam;)

Pozwólmy? Mamy pozwalać dzieciom neo i nOOb-om, żeby zaśmiecali nasze forum? Ja raczej nie pozwole.
Ale jest pewien fakt, to jest też ich forum, ponieważ jak wszyscy tutaj są jego zarejestrowanymi użytkownikami.

PS: nie wierze, że noob to też człowiek :)
A czym jest jak nie człowiekiem?
 

DeletedUser42021

Guest
Chyba odchodzimy od tematu troszkę ;)
Nowe? Tylko ciekawe jakie...zakładając jak pisałeś, że noob nie człowiek, tylko coś nowego to jak walczyć z czymś czego się nie zna? :p
 

DeletedUser3200

Guest
3. Wcale nie tak trudno, większość głupowatych tematów rozpoznaje się już po tytule i można nie wchodzić, by nie tracić na nie cennego czasu i poświęcić go szukaniu "perełek" - dobrych pomysłów.
Tak, tylko 3 na 4 tematy to "mam pomysł".
A noob to gatunek małpy pośród ludzi.
 

DeletedUser78702

Guest
Chyba odchodzimy od tematu troszkę ;)
Nowe? Tylko ciekawe jakie...zakładając jak pisałeś, że noob nie człowiek, tylko coś nowego to jak walczyć z czymś czego się nie zna? :p

Żartowałem... ale Blazer the BloodWarrior też ma troche racji... to coś jak małpa tylko głupsze :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
nie wypada dyskryminować kogoś np. poniżej pewnej liczby postów .
Zakładając że wszyscy mają równe prawa powinniśmy zdelegalizować całą administrację Forum.

Przyszedł do mnie w nocy jeszcze jeden pomysł:confused:
Może wprowadzić okres Stażu ?

Można wprowadzić okres trzymiesięcznej szkoły cierpliwości dla nowo zarejestrowanych (oczywiście pomijając pytania)
Mając więcej czasu (nie tracąc go na pisanie) mogliby go poświęcić na czytanie z korzyścią dla wszystkich.
Mnie co prawda też by to zamknęło gębę lecz taki okres jest do przecierpienia nawet dla największych ględ na plemionach:)
 

DeletedUser78702

Guest
Przyszedł do mnie w nocy jeszcze jeden pomysł:confused:
Może wprowadzić okres Stażu ?

Można wprowadzić okres trzymiesięcznej szkoły cierpliwości dla nowo zarejestrowanych (oczywiście pomijając pytania)
Mając więcej czasu (nie tracąc go na pisanie) mogliby go poświęcić na czytanie z korzyścią dla wszystkich.
Mnie co prawda też by to zamknęło gębę lecz taki okres jest do przecierpienia nawet dla największych ględ na plemionach:)

Nie! Za długo, od razu byłoby mniej ludzi na tym forum, bo forum jest od pisania, a nie od siedzenia i czytania :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry