[Ankieta] Człowiek Roku 2011

  • Rozpoczynający wątek Aqriel
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien dostać tytuł "Człowiek Roku 2011 Plemion"


  • W sumie głosujących
    571
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser165207

Guest
Z Kim Dzong Pił to ten Pan od wierszyków :)

Maleństwo był założycielem Never, ale po tym jak nastąpiła fuzja to nie pamiętam czy jeszcze grał.

Ksgfan'a kojarzę ze ś47 i mogę śmiało napisać że to dobry gracz...w końcu siedział z powodzeniem na połowie kont w plemieniu :)
Niestety nie przypomnę sobie plemienia...

Osobiście głosowałem na Croma...Wcześniej widziałem go tylko w rankingach czy też na forum, ale na ś54 przyszło nam grać w jednym plemieniu i muszę przyznać że facet ma pojęcie co robi ;]
 

DeletedUser

Guest
A ja mam takie pytanko, jakie były kryteria wyboru tychże kandydatów? ^
 

DeletedUser

Guest
Z Kim Dzong Pił to ten Pan od wierszyków :)

Maleństwo był założycielem Never, ale po tym jak nastąpiła fuzja to nie pamiętam czy jeszcze grał.

Ksgfan'a kojarzę ze ś47 i mogę śmiało napisać że to dobry gracz...w końcu siedział z powodzeniem na połowie kont w plemieniu :)
Niestety nie przypomnę sobie plemienia...

Osobiście głosowałem na Croma...Wcześniej widziałem go tylko w rankingach czy też na forum, ale na ś54 przyszło nam grać w jednym plemieniu i muszę przyznać że facet ma pojęcie co robi ;]


Chłopcy z Placu Broni ;)
 

DeletedUser

Guest
Było go zgłosić do konkursu.

Grasz gdzieś jeszcze ? Mam nadzieję,że pamiętasz mnie i Webiego z 26 świata . Stare,dobre czasy ...:)
na 60 gram:p pamietam Ciebie webiego diasterrora i wielu innych hehe:D
zgłosiły sie rozpoznawalne postacie a gdzie cichacze? którzy może i lepiej ogarniają:D
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście głosuje na Vasyli1 miałem okazję z nim grać na s22 a teraz dalej na s53 :)
Bardzo miła i sympatyczna osoba która nie jednemu plemieniu dała w kość i nie jednej osobie napsuła nerw :)

Ps.
Powodzenia Darek :)
 

DeletedUser137434

Guest
Moje głosy :
Wioska Barbarzyńska - za to, iż nawet noobom czy innym osobom pomagał w początkach gry oraz często wbijał na ich kontach kliny nie pragnąc niczego w zamian. Osoba, z którą można pogadać na większość tematów oraz znająca realia gry.
Często dzieli się swoim doświadczeniem z innymi, a to jest ważne.

Qui - za miłą osobowość, za porady odnośnie szybszego startu i rozwoju. Ma wypracowaną metodę na porządny rozwój w okolicy, nawet jeśli nie ma wielu szaraków wokoło :)
 

DeletedUser

Guest
Dowiedziałem się,że szanowny Crom pojechał kiedyś skromnego ksgfana i choćby z racji tego powinien mieć więcej głosów:)
A skoro ktoś już mnie skojarzył z rymami...
Całej dziesiątce należy się szacunek...bo zapewniali Bryfftowi wikt i opierunek...lecz pośród tego grona...jak piękne piórko z pawiego ogona....Mazowiecki wyróżnia się Crom...mocny jak poniemiecki dom...wojownik z krwi i kości...pełen sportowej złości...dla którego mieczyk w rogu...za który zawsze dziękuje Bogu...to chleb powszedni,znak,że żyje...bo Crom nie żyje kiedy nie bije:)
 

DeletedUser165228

Guest
Dowiedziałem się,że szanowny Crom pojechał kiedyś skromnego ksgfana i choćby z racji tego powinien mieć więcej głosów:)
A skoro ktoś już mnie skojarzył z rymami...
Całej dziesiątce należy się szacunek...bo zapewniali Bryfftowi wikt i opierunek...lecz pośród tego grona...jak piękne piórko z pawiego ogona....Mazowiecki wyróżnia się Crom...mocny jak poniemiecki dom...wojownik z krwi i kości...pełen sportowej złości...dla którego mieczyk w rogu...za który zawsze dziękuje Bogu...to chleb powszedni,znak,że żyje...bo Crom nie żyje kiedy nie bije:)

Prawda!Prawda! i jeszcze raz Prawda!...a do tego fajowo napisana:) Ja dodam jeszcze od siebie(ale niestety bez rymów), że Crom nie odmówi pomocy-zarówno jeśli chodzi o wsparcie-jak i samą pomoc w zrozumieniu strategii tej gry-przy tym to strasznie kontaktowy człowiek, którego miałem okazję poznać osobiście-po kilku latach znajomości wirtualnej...
 

DeletedUser115656

Guest
Zdecydowanie: quitschquatsch, z którą miałem okazje grać jeszcze na s37, kiedy tak jak ja sama zaczynała grę. Bardzo zdolny z Niej gracz.
 

DeletedUser

Guest
Potwierdzam Czakar:)


Z Kim Dzong Pił- Karpofolos? wydawało mi się że Maleństwo był założycielem Państwa, w takim razie był założycielem Never? z czego pamiętam to Państwo i Never stworzyli jedno plemię.

Ziomek sseebbaa najlepszy przykład wspólnej rodzinnej gry to Fog topek z S6, gdzie grają 3 osoby z jednej rodziny na tym koncie.

Ksgfan1 dzięki za informacje.


Gdy S62 wyjdzie w starym stylu to zapowiada się bardzo silnie obstawiony świat, zwłaszcza weteranami plemion i za pewne po kilka latach nastąpi powrót na nowe światy kilku starych plemion.
Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości to ja jestem jednym z założycieli PANTWO bo było dwóch.
Let owszem grał w Never ale raczej nie był założycielem,już prędzej Immortal albo Kitsune.Autorskie projekty Leta to Dybuk i KZD, w tym drugim plemieniu miałem szczęście grać.Sam jestem fanem Leta i jako wodza stawiam go dużo wyżej niż wynoszonego na piedestały Shaqa ale Crom zaimponował mi wyjątkowym sercem wojownika.Nie znam drugiego takiego gracza który tyle razy musiał walczyć o przeżycie mając jedną wioskę.Wiem,że ten świat nie liczy się w tym konkursie bo startował przed 2011 ale ci co mieli okazje eksplorować ś36 pamiętają pewnie pasjonującą rozgrywkę między Cromem a Prosiaczkiem Porky z początku gry.Ostatecznie Crom zjechał i przejął Prosiaczka ale pamiętam pełne dramatyzmu zwroty akcji,kliny ,kontry,sól tej gry:)Jasne,Crom nigdy nie był top1,nigdy nie ozdabiał profilu osiągnięciami,nigdy nie miał najwięcej lk na serwerze ,zawsze był ponad wyścigi szczurów ale pośród tych szczurów on zawsze będzie kotem:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155263

Guest
quitschquatsch się chyba boi że nie wygra. i oddał głos na siebie
 

DeletedUser

Guest
Przypominam że o wyniku końcowym decyduje suma głosów zarówno w tej ankiecie jak i w ankiecie na Kurierze (jest widoczna w prawej kolumnie po zalogowaniu się). Już niedługo wstawimy pierwsze opisy nominowanych uczestników oraz mini wywiady z nimi. Jeśli nie jesteście zdecydowani poczekajcie z oddaniem głosu do 17-18 marca.
 

DeletedUser

Guest
zgłaszali ich :)

Znaczy się każdy każdego może zgłosić? Coś jakoś nie chce mi się w to wierzyć. ;)

Zagrzebałem się troszkę głębiej w temat i znalazłem coś interesującego. ^

Dyskusje zacznijmy najpierw od ustalenia jaka jest dyskusja najlepszego gracza,


1) Wysoka pozycja w rankingach w punktów.
(...)
2) Ranking agresorów.
(...)
3) Umiejętności walki.
(...)
4) Dowodzenie
(...)
5)Odpowiedzialność.
(...)
(...)

Moja oceny poszczególnych graczy, których kojarzę:

Vasyli1- gracz związany ostatnio z NY, nigdy z nim nie grałem więc trudno jest mi powiedzieć coś sensowngo na jego temat.

Quitschquatsch- na każdym świecie zawsze walczy o topkę, błyszczy w indywidualnych rankingach i za pewne doskonale ma opanowane sprawy techniczne. Tylko jest jedno ale, czy potrafi skutecznie bez Shaqa kierować plemieniem. Na S51 po odejściu Shaqa zaliczyła małą wpadkę w kierowaniu plemieniem. W tym temacie też odniosę się do Shaqa i jego deffówek. Można mu zarzucać słusznie czy nie- w to nie wnikam że gra nie uczciwie ale na pewno należy mu się szacunek i jest żywą legendą plemion, prawie wszyscy zapomnieli że zdominował całkowicie S5 i że stoczył chyba najbardziej pasjonujący rywalizacje w walce o topkę w historii plemion na S19 z Nero- od kilku wiosek do kilkunastu milionów.

Hamstah- pod względem klinów, spraw technicznych jest to najlepszy gracz z jakim miałem przyjemność grać. Mało rozpoznawalny gracz na nowych światach, ze względu na to że na nich obecnie nie startuje.

Vit* - nie grałem nigdy z nim, więc się nie wypowiadam.

Pogodna4 - nigdy z nią nie grałem.

D zjeszth A - uważany z najlepszego gracza plemion, ze względu na to co pokazał na S15 czy S20, ale czy na S50 rzeczywiście gra on sam czy ktoś inny? chodzą róźne słuchy.

Crom Mazowiecki - jeśli go wystawiło Player Boy, to musi być rzeczywiście dobrym graczem. Zastanawia mnie tylko do ilu najwięcej wiosek zagrał.

Ksgfan - gracza kompletnie nie kojarzę, nawet z nicku.

LetMeSign - bardziej znany jako Maleństwo, twórca Państwo, Dybuka i KZD. Słusznie uznawany za jednego z najlepszych dowódców na plemionach, żałuje tylko to że KZD porobiło fuzje na S49 i zmienili nazwę plemienia, zamiast dalej grać pod sztandarem KZD.

Wioska barbarzyńska - legenda SP razem z Stachem Gazdą, gracz potrafiący grać od kilku wiosek do kilku milionów.


Dobrze byłoby aby każdy gracz nominowany przestawił swoje osiągnięcia.
O to właśnie mi chodziło. :)

Podanie kryteriów i przedstawienie kandydatów. :) Jeśli takie są kryteria, jak podał SnipOr, to to rozumiem. :)

Co do kandydatów, to kojarzę tylko jednego, D zjeszth A, dlatego na niego oddałem głosik.
Zgadzam się też ze SnipOrem odnośnie tego, że posiada bardzo dobre umiejętności gry. Do tego jest to jeden z najlepszych graczy, który nie ma przerośniętego ego. Ogólnie pozytywnie wspominam jegomościa. :)
 

DeletedUser

Guest
Hamstah / Cień Apacza, rozjaśnił by mi ktoś jego sylwetke w grze ? Gdzie grał w jakich plemionach jakie ma sukcesy.
 

DeletedUser

Guest
Znaczy się każdy każdego może zgłosić? Coś jakoś nie chce mi się w to wierzyć. ;)

Tak, były dwie drogi zgłoszeń - mailowo i tu, na forum.

Co do kryteriów. Przede wszystkim musiały być spełnione te punkty:

- staż minimum pół roku
- niekaralność w grze w 2011 (a przynajmniej brak jakichkolwiek "ciężkich" banów)
- brak przynależności do załogi Kuriera

Z osób, które zostały zaproponowane naszemu teamowi i które przeszły selekcję Bryffta (czyli zwyczajnie nie były karane) zostali wybrani Ci, którzy według nas najbardziej na to zasługiwali.

W załodze Kuriera Plemion jest kilkanaście osób - niemożliwa była nasza wiedza o wszystkich wielkich graczach, na wszystkich światach. Dlatego właśnie liczyliśmy na Waszą pomoc w wyłowieniu osób, które zasługują na miano człowieka roku. Być może powinni się też pojawić na tej liście inni gracze - niestety mogliśmy zwyczajnie nie wiedzieć o ich osiągnięciach, lub nie przeszły kontroli administracji.
 

DeletedUser

Guest
Dowiedziałem się,że szanowny Crom pojechał kiedyś skromnego ksgfana i choćby z racji tego powinien mieć więcej głosów:)
A skoro ktoś już mnie skojarzył z rymami...
Całej dziesiątce należy się szacunek...bo zapewniali Bryfftowi wikt i opierunek...lecz pośród tego grona...jak piękne piórko z pawiego ogona....Mazowiecki wyróżnia się Crom...mocny jak poniemiecki dom...wojownik z krwi i kości...pełen sportowej złości...dla którego mieczyk w rogu...za który zawsze dziękuje Bogu...to chleb powszedni,znak,że żyje...bo Crom nie żyje kiedy nie bije:)


Dostałeś złe informacje,jeśli już ktoś kogoś zjechał,to ja Croma na 47 świecie z zastępstwa u VipRules - jednak wtedy już ani Crom,ani jego sąsiad z Vendetty,Lukasz Szymanski, nie byli aktywni.

http://pl.twstats.com/pl47/index.php?page=player&mode=conquers&id=6206669
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak, były dwie drogi zgłoszeń - mailowo i tu, na forum.

Co do kryteriów. Przede wszystkim musiały być spełnione te punkty:

- staż minimum pół roku
- niekaralność w grze w 2011 (a przynajmniej brak jakichkolwiek "ciężkich" banów)
- brak przynależności do załogi Kuriera
Oki, dziękuję za info. :)

Z osób, które zostały zaproponowane naszemu teamowi i które przeszły selekcję Bryffta (czyli zwyczajnie nie były karane) zostali wybrani Ci, którzy według nas najbardziej na to zasługiwali.
(...)
Czyli jednak subiektywność się wkradła...
hmmml.gif

Było aż tyle zgłoszeń? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry