[Ankieta] Człowiek Roku 2011

  • Rozpoczynający wątek Aqriel
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien dostać tytuł "Człowiek Roku 2011 Plemion"


  • W sumie głosujących
    571
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
czytaj ze zrozumieniem , chodzi o konta widma co powstaly po ogloszeniu wyborow , bardzo dobry pomysl z weryfikacja nickow - a mialemmilionnaklasyku to konto powstalo jak powstal swiat 24 wiec nie wiem jaki masz problem do glosowania z tego konta , zreszta sam z racji iz wzasadzie gralem od zawsze bez przerwy na przeróżnych swiatach to znam nicki tych samych graczy czy multikonta danych graczy - tzw. defowki , wiec pewnie jakbym przegladnal te glosowania to zaraz bym znalazl troche glosow od jednego gracza... ale jak to mowia , nie moj cyrk , nie moje malpy - ciekawi mnie tylko czy jakby mnie dopisali np. dzis do listy i byla mozliwosc wycofania glosu wczesniej oddanego to czy jutro lider klasyfikacji by sie nie zmienil :cool:

Ta ankieta jest tendencyjna Nero... ale czego można się spodziewac po Kurierze Plemion... zgraja dziecuchów. Już pisałem wcześniej, ze gracz ksgfan1 miał bana i nikt nawet nie raczył usunąć go z ankiety. Konto Uszatek Wielki było jego kontem. Sam szanowny Pan Bryfft został o tym pinformowany duzo dużo wcześniej i nawet nie raczył odpisać na PW pomimo tego, że dałem mu dowody "na tacy".

A tak swoją droga jeżeli nie miałem bana i miałem ponad 1 mld 200 mln w pokonanych i mieściłem się w TOP 40 ( po rozbudowaniu wiosek na max w TOP 10) to nie mógłbym być człowiekiem roku?
 

DeletedUser

Guest
Ta ankieta jest tendencyjna Nero... ale czego można się spodziewac po Kurierze Plemion... zgraja dziecuchów. Już pisałem wcześniej, ze gracz ksgfan1 miał bana i nikt nawet nie raczył usunąć go z ankiety. Konto Uszatek Wielki było jego kontem. Sam szanowny Pan Bryfft został o tym pinformowany duzo dużo wcześniej i nawet nie raczył odpisać na PW pomimo tego, że dałem mu dowody "na tacy".

A tak swoją droga jeżeli nie miałem bana i miałem ponad 1 mld 200 mln w pokonanych i mieściłem się w TOP 40 ( po rozbudowaniu wiosek na max w TOP 10) to nie mógłbym być człowiekiem roku?


Udowodnij mi,że ja grałem na tym koncie gdy dostało bana:cool:

Przegrałeś świat,w wojnie 4000 wiosek straty(rekord plemion?:D )miałeś kilka multi,nie potrafisz wysyłać synchro ani klinować.

Samym lizaniem pupy CMS'owi nie zostaje się człowiekiem roku;)
 

DeletedUser152427

Guest
pic na wodę

tylko że nigdy nie dotarł.... oszustwo
Komunikat

E-mail aktywacyjny został wysłany ponownie!
 

DeletedUser

Guest
Poproś o zmianę ankiety, na nową, nazwaną:
Najlepszy gracz 2011 wg społeczności FORUM OGÓLNEGO plemion,

Na przykład. Lub konkurs na największą ilość znajomych, albo kto jest najbardziej lubiany.


Tutaj Kurier znów strzelił gafę. Moim zdaniem powinny być jakieś skonkretyzowane warunki, a za nie przyznawane punkty.

exemplum:
są jasno określone kryteria i punktacja za nie.
top 1 na danym świecie dłużej niż miesiąc - 100 pkt
obecność w top2-10 dłużej niż miesiąc - 80 pkt
obecność w top11-20 dłużej niż miesiąc - 60 pkt
top21-50 40 pkt
top51-100 20 pkt
dowodzenie plemieniem z top 5 przez dłużej niż miesiąc obecności tego plemienia w topce - 50 pkt
dowodzenie plemieniem z top 5-10 przez dłużej niż miesiąc obecności tego plemienia w topce - 20 pkt
można punktować topki w agro, np utrzymywanie się w top 10 agro przez minimum miesiąc 50 pkt
reprezentacja Polski na SP - 80 pkt
wygrana na szybkich - 20 pkt

oczywiście wszystko odnosi się do światów z 2011 roku czy innego roku, dla którego wybiera się taką osobę.

to są tylko przykłady, można zmienić punktację, bo nie wiem, czy ilości punktów, które podałem za dane kryterium są odpowiednie.

można tak jak tutaj, do plebiscytu nominować graczy przez sugerowanie nicków na FO. potem sobie Kurier zrobi selekcję, wiadomo, że wybiera się bardziej uznane marki.
 

DeletedUser

Guest
czytaj ze zrozumieniem , chodzi o konta widma co powstaly po ogloszeniu wyborow , bardzo dobry pomysl z weryfikacja nickow - a mialemmilionnaklasyku to konto powstalo jak powstal swiat 24 wiec nie wiem jaki masz problem do glosowania z tego konta , zreszta sam z racji iz wzasadzie gralem od zawsze bez przerwy na przeróżnych swiatach to znam nicki tych samych graczy czy multikonta danych graczy - tzw. defowki , wiec pewnie jakbym przegladnal te glosowania to zaraz bym znalazl troche glosow od jednego gracza... ale jak to mowia , nie moj cyrk , nie moje malpy - ciekawi mnie tylko czy jakby mnie dopisali np. dzis do listy i byla mozliwosc wycofania glosu wczesniej oddanego to czy jutro lider klasyfikacji by sie nie zmienil :cool:

Raczej tobie bym zalecał czytanie ze zrozumieniem.

2. Będziemy sprawdzać czy przynajmniej miesiąc była prowadzona rozgrywka w 2011 roku na koncie, które wzięło udział w głosowaniu, by nie było sytuacji, że kilkudniowi gracze byli najliczniejszą grupą głosujących. Tak więc jeśli nie grałeś przynajmniej miesiąc w 2011 to nie głosuj.

Jak to się ma do kont widm, które powstały po ogłoszeniu wyborów?
Pobudka narcyzie, mam 2012 rok
 

DeletedUser

Guest
Na przykład. Lub konkurs na największą ilość znajomych, albo kto jest najbardziej lubiany.


Tutaj Kurier znów strzelił gafę. Moim zdaniem powinny być jakieś skonkretyzowane warunki, a za nie przyznawane punkty.

exemplum:
są jasno określone kryteria i punktacja za nie.
top 1 na danym świecie dłużej niż miesiąc - 100 pkt
obecność w top2-10 dłużej niż miesiąc - 80 pkt
obecność w top11-20 dłużej niż miesiąc - 60 pkt
top21-50 40 pkt
top51-100 20 pkt
dowodzenie plemieniem z top 5 przez dłużej niż miesiąc obecności tego plemienia w topce - 50 pkt
dowodzenie plemieniem z top 5-10 przez dłużej niż miesiąc obecności tego plemienia w topce - 20 pkt
można punktować topki w agro, np utrzymywanie się w top 10 agro przez minimum miesiąc 50 pkt
reprezentacja Polski na SP - 80 pkt
wygrana na szybkich - 20 pkt

oczywiście wszystko odnosi się do światów z 2011 roku czy innego roku, dla którego wybiera się taką osobę.

to są tylko przykłady, można zmienić punktację, bo nie wiem, czy ilości punktów, które podałem za dane kryterium są odpowiednie.

można tak jak tutaj, do plebiscytu nominować graczy przez sugerowanie nicków na FO. potem sobie Kurier zrobi selekcję, wiadomo, że wybiera się bardziej uznane marki.


TOPki mają darmówkarze i boty.
Ddowodzący plemienia jest tylko jeden i często nic nie robi na frontach - jest wodzem,bo jego nick widnieje na profilu plemienia.
RA i RO - OK .
Reprezentacja polski - nie jesteś kolegą,to się nie dostaniesz - przykład to ostania runda kwalifikacyjna
wygrana na szybkich - w dużej mierze fart. Po za tym co wspólnego maja szybkie i dowodzenie plemieniem na wolnym świecie?

Podsumowanie:
kryteria całkowicie bez sensu,napisałeś coś,żeby tylko napisać i skrytykować Kuriera.

Dla wszystkich krytyków - walnijcie prosto z mostu,ze ankieta jest zła,bo nie ma w niej was. Będzie można ominąć całe te bagno spamu.

ave

PS

Graczy na plemionach jest 300 000,a w ankiecie zagłosowało koło 500. Ja bym tutaj szukał porażki tego konkursu,bo inicjatywa jest fajna.
 

DeletedUser162404

Guest
No własnie walczyłem z 1 graczem z reprezentacji polski na świecie tak zwanym wolnym:)
atakował deffem synchro puszczał w odstępie 2sekund.
potem czytam kto gra w reprezentacji polski i widzę jego nick.
śmiech na sali:)

Według mnie powinno się rekrutować graczy do reprezentacji tylko takich co sa najlepsi.
jak wyłonić najlepszych ?
z każdego świata brac ludzi.
najlepszych wodzów.
najlepszych obrońców
najlepszych agresorów.
podzielić ich na kilka plemion i puścić na swiat szybki:)
niech się chłopaki zabawia troszeczkę:)
i własnie z grona tych najlepszych wybrać najlepszych :)
 

DeletedUser17290

Guest
Dla wszystkich krytyków - walnijcie prosto z mostu,ze ankieta jest zła,bo nie ma w niej was. Będzie można ominąć całe te bagno spamu.
tak-wale prosto z mostu ze zla bo mnie tam nie ma:p
i juz prosze nie pisz wiecej bzdur aby nie powiekszac grzezawiska
 

DeletedUser

Guest
TOPki mają darmówkarze i boty.
Ddowodzący plemienia jest tylko jeden i często nic nie robi na frontach - jest wodzem,bo jego nick widnieje na profilu plemienia.
RA i RO - OK .
Reprezentacja polski - nie jesteś kolegą,to się nie dostaniesz - przykład to ostania runda kwalifikacyjna
wygrana na szybkich - w dużej mierze fart. Po za tym co wspólnego maja szybkie i dowodzenie plemieniem na wolnym świecie?

Podsumowanie:
kryteria całkowicie bez sensu,napisałeś coś,żeby tylko napisać i skrytykować Kuriera.

Dla wszystkich krytyków - walnijcie prosto z mostu,ze ankieta jest zła,bo nie ma w niej was. Będzie można ominąć całe te bagno spamu.

ave

PS

Graczy na plemionach jest 300 000,a w ankiecie zagłosowało koło 500. Ja bym tutaj szukał porażki tego konkursu,bo inicjatywa jest fajna.

nie znam cie ale jak taki kozak jestes i nadajesz sie do reprezentacji to moge ci to zalatwic - daj na pw do mnie kilka dat kiedy moglbys wbic na serva , zrobic pare pikow i pokontrowac oraz poklinowac kiedy masz na to z minute albo i pol .... sparingpartnera zalatwie ci od szczala , pewnie niejaki (polak) z przyjemnoscia cie przetestuje i zapewne cie przyjma do reprezentacji jesli bedziesz dawal rade...

co do pszemqa to bardzo nie namiejscu jest twoja wypowiedz - nie gralem z nim nigdy w jednym plemieniu - gralismy na tym samym swiecie z 1,5 roku , moze i dluzej - on mial swoje plemie a ja swoje , niekoniecznie bylo nam po drodze ...
 

DeletedUser

Guest
tylko że nigdy nie dotarł.... oszustwo
Komunikat

E-mail aktywacyjny został wysłany ponownie!

Sprawdź SPAM (podczas rejestracji było info o tym), bo często tam wyrzuca maile takowe. Jak dalej jest problem pisz PW od razu go rozwiąże.

Przy okazji polecam: http://kurierplemion.pl/strona/0/0/6/pomoc.html

Co do reszty, to wybaczcie teraz się nie wypowiem, dopiero jak sprawdzę głosy i dam podsumowanie.

@Edit na portalu głosowanie trwa do 2012-03-19 00:00:00
@Edit 2 w temacie z podsumowaniem, będę otwarty na konstruktywną krytykę, opinie, uwagi a także dam pewną propozycję, jestem ciekaw czy z niej skorzystają osoby nader aktywne w komentowaniu
@Edit 3 przyznaję juz teraz, są pewne braki w tym plebiscycie i nie ukrywam tego i biorę na klatę, ale o tym będzie można podyskutowac po wszystkim i każdy będzie mógł zabrać głos a jego uwaga będzie rozważona; na każdy post odpiszę i powiem czemu tak a tak nie było, czy to da radę zrobić i czy w podobnej przyszłej zabawie będzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser137285

Guest
No własnie walczyłem z 1 graczem z reprezentacji polski na świecie tak zwanym wolnym:)
atakował deffem synchro puszczał w odstępie 2sekund.
potem czytam kto gra w reprezentacji polski i widzę jego nick.
śmiech na sali:)

Według mnie powinno się rekrutować graczy do reprezentacji tylko takich co sa najlepsi.
jak wyłonić najlepszych ?
z każdego świata brac ludzi.
najlepszych wodzów.
najlepszych obrońców
najlepszych agresorów.
podzielić ich na kilka plemion i puścić na swiat szybki:)
niech się chłopaki zabawia troszeczkę:)
i własnie z grona tych najlepszych wybrać najlepszych :)

hahahahaaha :D kto to byl? :D
 

DeletedUser

Guest
TOPki mają darmówkarze i boty.
Ddowodzący plemienia jest tylko jeden i często nic nie robi na frontach - jest wodzem,bo jego nick widnieje na profilu plemienia.
RA i RO - OK .
Reprezentacja polski - nie jesteś kolegą,to się nie dostaniesz - przykład to ostania runda kwalifikacyjna
wygrana na szybkich - w dużej mierze fart. Po za tym co wspólnego maja szybkie i dowodzenie plemieniem na wolnym świecie?

Podsumowanie:
kryteria całkowicie bez sensu,napisałeś coś,żeby tylko napisać i skrytykować Kuriera.

Dla wszystkich krytyków - walnijcie prosto z mostu,ze ankieta jest zła,bo nie ma w niej was. Będzie można ominąć całe te bagno spamu.

ave

PS

Graczy na plemionach jest 300 000,a w ankiecie zagłosowało koło 500. Ja bym tutaj szukał porażki tego konkursu,bo inicjatywa jest fajna.

Tak, to może w ogóle zacząć od zamknięcia tej ankiety, bo to wszystko to ściema, topki mają darmówkarze i boty, w plemionach z topki, np. w Najemnikach nie ma wodza, wódz pierdzi w stołek, a dowodzą jakieś no nejmy. Jesteś nominowanym w plebiscycie, to ładnie się określiłeś. Według Ciebie, jesteś darmówkarzem albo botem, bo chyba jesteś w tej ankiecie za topki;p A najlepiej to w ogóle w to nie grać, skasować konto i mieć to w dużym poważaniu. Zgadzam się z Tobą w dużej mierze, że ostatnio topki należą do botów: keymilów, love or hejtów, zrealowanychdawidosów, shunsui kuroyaków i innych. Ale jest wielu, którzy grają w miarę fair, osoby wymienione w tej ankiecie zasługują na udział w takim plebiscycie. W Kureierze nie ma głupców, odrzucili kandydaturę np. bota-keymila, który nawet w eliminacjach robił multi na FO po to, by zakwalifikować się do plebiscytu. Pseudogracze zostali przesiani. Moje kryteria nie są najgorsze, może z wyjątkiem tego dowodzenia, choć dlaczego najlepszy gracz nie miałby być jednocześnie dobrym wodzem??? I powiem Ci, że chyba nigdy nie grałeś na SP, z resztą, Nero już Ci wyjaśnił problem. W reprezentacji nie grają wszyscy mający tytuł na FO. Wielu z nich nawet nie bierze udziału w treningach. W lidze międzynarodowej nie grali leszcze, o czym świadczą wyniki.
 

DeletedUser165207

Guest
Nie wiem do kiedy można głosować na kurierze, ale tam wygląda to tak:

Głosuj na Człowieka Roku Plemion 2011
LetMeSign [26]
Wioska barbarzyńska [14]
Crom Mazowiecki [13]
D zjeszth A [9]
quitschquatsch [7]
pogodna4 [6]
ksgfan [5]
vasyli1 [4]
Hamstah / Cień Apacza [1]
Vit* [0]


w/g tego wygrywa wioska :)
gratulacje
 

DeletedUser

Guest
Od jutra zacznę sprawdzać wszystkie konta.
Jak sprawdzisz czy ktoś grał w 2011 czy nie? Wielu graczy ma inne nicki na FO a inne w grze, czy to będzie tylko wg Twojego uznania? Napiszesz że wg Ciebie odpada tyle i tyle głosów i koniec?
Chciałabym poznać jak zamierzasz to zrobić. Bo jeżeli wg swojego widzimisię to po co w ogóle przeprowadzaliście glosowanie jak później wynikami możesz dowolnie manipulować.
 

DeletedUser

Guest
a da sie jakos zobaczyc jakie nicki glosowaly na jakich graczy tu na forum?
 

DeletedUser

Guest
Jak sprawdzisz czy ktoś grał w 2011 czy nie? Wielu graczy ma inne nicki na FO a inne w grze, czy to będzie tylko wg Twojego uznania? Napiszesz że wg Ciebie odpada tyle i tyle głosów i koniec?
Chciałabym poznać jak zamierzasz to zrobić. Bo jeżeli wg swojego widzimisię to po co w ogóle przeprowadzaliście glosowanie jak później wynikami możesz dowolnie manipulować.

W przypadku jeśli ktoś ma inne nicki będą takie osoby umieszczane na liście do ponownej weryfikacji. Jeśli ktoś ma konto na FO od przynajmniej listopada zeszłego roku to nie będzie problemu. Z resztą będę się kontaktował w celu uwiarygodnienia chyba, że różnica między 1 a 2 w plebiscycie jest większa niż te głosy.
 

DeletedUser

Guest
o matko i córko! to już widzę że wyniki będą... na koniec roku :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry