Aktywność

  • Rozpoczynający wątek ZIPpeR
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za??

  • Tak

    Głosy: 60 77,9%
  • Nie

    Głosy: 12 15,6%
  • Nie wiem

    Głosy: 5 6,5%

  • W sumie głosujących
    77
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam do zaproponowania nową zakładkę w plemieniu, a dokładniej dział aktywność. Były by tam wypisane:
- Liczba postów
- Liczba Tematów
- Liczba pkt
- Ranga w plemieniu

będzie służyć do unicestwienia n00b'ów plemiennych czyli osób które tylko siedzą w plemieniu dla obrony własnych wiosek.

elo1dd5.png


Mam nadzieję że mój pomysł się spodoba.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19900

Guest
Odp: Aktywność

hmmm... pomysł dobry aczkolwiek- wystarczy wejść na forum i zobaczyć kto jest aktywny. Wg mnie pomysł niema zbytniego sensu choć ułatwiłby wypatrzenie kto jest aktywny a kto jest tzw. "duchem". Mam trudny wybór ale jestem na TAK bo to ułatwi wywalanie nieaktywnych "nOobów"


P.S zakładkę umieść bliżej forum niż właściwości ;)
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Aktywność

wstrzymuje sie bo wg mnie niepotrzebna robota!!
ale sam pomysl niezly:)
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: Aktywność

Dobre a nie lepiej by było tak...?:
 

DeletedUser18015

Guest
Odp: Aktywność

tak tak tak!

jakby pomysł wszedł w życie to można byłoby się popodniecać ilością postów na forum xD

zaznaczyłem tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktywność

To napewno nie zaszkodzi, ale i bez tego da się żyć ;)
 

DeletedUser16161

Guest
Odp: Aktywność

Napewno urozmaiciło by plemię , ale bez tego też jest dobrze.Pomysł ciekawe,ale myśle , że nie wejdzie do plemion
 

DeletedUser15561

Guest
Odp: Aktywność

tak tak tak!

jakby pomysł wszedł w życie to można byłoby się popodniecać ilością postów na forum xD

:confused::confused::confused:

A wracając do tematu... Pomysł jest ciekawy! Nawet bardzo! :p Interesujące urozmaicenie obecnego wyglądu i dostepnych opcji w plemieniu. :cool:
 

DeletedUser3200

Guest
Odp: Aktywność

A ja proponuję wprowadzić fora by Przemo albo phpBB... Ale jako że to niemożliwe, głosuję na tak!
 

DeletedUser17455

Guest
Odp: Aktywność

ja jestem na tak i ten drugi wyglad lepszy choc 1 nie jest faltalny dla mnie obojetnie byleby jakis był:D( aha i tak na screenie podaęłs swoje namiary to po co skresliłes pkt i miejsce):D
 

DeletedUser18015

Guest
Odp: Aktywność

:confused::confused::confused:

A wracając do tematu... Pomysł jest ciekawy! Nawet bardzo! :p Interesujące urozmaicenie obecnego wyglądu i dostepnych opcji w plemieniu. :cool:

co się dziwisz?
zawsze brakowało mi licznika postów na tych forach ;]
 

DeletedUser14844

Guest
Odp: Aktywność

Doskonały pomysł. Z 50% osób w plemionach siedzi do obrony wiosek. Codziennie widzę z 3 tematy z prośbą o pomoc i żadnej reakcji, bo inni patrzą tylko na siebie. Jeszcze dodać warny do plemienia (po pewnej liczbie nagroda wyproszenia z plemienia) i plemie jest super i bez potrzeby poprawek. Mam wielką nadzieje, że to wejdzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktywność

Już widzę jak wszyscy leniwi i nieaktywni klikają na nie:):)



Pomysł bardzo dobry!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktywność

eee niewarto wcielać tego pomysłu w życie ;P
Zbędne aczkolwiek dobre ,ale się obejdzie bez tego :p
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Aktywność

O wiele lepiej :) a co do pomysłu to dobre, ale raczej nie wywalisz w takim plemieniu gracza, który ma najmniejszą liczbę osób. Na TAK

Pomysł mi się jak najbardziej podoba, ale w temacie moją uwagę najbardziej zwróciła wypowiedź arena1 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktywność

super pomysł:) byłoby fajnie gdyby wszedł w żcyie choć nie wiem czy są na to jakies szanse, ale mysle że to by bardzo pomogło:))
 

DeletedUser15895

Guest
Odp: Aktywność

kolejny pomysl dobry wg mnie dla masowek.

Czaicie ulatwialo by to redukowanie ilosci czlonkow plemienia z 2000 do 1500 wystarczylo by zobaczyc kto nie napisal zadnego postu przez miesiac :D:D:D
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Aktywność

to byłby dobry pomysł ;]
wszczególnie dla moderatorów forum ;p
wiadomo, że jak jest 100 osób w plemieniu (widziałem nawet plemię 1400 członków :eek: ) to trudno liczyć każdemu posty, a niektórzy mają bardzo podobne nicki :)
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Aktywność

pomysl niepotrzebny. gdyby siw wywalalo wszystkie osoby ktore sie na forum nie udzielaja to kazde plemie mialo by po ok 10-15 graczy :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry