Akcja promocyjna 2009

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
zakupiłem 10 punktów w dniu 9.04.2009 lecz stan konta po wprowadzeniu promocji nie zmienił mi się, czy muszę coś uaktywniać jeszcze?
 

DeletedUser

Guest
Z osobistych doświadczeń mogę powiedzieć, zę w Polsce jako nienastoletnia osoba trudno było mi kupić KP, a w UK jest to już możliwe :]

Co do tematu to mam problem. Kupiłem 10 PP ale jakoś nie dostałem 10% (czyli 1 PP), ani żadnej informacji na ten temat...
 

DeletedUser

Guest
Jeśli można komentować to z chęcią to uczynię.

Przed świętami pisałem w temacie odnośnie świątecznej przerwy w atakach pisałem, że brakuje w InnoGames dobrego managera. Przez te święta nie korzystałem z komputera (jak w każde zresztą), włączam go po świętach i od razu parę niespodzianek mnie spotyka. Niestety miłych i niemiłych, ale takie życie. Miła niespodzianką jest to, że jest nowy członek plemiona-team, który zajmuje się właśnie marketingiem i jest managerem produktu. Od dawna mówiłem, że taka osoba się przyda. Miło mi, że wreszcie ktoś to wziął pod uwagę.

Co do tematu. Można się pokusić o komentarz, ale.... po co? Tak naprawdę, sukces tej promocji będzie można ocenić po słupkach mówiąc kolokwialnie. Jest to chwyt czysto marketingowy, który ma na celu trzy sprawy:

1. Zatrzeć niemiłe wrażenie po zamieszaniu z przerwą świąteczną w atakach.
2. Zachęcić tych co nie kupują premium, by zakupili i spróbowali (jak ktoś ma więcej jak 10 wiosek i posmakuje jak wtedy gra się z kontem premium to później ciężko mu wrócić do gry tak jak grał, czyli bez kp). Tutaj warto właśnie pomyśleć, by dawać darmowe kp np. od 50k pkt na np. 5 dni.
3. Słowo "promocja" przyciąga, a szczególnie w okresie świątecznym, kiedy wiele osób chętniej kupuje niż w zwykłym czasie(inne pogląd na wydatki, wydaje dużo na organizacje świąt to co mnie zbawi 25 złoty na kp zwłaszcza jak jest jeszcze promocja).

Tak naprawdę nieważne co my tutaj napiszemy jako użytkownicy forum, bo tych co tutaj zajrzą nie wiem czy będzie 1% wszystkich graczy. Jak już wspomniałem o sukcesie tej akcji tak naprawdę wiedzieć będą opiekunowie projektu, którzy po statystykach zakupu punktów premium i ilości graczy będą oceniać czy się to opłaciło.

Pozdrawiam

P.S. Szkoda że promocja trwała od 9 do 14. Ja jak wyłączyłem komputer 8 tak dopiero 15 go włączyłem. No, ale cóż. Święta bez komputera są prawdziwymi świętami.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
kholak napisał:
Kupiłem 10 PP ale jakoś nie dostałem 10%
www.plemiona.pl/ticket.php

Przemo716 napisał:
Miła niespodzianką jest to, że jest nowy członek plemiona-team, który zajmuje się właśnie marketingiem i jest managerem produktu.
Tim (mulla) nie jest członkiem Plemiona Team, a jego funkcja w IG nie jest nowa :).

Przemo716 napisał:
Tak naprawdę nieważne co my tutaj napiszemy jako użytkownicy forum, bo tych co tutaj zajrzą nie wiem czy będzie 1% wszystkich graczy. Jak już wspomniałem o sukcesie tej akcji tak naprawdę wiedzieć będą opiekunowie projektu, którzy po statystykach zakupu punktów premium i ilości graczy będą oceniać czy się to opłaciło.
To akurat czysta nieprawda. Dokładnie dzisiaj zostałem poproszony przez Tima o przetłumaczenie Waszych wypowiedzi tutaj. Ten temat nie powstał bez powodu.
 

DeletedUser

Guest
Tim (mulla) nie jest członkiem Plemiona Team, a jego funkcja w IG nie jest nowa :).

Data zarejestrowania na forum widać mnie zmyliła. Jednak jest coś na rzeczy, jeśli zarejestrował się na forum. Można rzec zaktywizował swoja działalność i na pewno jest to na plus.

Dokładnie dzisiaj zostałem poproszony przez Tima o przetłumaczenie Waszych wypowiedzi tutaj.

Nie wiedziałem o tym, a post napisany językiem polskim o czym innym świadczył.

Ten temat nie powstał bez powodu.

Tym bardziej jestem mile zaskoczony:). Co do takich inicjatyw ja jestem za. Moim osobistym zdaniem administracja powinna bardziej dawać znać o swoim istnieniu w inny sposób niż tylko rozdawanie blokad.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
I jeszcze jedno sprostowanie:
Jest to chwyt czysto marketingowy, który ma na celu trzy sprawy:

1. Zatrzeć niemiłe wrażenie po zamieszaniu z przerwą świąteczną w atakach.

Ta akcja była zaplanowana na długo długo przed tym, jak powstało jakiekolwiek zamieszanie związane z przerwą w atakach.
 

DeletedUser

Guest
Teraz już wszystko rozumiem. Tylko mnie zastanawia po co tak pokrętnie wszystko robić? Czy chodziło oto by ten post został napisany po to, by pokazać, że jest takie stanowisko jakie pełni mulla? Czy może dlatego, że mulla wymyślił tą całą akcję?

Odniosę się jeszcze do tego, że mulla nie jest w teamie plemiona.pl. Otóż jeśli nie jest, dlaczego w jego poście jest sformułowanie: "Wasz Plemiona Team" ? Zazwyczaj członek teamu powołuje się na niego. Stąd było moje przekonanie, że mulla jest członkiem teamu.

Teraz pytanie dla mnie najistotniejsze odnośnie tematu. Czy ta akcja promocyjna 2009 jest tak nazwana dlatego, że będzie jedyną w tym roku taką inicjatywą? Czy może jest to początek jakiegoś szeroko zakrojonego planu?

To tak parę moich uwag ode mnie. Jeśli po to jest ten temat to z chęcią się będę wypowiadał w nim. Mam nadzieję, że nie uprzykrzam życia:). A jeśli tak jest, proszę o delikatną sugestie w tej sferze;).
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Czy chodziło oto by ten post został napisany po to, by pokazać, że jest takie stanowisko jakie pełni mulla?
Nie, mulla akurat był online w przeciwieństwie do mnie :rolleyes:.

Odniosę się jeszcze do tego, że mulla nie jest w teamie plemiona.pl. Otóż jeśli nie jest, dlaczego w jego poście jest sformułowanie: "Wasz Plemiona Team" ?
Bo sam pisałem tego posta, mulla go po prostu opublikował.

Czy ta akcja promocyjna 2009 jest tak nazwana dlatego, że będzie jedyną w tym roku taką inicjatywą?
Nie wiadomo jeszcze.
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie to za późno sie ta informacja pojawiła...nie będę w święta latał do banku lub na pocztę o ile będą otwarte aby dostać 10% więcej...a po świętach to już za późno...Ot taki gratis z którego prawie nikt nie skorzysta, taki mieliście 'plan' ?

ja tam z tej promocji skorzystałem ;p
Dostałem 2 pkt gratis i było fajnie ;]

Bankowość internetowa rlz ;p
 

DeletedUser

Guest
Troszke pozno ale tez dam komentarz, a jak :p!

Otoz, mnie rowniez nie bylo w czasie swiat na kompie [zwlaszcza takich], co pozwala mi stwierdzic iz akcja byla raczej slabo zaplanowana jesli chodzi o termin i napewno nie miala na celu zalagodzic fakt jakis tam blokad atakow w czasie swiat !

Wielkanoc zlekka sie rozni od Bozego narodzenia, przy takim swiecie nie wydaje sie pieniedzy w odroznieniu od Bozego narodzenia, bo nie o to chodzi !

"Eastern" sie z lekka rozni od naszej wielkanocy o czym niemcy pewnie nie wiedzieli ;)

Akcja typowo marketingowa ktora miala tylko na celu wyluskac wiecej kaski z premium w szybkim czasie ;)!Widac ze to byla proba przymierzenia sie, sprawdzenia czegos... !Nie uwazam by byla udana ale to moje zdanie i moze nawet mylne !

Rozmieszylo mnie tylko to 10pkt i 10% od tego... od razu przypomnialy mi sie pulki TESCO-we czy tam innych hipermarketow, a w okol rozszaleni ludzie bioracy po 3 mikrofale ;)! Jak to mowia "tani chwyt marketingowy" ;)!

Czekamy na wiecej, bo domyslam sie ze to dopiero poczatek takich chwytow...

EDIT
Kto wie ... moze na Boze narodzenie znowu sie pojawi ta... "promocja" ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry