Akademia

  • Rozpoczynający wątek Niszczyciel098
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba ten pomysł?

  • Genialny :D

    Głosy: 37 50,7%
  • Dobry :)

    Głosy: 18 24,7%
  • Dobry, ale wymaga poprawek

    Głosy: 4 5,5%
  • Zły :(

    Głosy: 14 19,2%

  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

DeletedUser11420

Guest
Odp: Akademia

Ososbiscie jestem przeciwko tworzeniem akademi ponieważ wydaje mi sie ze tworza je masówki..blok rozwoju głownemu plemieniu.No ale pomysł ciekawy:)
powiem ci ze ja jestem w mocnym plemieniu i on ma akadamie i czy jak ma jakies plemie akademie to oznacza ze jest masowka ?
do rzeczy :D jestem za extra pomysly:D:D Dlaczego ??:bo tak, bo mi sie podoba:D:D:D


PS dzisiaj mam dobry humor :D:D:D
 

DeletedUser17775

Guest
Odp: Akademia

Dobry pomysł nawet ,spoko.:D
Zapraszam do [MRZ] na Classic;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia

Daje na dobry.
Ułaatwilo by sprawe z komunikacja itd.
 

DeletedUser15882

Guest
Odp: Akademia

Pomysł bardzo dobry. Sam prowadziłem akademnię i wiem jak komunikowanie stanowilo problem. Ale czy serwer to zniesie tego nie jestem pewien.:(
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: Akademia

Ja jestem ogółem przeciwko akademiom :p Z resztą ten pomysł jest praktycznie niedozrealizowania :/

prawdopodobnie można by było wprowadzić KAŻDĄ propozycje , jaką jak do tej pory umieszczono , zobacz co osiągnęło takie " runescape " , a jest grą przez przeglądarke , więc czemu takie rzeczy miały by być nie do zrealizowani
a ?

co do pomysłu , ciekawy , ciekawy , akademia to oddzielenie tych lepszych , od gorszych , persaldo - gdy grałem na OGAME , i mieliśmy akademie , ci którzy nie spełnili podanych im wymogów w miesiąc , zostali wyrzucani z akademi , ci którzy to zrobili , mogli siedzieć w akademii , potem musieli tylko wbić odpowiednią ilość pkt , by się wbić do plemienia centralnego...
 

DeletedUser6793

Guest
Odp: Akademia

Ja jestem nieprzekonany do idei akademi, ale sam pomysł tych ułatwień uważam za dobry
 

DeletedUser16193

Guest
Odp: Akademia

To Genialny pomys,bo ułatwia porozumiewanie się i rozwiązuje nieporozumienia,że ktoś kogoś zatakował,bo nie wiedzał że akademia.Zdarzają się takie przepadki:).przdał by się inny kolor na mapce jeszcze,jako oznaczenia akademi.:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry