Akademia

  • Rozpoczynający wątek Niszczyciel098
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba ten pomysł?

  • Genialny :D

    Głosy: 37 50,7%
  • Dobry :)

    Głosy: 18 24,7%
  • Dobry, ale wymaga poprawek

    Głosy: 4 5,5%
  • Zły :(

    Głosy: 14 19,2%

  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co byś Cie powiedzieli, aby nadać plemieniu specjalną rangę akademii innego plemienia?
Członkowie plemienia głównego widzieliby członków akademii np. na zielono na mapie głównej. Założyciel plemienia głównego mógłby ustalić, że np. członkowie plemienia głównego poniżej 5000 pkt. automatyczne są przenoszeni do akademii. Mógłby również ustalić, że członkowie akademii powyżej danej ilości pkt. automatycznie dostają zaproszenie do plemienia głównego. Zaproszenia dla graczy z małą ilością punktów, którzy nie spełniają wymaganej ilości, aby sie dostać do plemienia głównego automatycznie by się zmieniały w zaproszenia do akademii. Członkowie akademii mieli by specjalną zakładkę na forum plemienia głównego poświęconą akademii, do której mogliby wchodzić członkowie plemienia głównego i akademii. W ten sposób początkujący gracze łatwiej by otrzymywali pomoc.

To by znacznie polepszyło akademie, których tworzenie jest bardzo popularne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17226

Guest
Odp: Akademia

fajne ale blokowanie serwera by było...:D
 

DeletedUser12361

Guest
Odp: Akademia

ciekawy pomysł napewno ułatwiłby komunikację miedzy akademia a głównym plemieniem.


jestem za:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia

Ososbiscie jestem przeciwko tworzeniem akademi ponieważ wydaje mi sie ze tworza je masówki..blok rozwoju głownemu plemieniu.No ale pomysł ciekawy:)
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Akademia

Jestem za pomysl niezly tylko jak z servem?? dużo plemion ma akademie a co do masowek to wlasnie zmnejsza ilosc czlonkow w plemienie to jest mniej masowek a nie na odwrot
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia

myślę ze pomysł dobry, zapewne spowalniał by serwer, więc przynajmniej część zmian można by wprowadzić (szczególnie ten z kolorem na mapie i forum nie powinen byc chyba bardzo skomplikowany)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia

świetny pomysł dzięki temu było by łatwiej :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia

Oddaje glos na dobry , poniewaz i tak nie wejdzie ...
Ale mi sie podoba :p
 

DeletedUser13897

Guest
Odp: Akademia

nie jestem zwolennikiem akademii ale takie coś by się przydało dla niektórych graczy... jestem na tak :);)
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Akademia

Też na tak jestem. Wystarczyłoby wprowadzić tylko część tych udogodnień,
aby nie przeciążyć nadto servera, choć nie wiem na ile by to wpływało na jego pracę.
 

DeletedUser8935

Guest
Odp: Akademia

Cóż może być ... drugi człon też mógłby tak działać ...

W sumie to jestem za.

Ale zadam pytanie jaki jest procent szans wprowadzenia tego ? :confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia

Pomysł bardzo dobry i ciekawy, no ale niestety przymuliło by to server :( Ale i tak jestem jednak na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia

Myśle, że na nowszych coraz szybszych serwerach wprowadzenie tych zmian za bardzo by ich nie muliło :)
 

DeletedUser9380

Guest
Odp: Akademia

Ja jestem ogółem przeciwko akademiom :p Z resztą ten pomysł jest praktycznie niedozrealizowania :/
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Akademia

Zagłosowałem na "genialny", ale czy ja wiem czy do końca taki genialny jest ten pomysł:p...
Pewnie pomogłoby to dużej ilości plemion przy prowadzeniu akademii, ale jak zauważyli moi poprzednicy spowolniłoby to serwer w większym czy mniejszym stopniu.
Ogólnie gratuluję pomysłu i mam nadzieję, że jeszcze kilka podobnych ujrzymy w Twoim wykonaniu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia

Gratuluje pomysłu :) Jestem na tak, przydałoby się takie coś tym biednym akademią które nie za bardzo radzą sobie z przechodzeniem do głównego plemienia :)

Czy to wprowadzą?
Odpowiedź brzmi nie. A dlaczego? Ponieważ niemcy nie mają akademii i nie przydałoby się im ;)

Chyba, że zrobilibyśmy taką samowolkę i wprowadzili tylko na naszych polskich plemionach :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia

jestem przeciw poniewaz bardzo ulatwilo by to zycie masowka , zadne pozadne plemie nie ma akademii bo trzeba tylko bronic tych nOobow z niej(akademii):confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry