Administracja-Propozycja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3200
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz wiedzieć, co admini robią z pomysłami?

  • Tak

    Głosy: 28 90,3%
  • Nie

    Głosy: 3 9,7%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser3200

Guest
Witam
w związku z tym, że Amador w moim temacie napisał o tym, że admini mogliby się wypowiedzieć, a teraz widzę temat zamknięty bez wypowiedzi adminów, wpadłem na taki pomysł.
Mamy modów dla tego forum. Dlatego sądzę, że mogliby oni bardziej się przyłożyć-np. podać uzasadnienie przed zamknięciem tematu, napisać nam, że pomysł został zgłoszony niemcom, a następnie odrzucony lub przyjęty i będzie wprowadzony w następnej wersji. To tylko takie przykłady. Ogólne chodzi o to, żeby administracja nas informowała, co się z tymi pomysłami dzieje.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł świetny, biorąc pod uwagę fakt, że mój temat zamknęli i nie wiem co z pomysłem będzie. Ale coś mi się wydaje, że większości tych pomysłów oni nawet nie omawiają.
 

DeletedUser

Guest
Bez urazy ale patrząc na niektóre tematy też bym ich nawet nie omawiał :p A jeżeli większośc w ankiecie się wypowiada na TAK to taki pomysł raczej jest omawiany. A co do tych waszych tekstów że nie wiadomo czy jest przyjęty jeżeli jest to się pojawia info o tym gdy startuje nowy świat. Tam są wszystkie nowości omówione które zostały wprowadzone. A takie omawianie raczej nie trwa 2 dni :p Więc co by wam dała odpowiedź po miesiącu lub 2 :p Myślicie że tylko wy macie pomysły ludzie z innych krajów też i omówienie tego wszystkiego nie sądzę żeby było takie łatwe :p
 

DeletedUser3200

Guest
Mi chodzi chociażby o info, że temat jest omawiany przez polską administrację, potem że został odrzucony(i z jakiego powodu) lub zgłoszony niemcom, a potem przyjęty(kiedy będzie dostępny) lub odrzucony(z jakiego powodu).
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie a czy by ci się chciało odpowiadac czemu co i jak z każdą głupotą jaka zostanie tu napisana... Ty myślisz że ci ludzie nie mają nic innego do roboty tylko pisac czemu akurat ten pomysł przeszedł dalej czemu nie przeszedł itp itd...
 

DeletedUser3200

Guest
Oczywiście chodzi mi tylko o te co mądrzejsze tematy-takie jak nowe jednostki lub budynki to olać.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście chodzi mi tylko o te co mądrzejsze tematy-takie jak nowe jednostki lub budynki to olać.

A kto ma decydowac który temat jest ciekawy a który nie? Dla tych ludzi co piszą na tak to temat jest dobry dla tych na nie głupi więc sorki ale w takim wypadku było by trzeba na wszystkie odpowiadac!!
 

DeletedUser

Guest
Jestem współtwórcą tego tematu i oczywiście temat jest świetny!
 

DeletedUser

Guest
Widzicie i 2 propozycje zostały przyjęte. Ale ile było trzeba na to czekac ;)
 

DeletedUser93170

Guest
jkak najbardziej na tak w końcu mamy prawo wiedziec co i jak
 

DeletedUser

Guest
jupiii, chyba dało to efekt, administracja zaczęła pisać w tematach (już dwóch:D:D:D)
 

DeletedUser3200

Guest
Oby na tych dwóch się nie skończyło.
To teraz możecie mnie wielbić i oddawać mi cześć :)
 

DeletedUser

Guest
A jednak administracja nadal źle postępuje;/ Wielu z Was pamięta moją propozycję dotyczącą zakazu adminom czytania wiadomości w grze. A więc administracja sobie skasowała temat nie podając żadnej przyczyny!
Pomyślałem ze może to nie jest propozycja zdaniem administracji więc zamieściłem temat w dziale pytania bo to jest pytanie do innych graczy i do administracji czy to prawda!

TU
 

DeletedUser

Guest
Nie łatwiej po prostu napisać do jakiegoś admina czy tak nie postępuje?
 

DeletedUser

Guest
Nie łatwiej po prostu napisać do jakiegoś admina czy tak nie postępuje?

Ja nie tyle chcę się dowiedzieć czy oni tak postępują czy nie, chcę wiedzieć co o tym gracze sądzą, ale i tak "Ten zły" nie dał mi odpowiedzi.
Chcę się dowiedzieć czy jest np. szansa ze ja pisze do kolegi ze włamałem się na czyjeś konto i daję mu hasło i czy oni to czytają chcę wiedzieć (To jest przykład)
 

DeletedUser

Guest
No, ale odpowiedź już otrzymałeś więc chyba po sprawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry