3 zamiast 2

  • Rozpoczynający wątek Sonic xx
  • Data rozpoczęcia

Czy się podoba?

  • tak

    Głosy: 21 63,6%
  • może być

    Głosy: 5 15,2%
  • NIE

    Głosy: 4 12,1%
  • zdecydowanie nie

    Głosy: 2 6,1%
  • nie wiem

    Głosy: 1 3,0%

  • W sumie głosujących
    33
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
w wersji 5.5 można dodać z KP 5 budynków do listy budowy zanim się dodatkowo płaci.
a może w wersji 5.5 lub 5.6 (jak będzie) niech będzie można bez KP dodać 3 budynki?
 

DeletedUser119954

Guest
Pomimo , że mam premium na tak ! Należy się wam coś od Inno
 

DeletedUser

Guest
ale można pisać w której wesji powyżej 5.6 wam pasuje:D:D:p:eek:
 

DeletedUser

Guest
W jednej grze takie coś jest że masz 3 bez premium a za więcej jest dopłata ale nie będę pisał gdzie. A jeśli chodzi o pomył to nie miał bym nic przeciwko bo sam ostatnio gram bez premium.

Edit down:

Tak chodzi o kings..... ale kings się powoli kończy :) Właśnie tam oddałem konto bo mnie gra znudziła :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W jednej grze takie coś jest że masz 3 bez premium a za więcej jest dopłata ale nie będę pisał gdzie. A jeśli chodzi o pomył to nie miał bym nic przeciwko bo sam ostatnio gram bez premium.

chodzi ci o kings***?:p
mi to by nawet pasiło.
szczególnie gdy lubi się tak jak ja grać na kilku światach jednocześnie.
a nie chce mi sie wydawać kase tylko na premium, żeby mieć na każdym koncie, więc tak nie robię:)
 

DeletedUser

Guest
chodzi ci o kings***?:p
mi to by nawet pasiło.
szczególnie gdy lubi się tak jak ja grać na kilku światach jednocześnie.
a nie chce mi sie wydawać kase tylko na premium, żeby mieć na każdym koncie, więc tak nie robię:)

nie chodzi mi o kings***
 

DeletedUser

Guest
Z edytowałem posta zęby nie spamować :) Ale jak chcesz to chodziło mi właśnie to kings a
 

DeletedUser119954

Guest
Chociaż właściwie można by zrobić to za 1KP na trzy miesiące? Bo wiecie... Nasze kochane IG nie wprowadzi czegoś takiego za darmo...
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym oczywiście, żeby było to za darmo, ale za darmo nic nie ma.
Podam przykład mamy samochód (nie powiem jaki) podstawowa wersja kosztuje 70 tysięcy, full wypas(patrząc na plemiona z KP) 110 tysięcy. Czy firma, która sprzedaję auto doda coś od siebie za darmo? - nie, nie sądzę.
1 PP byłby tutaj dobry rozwiązaniem i sam, bym zapłacił za takie ułatwienie.
 

DeletedUser119954

Guest
@2xUP

Wiesz sam pisałem o 1PP tylko , że mogli by to dać razem z wyłączeniem reklam. Przecież 1 PP to dość dużo patrząc na to że kupując 3PP masz całe konto premium bez ograniczeń.
 

DeletedUser119954

Guest
Po co rozprawiać w jakiej wersji to wejdzie? Jeśli w ogóle wejdzie to Niemcy zadecydują w jakiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no ale my mpżemy wymyślić
nasi im powiedzą:
"proponuję to w wersji x.x
lub y.y"
 

DeletedUser119954

Guest
Sonic , dziecko widzę , że nie rozumiesz. Nie wiadomo jaka najbliższa będzie wersja. Może to być 5.6 z drobnymi poprawkami , a może być 6.0. Tak samo możemy powiedzieć , że ma to być w 6.5 , a będzie za rok. A i nasi mogą powiedzieć , ale Niemcy to głęboko gdzieś mają.
 

DeletedUser

Guest
Ja głównie siedzę na KP, a jak bez to nic nie buduję mimo to TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry