285#

  • Rozpoczynający wątek To Be Loved
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
Brawo dla PLEMIE bo naprawdę naciskali. gdyby nie koniec ich 3 gracza byłoby gorąco:)

No wogóle deffa nie miał:) no ale ostatnie 2h grałem sam w plemieniu;/ takto lepiej by było:)
a i zapomniałem ciepa mówisz ze samemu najlepiej a przeciez lepiej sie z kumplami gra :)
tylko z takimi dla których nie liczy sie topka tylko ty:D
 

DeletedUser123729

Guest
More piszesz ze mogło byc top1 bo mogłeś Muliemu wlnąc jeszcze z 3 wiochy..... zmartwie Cię ale to i tak by nic nie dało ;) ja po prostu kontorlowałem sytuację.... zrobiłem to 20k przewagi i miałem uszykowane już szlachty na kolejne wioski kaczarapa który był pusty ;) a tego waszego 3 gracza ja pojechałem jak zauważyłem że pusty jest bo sobie rozwala deffa na Ciepie xDDDD


no i pomine totalnie fakt że zostałem na początku zjechany xDDD miałem najlepszą wioche na servie i przez chwile nieuwagi zostałem przejęty ;p o godzinie 16:40 dokładnie zacząłem od nowa.... mało kto we mnie wtedy wierzył ale jak widac nie można się poddawac i prawie 5h straty nie przeszkodziło w wygranej ;p
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
tez mi sie tak wydaje ze wszystko miałes po kontrola bo jak byłem chwile pod koniec jakies 15min pierwszy to po minucie juz byłem drugi:)

o 16:40 w niedziele??to kozak z ciebie jak nic:)graty:D
 

DeletedUser123729

Guest
nie no o 16:40 w sobote xDDDDD to było tak miałem wioche 7.4k... przejęli mi ją.... zacząłem o 16:40 od nowa.... grałem do 3 albo 4 w nocy nie pamiętam dokładnie.... i wtedy miałem 100k pkt... poszedłem w kime.... miałem wstac o 8 ale wstałem o 12:30 i zacząłem grac ;p jak się skończyło widac w rankingu ;p
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
no ja do 1 siedziałem a zastepca do 2:)
nic czekamy na kolejną taką rundke ,ale żeby śpioch był bo nie bedzie takiej przewagi jak była wczoraj po nocy:)

zagrał bym sobie kiedyś z tymi lepszymi:) ale z kumplami też sie fajnie gra:)
 

DeletedUser

Guest
no ja do 1 siedziałem a zastepca do 2:)
nic czekamy na kolejną taką rundke ,ale żeby śpioch był bo nie bedzie takiej przewagi jak była wczoraj po nocy:)

zagrał bym sobie kiedyś z tymi lepszymi:) ale z kumplami też sie fajnie gra:)

tak xD do 2:30 prawie :) top 7 mialem to i tak dobrze ciekawe czy ci lepsi ogarneli by konto kłoksika przez tyle co ja ogarnialem 0 woja zrobilem zagrody to on poslal deffa do ataku :) pozniej ja poslalem po 5 byle gdzie bo i tak 0 szans
more ale sporo sie przyczynilem do twojej topki i pamietaj ze jak znajde cie na szybkich w innym plemieniu to sie zdenerwuje :) mialbym tez lepsze miejsce tylko o 19 skonczylem grac 1000% wiosek deff
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
oj znajdziesz znajdziesz mnie gdzie indzie:p:D
nie no z kumplami fajnie pograc ale kłosika juz nie przeyjme do plemienia :) ciepa mi pisał ze moze pogram z nimi w plemieniu ale na to sie zgodze tylko wtedy jak nagroda bedzie jaka;) bo takto chyba zabawy nie bedzie na plemionach:)
a mowiłem ci zebys nie szedł:) jak bys pograł te 2h jeszcze to moze topka by i była bo nam brakowało mniej niz 200tys jak poszedłes:)
 

DeletedUser123325

Guest
ehh nie miałem w weekend niestety neta i widze że mnie niezła zabawa omineła -,-
zawsze gdy mnie nie ma to coś się dzieje... dziwne :)
graty dla bachy i scoutsa
widzę ze bede mial w koncu z kim w agro porywalizowac:)
 

DeletedUser

Guest
oj znajdziesz znajdziesz mnie gdzie indzie:p:D
nie no z kumplami fajnie pograc ale kłosika juz nie przeyjme do plemienia :) ciepa mi pisał ze moze pogram z nimi w plemieniu ale na to sie zgodze tylko wtedy jak nagroda bedzie jaka;) bo takto chyba zabawy nie bedzie na plemionach:)
a mowiłem ci zebys nie szedł:) jak bys pograł te 2h jeszcze to moze topka by i była bo nam brakowało mniej niz 200tys jak poszedłes:)

jakbysmy zrobili taki sklad jak teraz tylko kogos innego zamiast kloksika (mowilem nie brac go!!!!) :) byla by topa na s32 ci napisze plan oczywiscie jak nie dojdziesz do ciepy twoja sprawa jakbym mial 2offy wiecej bym ze 5-6wiosek wiecej szkubnąl.


7 Rafal1906 PLEMIE 174.573 28 :)


Mi wioska b. zaproponowal bycie w meff :)Juz ostatnio.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
dwie SP z toba grałem wiec to mało dla mnie wiec pewnie zagram jeszcze z toba:) chyba ze ty dojdzies do meff:p
grało sie fajnie z toba tylko szkoda ze poszedłes;/ no mój bład był z głosikiem:)

jak beda rundki tylko z nagrodami to moze sie sam postaram zeby mnie do tych lepszych przyjeli bo wkoncu chciałbym cos wygrac:)
 

DeletedUser125693

Guest
jesli sie nie myle to mój poprzednik to bacha??:) no chwile pod koniec top1 było i mogło by byc ale pisałem z ciepem ale to pewnie bacha był skoro on mówi ze miał zasta:) noi ci to zostawiłem bo mogłem muliemu ze 3 wioski zjechac bo sam off był:D
ciepa moze nie jechałem sam ale zanim ja zaatakowałem juz mi kumpel z plemienia napisał ze go leja ,no do muliego napisałem czy atakuje ciepa ale widocznie kumpel ,nie mam mu za złe:D

w agresorach i obroncach mnie nie dziwi ze ciepa pierwszy był skoro na poczatku sam off a potem sam deff:D ale i tak wielkie graty dla niego:) sam z siebie jestem dumny ze 2 byłem w pokonanych :)

To była moja druga rundka która prawie cała grałem od kad gram w plemiona:) najpierw było top4 a potem top2 moze kiedys bedzie top1:)

czekam na takie runki 2 dniowe bo fajne sa takie:)


Nie jest tak jak mowisz:) najpierw 2:1 deff:eek:ff pozniej 1:1 a pozniej sam deff:)
tak to wygladalo u mnie ;p
A pod koniec nie mialem sil jeszcze mnie glowa rozbolala, bo przez ta gre zapomnialem co kolwiek zjesc;/


jakbysmy zrobili taki sklad jak teraz tylko kogos innego zamiast kloksika (mowilem nie brac go!!!!) :) byla by topa na s32 ci napisze plan oczywiscie jak nie dojdziesz do ciepy twoja sprawa jakbym mial 2offy wiecej bym ze 5-6wiosek wiecej szkubnąl.


7 Rafal1906 PLEMIE 174.573 28 :)


Mi wioska b. zaproponowal bycie w meff :)Juz ostatnio.


A jak ja bym sie nie deffowal to byscie mieli wszyscy 20k gora;p
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
e a ja myslałem ze mniej tego offa masz:p
nocke cała przegrałes czy kto tam przegrał to sie nie ma co dziwic ze cie głowa bolała:p
jak byłby spioch nie było by takiej znowu przewagi pomiedzy top5:)

no pewnie byś zjechał wszystkich jak byś tego deffa nie zrobił:) ale widac dobre serce masz tak jak to napisałes że mnie zostawiłes:D
 

DeletedUser

Guest
E tam Ciepa gdyby nie to, ze od srody do piątku bylem chory (musialem nadrobic)i nie to, ze kloksik okazal sie noobem to bysmy my mieli tope.
 

DeletedUser

Guest
Ee tam, każdy by miał topę:D
Prawda jest taka, że to Ke? najlepiej ogarnęło. Może i ja kiedyś się podłącze pod jakąś ekipę ;) DO następnych weekendowych.
Swoją drogą grałem na szwajcarskich dzisiaj(nadal mam 2 wioski) to byłem top1 :p 4 wioski przy top2 2 wioski :] Tylko, że się dowiedzieli, że jestem polakiem, a grałem sam. ehhh :]
I nie dostałem bana, a mówiłem jedynie po ang i pol aby ich zdenerwowac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry