23.08.2015 Sparing Polska vs Węgry ("na wyjeździe")

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser147486
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser147486

Guest
23.08.2015 Sparing Polska vs Węgry ("na wyjeździe")

Jak sami widzicie nasza reprezentacja coraz bardziej się rozkręca. Pomimo moich trudności przy starcie (musiałem poprzez maila zmienić hasło do konta założonego na węgierskim serwerze, bo nie wiedzieć czemu nie mogłem się zalogować, przez co wystartowałem 3 min po starcie) oraz tego, że na początku wystartowaliśmy w 6 osób to zachowaliśmy opanowanie i spokój. Tak jak napisałem wcześniej po chwili dołączyłem do drużyny, a bodajże około 10min później dołączył również Yusssuff, w między czasie dołączył również NieUmiemGraćx3

Runda była z możliwością przeniesienia wiosek, początkowo prawie wszyscy wylądowali w środku prócz naszej trójki spóźnialskich :) My wylądowaliśmy na wschodzie.
Podczas gdy 7 wrogów poprzenosiło się na zachód to naszych 6 graczy pozostało w środku. Po wschodniej stronie było 3 naszych graczy i 3 wrogów.
Nie trudno było się domyśleć, że naszym pierwszym celem będą gracze na wschodzie. Wrogowie całkiem dobrze poradzili sobie z wyklepaniem karety, jednak przypłacili to tym, że idąc szybciej w pałac mieli znacznie mniej wojska, dzięki czemu wybroniliśmy się przed nimi nie otrzymując żadnych poważniejszych strat. Ich celem był Rolnik, ale bezproblemowo zostało to rozszyfrowane i cały def poleciał do niego. Efekty można będzie zobaczyć poniżej :)
Potem już sukcesywnie były przejmowane kolejne wioski Węgrów :)

Jako, że grałem i mimo grania def byłem jednym z tych co zajmowali się przejmowaniem to nie miałem zbytnio czasu na robienie screenów rankingu, jednakże już na koniec zrobiłem screen po przejęciu ostatniej wioski wroga (na prawie godzinę przed końcem rundy! :) )


Godzina 20:01
ieghcpkwornuavvqcjkxltxdydlggjduaurauunqzfxwefrppuseiizwkidemzqhikazbdpipwgmnahtxtqrokqsmrdjljlmghov


Poniżej możemy również poprzez resztę screenów (głównie raportów) zapoznać się z tym co działo się na rundzie:


nbd214.jpg
2vmh5p.jpg
nq6hrs.jpg
8y6m88.jpg
x3kslc.jpg
5ov93v.jpg
rrqwgm.jpg
krrfqd.jpg
fuq71y.jpg
ls30rk.jpg

8m9mhg.jpg
vcd8ny.jpg
7v2hcj.jpg
eaxpol.jpg

Podziękowania dla rolnika, za udokumentowanie powyższych screenów

Pozostałe raporciki od zbycha:



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Gratulacje dla wszystkich polaków którzy wzięli udział w sparingu, pokazaliście duży poziom swoją grą ;)
Węgrzy nawet nie mieli szans wygrać xd
 
Do góry