15 urodziny Tribal Wars - Wydarzenie urodzinowe

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
558
Drodzy Gracze,

Tribal Wars świętuje 15 urodziny! Świętowanie rozpoczynamy za pomocą wydarzenia specjalnego, które pozwoli Wam poszerzyć zasobność Waszych inwentarzy o rozmaite bonusy przydatne na polu boju.

Event rozpocznie się 20 czerwca o 10:00 i skończy 24 czerwca o tej samej porze.
Odbywał się będzie na światach z tzw. "dodatkowymi funkcjami Premium".


Raz na dobę zobaczycie listę prezentów możliwych do zdobycia. Będziecie mogli wybrać dowolne okienko, ale... najpierw zostaną one przemieszane i zasłonięte.
Dwa razy na dobę (co 12 godzin) otrzymacie możliwość bezpłatnego wyboru któregoś z okienek i otrzymania ukrytej za nim nagrody. Pamiętajcie, że trzeba te darmowe losy wykorzystać w danym cyklu. Gdy czas się zrestartuje (co następuje co 24 godziny), to niewykorzystane szanse przepadną.

Oprócz klasycznych nagród, w postaci itemów do inwentarza, pojawią się w wydarzeniu także trzy dodatkowe pozycje, które są widoczne bezpośrednio w pasku pod bannerem z nazwą wydarzenia. Pierwsza z nich pozwala na dokonanie ponownego darmowego losowania nagrody, druga odkrywa losowo jedną z dostępnych nagród pomagając w dokonaniu wyboru, trzecia zaś podwaja nagrodę otrzymaną podczas kolejnego wyboru.
Prosimy pamiętać, że wszystkie te specjalne przedmioty zostaną automatycznie użyte podczas najbliższego wyboru nagrody, nawet jeśli będzie to kolejnego dnia. Nie ma możliwości ich NIE użycia przy następnym wyborze.

Korzystając z funkcji Premium możliwe będzie odblokowanie kolejnych nagród na ekranie, nawet wszystkich. Gdy tak się stanie, to można albo poczekać na koniec odliczania czasu (czyli do pojawienia się nowych nagród) albo wybrać ponowne ich pomieszanie. Ale uwaga - nagrody będą takie same, zmienią się dopiero po zakończeniu odliczania czasu, kiedy to pojawi się nowy zestaw możliwych do zdobycia prezentów.

Życzymy Wam powodzenia w zabawie i zdobycia pożądanych przez Was nagród!

Wasz Plemiona Team