1000 powodów, by nienawidzić APK

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.652
Strasznie nerwowa się zrobiłaś:)
Rozumiem, gdy brakuje argumentów, trzeba dać upust frustracji. Nie żałuj sobie.

Dalej nie ma to kompletnie żadnego związku z tematem. Moja sytuacja prywatna ma się nijak do tego czy popieram aborcję czy nie, a już zwłaszcza do niespójności partii z której szydziłaś.

Odpowiedzi się absolutnie nie wstydzę, mogę jej udzielić, ale nie sądź, że pozwolę Ci odejść w ten sposób od tematu głównego.
Mam dzieci - zero.
Planowaliśmy, moja piękna żona poroniła, dajemy sobie trochę wolnego. Co nie zmienia faktu, że oczywiście mieć koniecznie chcemy.
Przynajmniej dwójkę.
Szukać dalej? Zajęło mi dwie minuty :)
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Takie są fakty. Wygraliscie świat 100 i doceniliscie ludzi z mojego plemienia którzy byli waleczni. Keymila znam nie od dziś... No i cóż trzymam za Was kciuki:)
Cokolwiek by ktoś o nas nie gadał to właśnie człowiek jest najważniejszą wartością w tej grze i bierzemy sobie to do serca. Dzieki!
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Powód numer 4

Numer 4 - @Ochrona Wioski


Najśmieszniejszy pozer tego świata. Chłop, który na świecie 176 był radnym i kierował defensywą swojego plemienia. W czasie gdy jego ludzie walczyli resztkami sił, chłop postanowił zadefować sobie swoje własne wioski będące w 3 i 4 linii. I to prawdziwe bunkry.
Bohater na jakiego nie zasługiwano.
Oczywiście doprowadził plemię do upadku.

APK musi zostać zniszczone!
 
Wynik reakcji
2.658
Powód numer 4

Numer 4 - @Ochrona Wioski


Najśmieszniejszy pozer tego świata. Chłop, który na świecie 176 był radnym i kierował defensywą swojego plemienia. W czasie gdy jego ludzie walczyli resztkami sił, chłop postanowił zadefować sobie swoje własne wioski będące w 3 i 4 linii. I to prawdziwe bunkry.
Bohater na jakiego nie zasługiwano.
Oczywiście doprowadził plemię do upadku.

APK musi zostać zniszczone!
Yo. Zweryfikujmy informacje jakie podajesz wspólnie :D

1. Tak byłem radnym Jazda! | PRAWDA
2. Nie, nie byłem KD Jazda a nawet członu do którego mnie wysłano. Nie zajmowałem się obstawami | FAŁSZ
3. XD. Ale dobra już powaga. W OS miałem jedną diodę w JUTRZe. Na akcję, którą broniłem dostałem deff z plemienia do 4 wiosek (z nich propagandowe screeny Tajemnicy, które połknąłeś). Nie dziwię się, że 3-4 zagrody to prawdziwy bunkier bo miałeś ciężko tego doświadczyć na etapie jednej wioski | FAŁSZ
Ad. 3.
2022-05-01_10h29_06.png

4. Nie wiem jakie linie masz na myśli. Pionowe? Poziome? Te 4 wioski były kluczowe aby trzymać sąsiednie bez deffa :) | FAŁSZ

Ad. 4
Różowe i czerwone to wróg. Na tym screenie tylko w dwóch (oznaczona ikoną szlachcica oraz dioda po lewej) była dobra obstawa. Resztę manewry :)
Zrzut ekranu 2024-03-3 o 20.58.19.png

5. Miło, że we mnie tak wierzysz, że gdybym nie skończył to moja waleczna postawa odmieniłaby losy świata :D | NA PEWNO PRAWDA

Ad 5.
2022-05-15_15h19_47.png

Bez odbioru. Wracasz do pokeballa.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Pozwolę sobie zacytować klasyka

Nie możecie po prostu wrzucić w ignore tego trolla? Jakby mu nikt nie odpisywał to już pewnie dawno go tu by nie było.

Heh

Latał gdzieś screen które wioski miałeś obstawione, toż nie miałbym takich informacji gdyby Twoi kumple tu nie wstawili XD

Poszukam w wolnej chwili kłamczuszku
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Yo. Zweryfikujmy informacje jakie podajesz wspólnie :D

1. Tak byłem radnym Jazda! | PRAWDA
2. Nie, nie byłem KD Jazda a nawet członu do którego mnie wysłano. Nie zajmowałem się obstawami | FAŁSZ
3. XD. Ale dobra już powaga. W OS miałem jedną diodę w JUTRZe. Na akcję, którą broniłem dostałem deff z plemienia do 4 wiosek (z nich propagandowe screeny Tajemnicy, które połknąłeś). Nie dziwię się, że 3-4 zagrody to prawdziwy bunkier bo miałeś ciężko tego doświadczyć na etapie jednej wioski | FAŁSZ
Ad. 3.

4. Nie wiem jakie linie masz na myśli. Pionowe? Poziome? Te 4 wioski były kluczowe aby trzymać sąsiednie bez deffa :) | FAŁSZ

Ad. 4
Różowe i czerwone to wróg. Na tym screenie tylko w dwóch (oznaczona ikoną szlachcica oraz dioda po lewej) była dobra obstawa. Resztę manewry :)
View attachment 59956

5. Miło, że we mnie tak wierzysz, że gdybym nie skończył to moja waleczna postawa odmieniłaby losy świata :D | NA PEWNO PRAWDA

Ad 5.

Bez odbioru. Wracasz do pokeballa.
ale potężne EM na mapie ja pitole, masz więcej mapek ze 176?
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
Eeee chciałbym podpisać się pod tematem i napomnieć, że APK (tak to się teraz nazywa xD) zakłada ze swoich multikont / podwładnych marionetkowe plemiona i kradnie graczy!
 
Do góry