1 miejsce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14198
  • Data rozpoczęcia

CZy to dobry pomysł?

  • Dobry pomysł.

    Głosy: 21 33,3%
  • Zły pomysł.

    Głosy: 29 46,0%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 5 7,9%
  • Dobry pomysł, ale wymaga poprawek.

    Głosy: 8 12,7%

  • W sumie głosujących
    63
Status
Zamknięty.

DeletedUser14198

Guest
Myślę, że może dałoby się wprowadzić jakieś premie dla graczy, którzy przez dłuższy czas utrzymują się na pierwszym miejscu na świecie, np. konto premium na jakiś czas. Tak właściwie, to pierwsze miejsce nic wielkiego nie daje...
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

Rzobuduje ratusz w wszystkich wiochach do 30. poziomu , oraz zrobiemnóstwo bzdetów i przez jakiś czas jestem first ^^
Choć ogólnie pomysł jest dobry
 

DeletedUser9434

Guest
Odp: 1 miejsce

Dobry pomysł, zaostrzyła by się rywalizacja.:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

Może być ale czy pierwsze miejsce jest tak ważne aby coś dostawać ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

Nie taki głupi pomysł ale np. ktos po miesiącu zaczyna grać na danym świecie a gracz mający pierwsze miejsce ma 1,000,000 pkt. więcej to wątpie że dł by rade go dogonić
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: 1 miejsce

jestem na nie bo ten kto miałby 1 miejsce budowałby 5 budynków naraz i nikt by go nie dogonił
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

NIE!
Nawet konto premium nie daje żadnych bonusów graczom tylko ułatwia parę spraw. Nie daje dodatkowej kasy, budynków, wojsk i oby tak zostało. Pomysł jest beznadziejny!
 

DeletedUser11309

Guest
Odp: 1 miejsce

nie podoba mi sie ten pomysł. To ze gracz jest na 1 miejscu wiadczy o tym, że umie grać lepiej niż reszta serva(chociaż nie zawsze). Po co jeszcze mu pomagać :p?
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

ludzie o czym wy myslicie z ksiezyca spadliscie??
dla mnie to bezsensu rywalizacja wcale by sie nie zaostrzyla wrecz przeciwnie najlepszy gracz mialby konto premium i jeszcze szybciej sie rozrastal i co raz bardziej oddalal by sie w pkt od innych
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

Nie taki głupi pomysł ale np. ktos po miesiącu zaczyna grać na danym świecie a gracz mający pierwsze miejsce ma 1,000,000 pkt. więcej to wątpie że dł by rade go dogonić

omg :confused:

zastanawiam sie kto w miesiac zdobedzie 1,000,000 pkt... :rolleyes:
 

DeletedUser10574

Guest
Odp: 1 miejsce

Nagrodą jest satysfakcja - drugiej nagrody w postaci KP nie jest potrzebna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

w sumie KP by mi sie przydalo nie chce mi sie obchodzic tych 36 wiosek ;/ ale tez nie jestem pierwszy :) moglbym wskoczyc tam w ciagu 3 dni bo to zaden problem tylko jakby nagroda byla. Inaczej to nie ma sensu tracic szlachte i wojsko =] wiec pomysl mi nie pasuje... wtedy bym nie mogl zakonczyc gry na plemionach w roku szkolnym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

pierwsze 3 miejsca ale co ile ???? czasu by było roztrzygane co miesiac dwa trzy
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

Xca ma rację, stasyfakcja. Mówicie "po co mam być 1 skoro nie dostanę nagrody?"
To po co grasz skoro za to też nie dostajesz nagrody? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

Jestem na nie. Ponieważ nigdy nie byłem na pierwszym miejscu (jeszcze nie :p). I raczej sama satysfakcja z tego miejsca wystarczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

Pomysł beznadziejny. Przecież ludzie nie nadrobią różnic po (Ś1) 2 mil. pkt ;/
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: 1 miejsce

Jestem na nie!, bo i tak ludzie co są na 1 miejscu najczęściej mają konto premium już na stałe więc poco im gratisowe:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: 1 miejsce

Nie taki głupi pomysł ale np. ktos po miesiącu zaczyna grać na danym świecie a gracz mający pierwsze miejsce ma 1,000,000 pkt. więcej to wątpie że dł by rade go dogonić

Tak więc myślę o statystyce - punktów przez ostatnie x dni (x powinno wynosić 7, 14 lub 30 dni)
 
Status
Zamknięty.
Do góry