1 dzień

  • Rozpoczynający wątek nero30000
  • Data rozpoczęcia

Co myslicie o 1 dniu bez plemion?

  • Tak, to jest świetny pomysł

    Głosy: 53 50,5%
  • Nie, to jest bez sensu

    Głosy: 52 49,5%

  • W sumie głosujących
    105
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wpadłem na pomysł, by zrobić jeden dzień, gdy wszystkie światy zostaną zablokowane. Pewnie nie jeden by się spytał, po co ten temat założyłem. Otóż mam kolegę, który dniem i nocą gra i uzależnia sie od tej gry. Był by to jeden dzień bez plemion, co wy na to?
 

DeletedUser99417

Guest
mi tam nie robi nie robi różnicy jak ktoś jest nałogowcem tojego problem ale zagłosuje na tak

down no to sie ciesz będziesz mieć wojsak i surki na obrone tatak i wojne a faktycznie w tą gre graja ludzie uzależnieni którzy przesiafują dniami i nocamiprzed kompem rozumiem nie będzie ci sie chciało wychodzic z domu to pooglądasz telewizji zafgrasz wgre ale nie non stop każdego dnia w pemiona !!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Turgsmen

Miecznik
Wynik reakcji
6
Ja na plemionach mam 44 wiochy i gdy rano przychodzą włączam kompa mam 5-8 wiosek pełne surki, nie mówiąc o reszcie dnia.
To co dopiero przez 24 h.
Głupi pomysł.
 

DeletedUser

Guest
mi tam nie robi nie robi różnicy jak ktoś jest nałogowcem tojego problem ale zagłosuje na tak

down no to sie ciesz będziesz mieć wojsak i surki na obrone tatak i wojne a faktycznie w tą gre graja ludzie uzależnieni którzy przesiafują dniami i nocamiprzed kompem rozumiem nie będzie ci sie chciało wychodzic z domu to pooglądasz telewizji zafgrasz wgre ale nie non stop każdego dnia w pemiona !!!!


Tobie też by się odwyk przydał. Zamiast uczyć się pisać i czytać, siedzisz na plemionach.

Co do pomysłu. O to że 12 latek przesiaduje non stop przed kompem, powinni dbać Jego rodzice, a nie Plemiona. Jak rodzice problemu nie widzą, to już jest ich i dzieciaka strata. My możemy mieć nadzieje, że taki osobnik nigdy nie dojdzie do jakiegoś stanowiska decyzyjnego, bo wtedy leżymy i kwiczymy.
 

DeletedUser

Guest
Ja na plemionach mam 44 wiochy i gdy rano przychodzą włączam kompa mam 5-8 wiosek pełne surki, nie mówiąc o reszcie dnia.
To co dopiero przez 24 h.
Głupi pomysł.

Siemka hehe jestem obok Ciebie na ś34:pA co do pomysłu z wyłączeniem na jedeń dzień plemion to on mi się podoba ale co z KP o tym jak widać nie pomyślałeś
 

DeletedUser

Guest
否 - po Chińsku
Nein - po Niemiecku
Non - po Francusku
いいえ - po Japońsku
Không - po Koreańsku
No - po Angielsku
Δεν - po Grecku
Nie - po Polsku

A wszystko po to aby uświadomić ci że to najgłupszy pomysł jaki dotąd padł na tym forum!

Chcesz przerwę? A proszę bardzo - masz maksymalnie 2 miesiące - na zastępstwie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A jak idzie na ciebie szlachta? Chcesz zrobić unik przed czyszczącym atakiem, a tu komunikat: "Świat XXX jest niedostępny do xx.xx.2009r. 17:15" Mogłoby być tak, że o którejś godzinie podanej wcześniej światy się zatrzymują. Nie ma produkcji, wojo się zatrzymuje i tak do tej samej godziny następnego dnia. Ale pomysł i tak nie przejdzie.
 

DeletedUser96177

Guest
Ten dzień mógł by być 1 listopada kiedy jest wszystkich świętych .
 

DeletedUser121559

Guest
jezeli ktos jest uzalezniony to pewnie nie tylko od tego ale od innych rzeczy tez:) moze i masz racje stawiam na tak:)
 

DeletedUser45115

Guest
Gdyby takie zablokowanie miało miejsce to myślę ze wtedy był by STOP na każdym świecie...;] 1 Listopada był by to dobry pomysł z daniem takiej jednodniowej przerwy, choć z drugiej strony jeśli ktoś nie uznaje tego święta to spędzi większość dnia w domu i zawsze jest ból ze mogł sobie pofarmic :p Jestem na tak po długich rozważaniach :p
 

DeletedUser93204

Guest
1 dzień bez plemion?Odpowiedż brzmi NIe!

To by była wielka strata dla wielu graczy.A jak nie chcesz 1 dnia grac to nie graj ..
 

DeletedUser

Guest
Jak miało by to komuś pomóc w walce z uzależnieniem to tak hehe :p
 

DeletedUser121859

Guest
może i fajny jak zrobie se eko 28poziom i max spichlerz to mi sie opyla
 

DeletedUser

Guest
dla mnie obojetne ale i tak nie pomoze to osobie uzaleznionej w walce z tym
przez 1 dzien nie bedzie wiedzial co ze soba zrobic

wez go na weekend na jakas dzialke gdzie nie ma neta i bedzie mial 1 dzien przerwy ;) (nawet wiecej)
 

DeletedUser123580

Guest
JA mysle ze dobry pomysł surowce sie nazbieraja i bd tak fasjnie nikomu pk nie bd leciec ja bym tak chciał :D
 

DeletedUser75292

Guest
W święta jest przerwa w atakach. Wtedy macie czas na odpoczynek, zregenerownie sił do dalszych krwawych bitew.

Odpowiedź brzmi: NE! NE! NE!

tomcio1988 napisał:
Tak nawiasem mówiąc, ten jest na drugim miejscu. Głupszy był taki, żeby smoki wprowadzić

Raczej na trzeciej. Na drugiej natomiast uplasował się pomysł wojny światów 23 i 24.
 

DeletedUser

Guest
jeden dzień, gdy wszystkie światy zostaną zablokowane.

Jeden dzień może przynieść milionowe ofiary w ludziach. Uzależnieni wyjdą na ulice i niczym głodne zombie będą się mścić na Bogu ducha winnych ludziach. Lepiej ich nie prowokować i dać im grać w spokoju.

Z myślą o ludzkości jestem na NIE.
 

DeletedUser108183

Guest
Głupi pomysł jak cholera... ale mi się podoba. :)
Wszyscy odetchną i poniektórzy dojrzą świat bedący poza monitorem.
Wiem, ze nie realne jest wprowadzenie tego pomysłu ale opinie wyrazić można.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Nie.....
Z jednej strony jak chcesz dzień przerwy to sobie go zrób
A jak się ktoś uzależnił to jego problem:p.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry