Światy 98 i 99 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser190265

Guest
Dobra, to napiszę co wiem, co się obiło o uszy.. ;)

1. Karton -
2. Elite(?) - pytajnik, bo nie wiem, jak się będzie ta ekipa nazywac, w każdym razie chodzi o paczkę jarosława bojara :)
3. Muppety
4. Dreams
5. MDHiH
6. Odlot!
7. ekipa doonielighta?
8. Podobno HEG? :)
9. Jakieś słuchy chodzą o HGH ... :p
10. Shadow - PRZEPRASZAM, NIE BIJCIE :(

Dziwne że poxopa tu jeszcze nie ma...

pox jest. wielki i potężny jak zawsze :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Dobra, to napiszę co wiem, co się obiło o uszy.. ;)

1. Karton -
2. Elite(?) - pytajnik, bo nie wiem, jak się będzie ta ekipa nazywac, w każdym razie chodzi o paczkę jarosława bojara :)
3. Muppety
4. Dreams
5. MDHiH
6. Odlot!
7. ekipa doonielighta?
8. Podobno HEG? :)
9. Jakieś słuchy chodzą o HGH ... :p



pox jest. wielki i potężny jak zawsze :D

dodaj shadow bo ci zaraz wjazd zrobią :D
 

DeletedUser185378

Guest
cicho, strzelec ... jak ci mowie przecież ze potwierdzone, tylko skład jeszcze nie znany :)

coś tak czuje że role centrum/obrzeza odwrócą sie na tym św.99 :)
 

DeletedUser

Guest
Tak szczerze, to dawno nie widziałem aż tak szablonowej konfiguracji jak na 99. Nuda i nuda, nic ciekawego w ustawieniach, chciałoby się wręcz napisać "świat jak świat". Wszystko jest takie "normalne"; są morale, rycerz ze starymi przedmiotami, brak łuczników boli, koczowniczych zresztą troszkę też. Nie mówiąc o 2% limitu fake'ów. Nie zagram.

98 dziwnie wygląda z tymi nierozwijającymi się barbarzyńskimi, ale przynajmniej jest w nim coś ciekawego. Do tego nieograniczone wsparcie na świecie bez limitu (choć ktoś słusznie zauważył, że w praktyce to tego farmienia nie będzie)
 

DeletedUser185378

Guest
A słyszał ktoś takie plotki że mają wrócic el.lestat oraz shaq.tyran i stworzyc tutaj coś razem ?
 

DeletedUser181427

Guest
Jak ktoś umie to wyfarmi duzo wiecej niz na np 96 97 :)
 

DeletedUser

Guest
ForFun wbija, ale później. Przynajmniej moje źródła informacji tak mówią.

@edit

Nie, nie rekrutuję do ekipy i sam prawdopodobnie startuję w Dreamsach, bo nie chce mi się czekać na obrzeża. Więc prośby o rekrutacje pisać do Kordiasza, a nie do mnie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser188424

Guest
ForFun wbija, ale później. Przynajmniej moje źródła informacji tak mówią.

@edit

Nie, nie rekrutuję do ekipy i sam prawdopodobnie startuję w Dreamsach, bo nie chce mi się czekać na obrzeża. Więc prośby o rekrutacje pisać do Kordiasza, a nie do mnie :D

Dreamsy pchają się do centrum? Myślałam, że po 91 ruszą na obrzeżach.
 

DeletedUser188424

Guest
Centrum nam nie przeszkadzało, problem był z czymś innym ;)

Wiem Donio ;) Dreams długo się trzymało jak na to ile ludzie Wam dawali czasu, myślę że gdyby nie ten inny czynnik cisnęlibyście tam dalej ładnie v: Jak takiego problemu na ś99 nie będzie jaki pojawił się na ś91 to wróżę Wam dobry świat
 

DeletedUser93204

Guest
Ładnie obsadzony świat na wstępnym biorąc pod uwage ekipy jakie mają wbić to ś99 bedzie ciekawym światem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry