Światy 82 i 83 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Nie tylko ty na takowy czekasz i chyba się raczej nie doczekamy...


to byl najlepszy swiat i ustawienia-Sam bym jeszcze raz na takowym zagral:)

Chociaz ustawienia s83 sa tez idealne


Ps .Sucreedzik-na jakim nicku grales w Skowycie,bo ja tez w nim gralem
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser55057

Guest
Najprawdopodobnie na takim samym jak w PTS:
Gother

Obok mnie grała Szaamanka.
 

-=zimi=-

Zwiadowca
Wynik reakcji
311
S83 miodzio wreszcie przy 100k pkt nie będzie trzeba latać po 20h szlachtą <3 Swoją drogą widzę że sporo ekip z 75 się zbiera ^^
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.168
Ojej, widzę, że moje Nighty z 72 doczekały się kopii i to nawet w dość ciekawym składzie :p
Zobaczymy jak dadzą sobie rade ;)
Powodzonka wszystkim ;)
 

DeletedUser55057

Guest
Szaamanka to akurat w PTS chyba nie była.
Ja, jako Gother, byłem nawet na 13 świecie dowódcą jednej z flot. O ile mnie pamięć nie myli była to FLOTA C.

PS: Pod banderą Piratów byłem jednak tylko na 13 świecie. Podczas SZÓSTKI występowałem po troszkę innej stronie barykady. ;)
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Świat 82 troche za wolny, świat 83 jest odpowiedni, tam też wracam po przerwie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser161505

Guest
Od kiedy wprowadzili ograniczenie zastępstwa po starcie 5 dni nurtuje mnie jedna rzecz. Czemu to ograniczenie ma służyć czy może ktoś z administracji mi to wytłumaczyć bo na prawdę nie rozumiem ? Według mnie strasznie utrudniacie grę tym co mają szkołę pracę itd.
 

DeletedUser183009

Guest
Od kiedy wprowadzili ograniczenie zastępstwa po starcie 5 dni nurtuje mnie jedna rzecz. Czemu to ograniczenie ma służyć czy może ktoś z administracji mi to wytłumaczyć bo na prawdę nie rozumiem ? Według mnie strasznie utrudniacie grę tym co mają szkołę pracę itd.

Ja nie z administracji, ale wiem. Chodzi o to, że dawniej grało się na zmiany w farmieniu i pilnowaniu wiosek. Nadal to jest, ale po tym okresie dopiero.
 

DeletedUser161505

Guest
Ja nie z administracji, ale wiem. Chodzi o to, że dawniej grało się na zmiany w farmieniu i pilnowaniu wiosek. Nadal to jest, ale po tym okresie dopiero.

A co to ma do uczciwości gry ? Przecież wiadomo, że pomoc w plemieniu musi istnieć to co to za różnica czy to będzie od początku czy po 5 dniach ?
 

DeletedUser

Guest
A co to ma do uczciwości gry ? Przecież wiadomo, że pomoc w plemieniu musi istnieć to co to za różnica czy to będzie od początku czy po 5 dniach ?

Zgadzam się. Pierwsze dni to właśnie etap gdzie najbardziej przydaje się zast, w celu kliknięcia budynku, gdy ktoś jest w szkole/pracy/nie ma dostępu do internetu. Nie widzę w tym żadnej rzeczy, która dawałaby jakąś większą przewagę, dlatego dziwię się, że dopiero po 5 dniach to włączają.
 

DeletedUser158229

Guest
kilka stron wczesniej masz rozpiske mniej czy bardziej znanych plemion :)
 

DeletedUser

Guest
Lepiej poczekać do next weekendu. Pewnie wtedy będzie już widać większość plemion, która będzie walczyła o zwycięstwo. :]
 

DeletedUser161505

Guest
Nic nie ma, ale tak włączono i musimy się z tym pogodzić.

ja się chce po prostu dowiedzieć czemu to ograniczenie służy... Co ma na celu zabranie zasta w pierwszych dniach gry, gdzie tak na prawdę jest to najbardziej potrzebne :)
 

DeletedUser135186

Guest
Wszyscy się tak cieszą św. 83 a ja się pytam czy ktoś startuje na 82?? jak jest ktoś chętny do wspólnej gry zapraszam na priv :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
ja się chce po prostu dowiedzieć czemu to ograniczenie służy... Co ma na celu zabranie zasta w pierwszych dniach gry, gdzie tak na prawdę jest to najbardziej potrzebne :)
Utrudnienie dla darmiarzy, bo zamiast zrobić konto i wrzucić zasta trzeba 5 dni proxy/tor i łatwiej zlapac^^

--------------------------------------------------------------

ja się chce po prostu dowiedzieć czemu to ograniczenie służy... Co ma na celu zabranie zasta w pierwszych dniach gry, gdzie tak na prawdę jest to najbardziej potrzebne :)
Utrudnienie dla darmiarzy, bo zamiast zrobić konto i wrzucić zasta trzeba 5 dni proxy/tor i łatwiej zlapac^^
 

DeletedUser

Guest
ehhh a miałem już nie grać w to - przeczytałem co będzie na s83 i chyba jednak sobie go nie odpuszczę :D

powodzonka wszystkim - jak jakiś znajomy kleci jakąś ekipę, to może dać znać :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry