Światy 78 i 79 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak ktoś szuka ekipy na 78 to zapraszam :) Tutaj pisać lub gg 2655996.

Fajny skład się szykuje :)
 

DeletedUser

Guest
jak ja tęsknie za tymi wszystkimi spina na FO na początku każdego świata^^ już niedługo sie zacznie szpiegowanie/multi/zdrady/darmy/defówki/ofówki xd
 

DeletedUser179622

Guest
Ależ skąd. Jeśli tylko zechcesz opłacić utrzymanie serwerów, dzierżawę łącz, hosting domen, pensje programistów i koszty funkcjonowanie firmy (od podatków przez wynagrodzenia po czynsze i rachunki za prąd) to będziemy mogli zrezygnować całkowicie z modułu Premium, albo udostępnić go wszystkim graczom za darmo.
A dopóki nie weźmiesz kosztów na swoje barki, to może pozwól łaskawie, by firma jednak szukała sposobów na swoje utrzymanie, dobrze?

Pozdrawiam
kmic
Naprawde ludzie ogarnijcie się i pomyślcie... Skąd oni maja brać kase na opłaty... Muszą robić takie dodatki, bo kasy więcej potrzeba... Załóżcie nową gre,jak nie pasuje i zobaczymy jak ją utrzymacie
 

DeletedUser142694

Guest
jest granica...

ja dla przykładu zawsze gram z kp, zawsze z menagerem i na światach z farmieniem z asystentem. rozumiem dlaczego takie opcje są płatne, akceptuje je i popieram...

jednak skracanie czasu budowy, czy kupno sury za pp to już przegięcie.

całe szczęście że swaty bez farmienia są zawsze bez funkcji premum, flag i podobnych bzdur.... inaczej już w ogóle bym nie grał.
 

DeletedUser

Guest
jest granica...

ja dla przykładu zawsze gram z kp, zawsze z menagerem i na światach z farmieniem z asystentem. rozumiem dlaczego takie opcje są płatne, akceptuje je i popieram...

jednak skracanie czasu budowy, czy kupno sury za pp to już przegięcie.

całe szczęście że swaty bez farmienia są zawsze bez funkcji premum, flag i podobnych bzdur.... inaczej już w ogóle bym nie grał.
+1 popieram. Światy bez farmienia wolne od tych beznadziejnych funkcji. ;>
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
Trudno, żeby na swiecie bez farmienia były funkcje pp, swiat bylby przesadzony już na samym starcie. Na swiecie z farmirniem da się jeszcze jakas te roznice zniwelować.
 

DeletedUser21778

Guest
Co do HEGu to za pewne wbijamy na S79, tylko nie wiadomo jeszcze kiedy i jakim składem, dopiero zacznie się ściąganie graczy z emerytury. Fakt że będzie praktycznie cały trzon plemienia na czele z Draculą, Hamstahem czy resztą ekipy.

Napisz mi na pw już gotowe info Kiedy start i gdzie :)
 

DeletedUser176136

Guest
Głupie jest tylko to że szybkość świata 1,6 a nie 2,0
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Jakbym mógł coś zmienić to brak morali, bonus do 7 i brak ograniczeń w wspieraniu graczy.
Marzy mi się taki 71, ale widać jeszcze sobie na takie ustawienia jak tam były poczekam. Nie mniej jednak powodzenia wszystkim życzę i miłej gry na 79:)
 

DeletedUser172387

Guest
Pytanie co do tego handlowania. Czy jeżeli premium kupione za surowce można wydać na innym świecie, to będzie można przesyłać je do innych graczy?
 

DeletedUser150331

Guest
Jakbym mógł coś zmienić to brak morali, bonus do 7 i brak ograniczeń w wspieraniu graczy.
Marzy mi się taki 71, ale widać jeszcze sobie na takie ustawienia jak tam były poczekam. Nie mniej jednak powodzenia wszystkim życzę i miłej gry na 79:)

no ale nie możesz zmieniać i dobrze że za marzenia nie karają bo musiałbym Ci wysłać taka fajną paczke z napisem PDW!
 

DeletedUser18304

Guest
Jakbym mógł coś zmienić to brak morali, bonus do 7 i brak ograniczeń w wspieraniu graczy.
Marzy mi się taki 71, ale widać jeszcze sobie na takie ustawienia jak tam były poczekam. Nie mniej jednak powodzenia wszystkim życzę i miłej gry na 79:)

Już raz na takim ś71 grałeś. ;)



Zbyt rzadko jest brak morale. :( I jeszcze jakieś nieograniczone farmienie na przyspieszonym świecie mogłoby być choć raz. :> (Wiem, że nieograniczone farmienie ma niwelować skutki bonusów za PP, ale, kurcze, jak tych bonusów nie było, to nieograniczone farmienie było. :p)
 

DeletedUser180099

Guest
Czyli plagiat.. szkoda, szykowało się ciekawie ;< Jak na razie najciekawszą ekipą wydaje się plemię 7:00, chociaż to dopiero początek;)
 

DeletedUser110177

Guest
jest granica...

ja dla przykładu zawsze gram z kp, zawsze z menagerem i na światach z farmieniem z asystentem. rozumiem dlaczego takie opcje są płatne, akceptuje je i popieram...

jednak skracanie czasu budowy, czy kupno sury za pp to już przegięcie.

całe szczęście że swaty bez farmienia są zawsze bez funkcji premum, flag i podobnych bzdur.... inaczej już w ogóle bym nie grał.

af i mk = strata kasy , tak samo kp ,do kilku milionów , z pacem w ***** , zagrasz bez
mało surowów , mało możliwości , mało wiosek , da się bez i nic nie tracisz , prawie sobie wystukasz deff
i prawie skończą grę gracze którzy graja na popis a nie do końca , i ważna dla nich jest topka i staty a nie dobra zabawa i na następny świat,

pokaże kiedyś . tylko prędkość 2 ,bez bajerów nowych czekam, miesiąc późnij sobie wystartuje,

dobra ,koniec tego picia ,
 
Status
Zamknięty.
Do góry