Światy 78 i 79 - dyskusja

Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
jak ktos wbija na 79 i szuka kogos kto "umie" prowadzic plemie, to zapraszam na gg - 521447.
Info co i jak tam :)) narazie bez zbednych szczegolow
 

DeletedUser138730

Guest
Ty się lepiej zajmij voltami noobie, a nie myślisz o drugim plemieniu :p
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
mam messa, to mnie wspiera :D aktualnie nie ma nic do roboty, kazdy wie co ma robic ;))
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Tylko pamiętaj, że to jest wymiana między graczami... a póki co wszyscy chcą wymieniać surowce na PP, zaś w drugą stronę liczba chętnych może być nieco inna. :)


Uwierz mi, że jak ktoś ma za dużo kasy i mocno mu będzie zależeć na topce to kupi każdą ilość surowców :p
 

DeletedUser179909

Guest
Swiat 79 całkiem fajny tylko szkoda że prędkość nie 2.0 ;/
 

DeletedUser129170

Guest
79 to bardzo fajna opcja ale ten 78 to jakaś kpina... Te wasze ostatnie udziwnienia nie idą w dobrym kierunku. Wielu graczy przez lata kochało tę grę za prostotę i grywalność którą miała ale czym więcej opcji w których w tle są pp tym bardziej zniechęca startowanie na nowych światach bo świadomość coraz mniej równej rywalizacji zniechęca bardziej niż cokolwiek innego.

Chyba Team Plemion ku temu właśnie zmierza że woli postawić na 100 graczy świrujących z pp premium którzy dadzą im namacalny zysk niż 10 000 graczy zaglądających tu dzień w dzień dla przyjemności. Szkoda bo aż nie chcę myśleć jakie pomysły pojawią się wam za rok czy dwa...
 

DeletedUser129697

Guest
również nie podoba mi się w jakim kierunku plemiona zmierzają... może kojarzą z was niektórzy inna grę przeglądarkową - Lord of Ultima. Tam osoby które wyłożą najwięcej kasy(pakiet doradców), mają nad resztą graczy kolosalną przewagę. piszę o tej grze to chwilę w nią grałem, ogólnie to multum takich gier jest gdzie kasa = topka, nie chciałbym aby plemiona w przyszłości zaliczały się do takiej grupy :(
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich również zamierzam rozpocząć grę na którymś ze światów czy ktoś poszukuje elitarnych graczy do swojego plemienia którzy kładą na plemiona grubą kasę za cenę Topki i jak największych osiągnięć .
 

DeletedUser38495

Guest
Witam ;-)
Miałem dłużej odpocząć od plemion bo mnie trochę zmuliło ale może popykam sobie na 79 ustawienia nie najgorsze jak dla mnie i nie ma farmienia nice.
 

DeletedUser

Guest
to się wydaje ;)
do pierwszych wiosek jest luzik , ale poten coraz to szybciej świat leci i bardziej wymagający niż z farmieniem :)
 

DeletedUser173864

Guest
79 niby fajny św,ale morale to będzię porażka.Tak czy siak startuje :)
 

DeletedUser38495

Guest
to się wydaje ;)
do pierwszych wiosek jest luzik , ale poten coraz to szybciej świat leci i bardziej wymagający niż z farmieniem :)

Czy bardziej wymagający? ciężko powiedzieć. Na początku eco będzie priorytet na równi z wojem prawie.
 

DeletedUser180285

Guest
Według mnie morale to nic złego , jednak wolałbym szczerze grać bez nich . Milisekundy nawet okej , będzie można trochę pokombinowac . Ale z mojego punktu widzenia 1,6 jako prędkość to niestety porażka . I tak sie czeka na 2 długo , a tu to jz wgl przesada ;d Myślałem tez o prędkości 3 na jakiś świat , może kiedyś taki sie pojawi ? Według mnie tylko prędkość zwiększyć i by było idealnie

Co do 78 według mnie dno , nie mówię tu o ustawieniach tzn. Farmieniem nieograniczonym , ale 24h ma dobę farmic to za dużo . Wymiana PP trochę dziwnie o tym myśle , ale wątpię iż będzie to nieograniczone . Ktoś wyda np. 1000 zł na punkty i będzie miał kolejki wypełnione i bedzie miał przelewki . Prawda jest taka , ze ten świat sie utrzyma , bo kasa sie kiedyś skończy i przesadza umiejętności ,jednak będzie widać roznice na początku gry , gdy są ciagle braki surowców i puste kolejki . Wielkim plusem są szybkie plemiona , więc dobrzy gracze tez bedą mogli sie prosiliśmy . Jednak kto wymieni surki na PP kto chce coś osiągnąć ? Nikt . Jednak ludzie co chcą mieć premii/ As mogą sie wymienić ,ale połowa swiata będzie grała tylko dla PP , ja osobiście nie zagram bo wole SP , ale 79 zapowiada sie interesująco . Zapewne takich światów bedzie coraz wiecej ze względu na brak czasu oraz najbardziej denerwujace barbarki - kto ma dużo ten zapewne bedzie lepszy . Dlatego nie gram na takich światach ..
 

DeletedUser180099

Guest
;)

Fajna sprawa, chętnie zagram na 78 świecie. Brak farmienia, według mnie masakra ;<
 

DeletedUser164493

Guest
Witam wszystkich również zamierzam rozpocząć grę na którymś ze światów czy ktoś poszukuje elitarnych graczy do swojego plemienia którzy kładą na plemiona grubą kasę za cenę Topki i jak największych osiągnięć .

Voxx skąd ja Cie znam xd?
 

DeletedUser

Guest
Mnie trochę przeraża wizja gry na Świecie bez farmienia, gram w plemiona od 1 Świata i jeszcze nigdy nie grałem na takim Świecie, mam wrażenie, że będzie nudny a Światy z farmieniem są lepsze, dlatego mam dylemat który wybrać, ktoś może dodać coś od siebie? ;x
 

DeletedUser

Guest
Mnie trochę przeraża wizja gry na Świecie bez farmienia, gram w plemiona od 1 Świata i jeszcze nigdy nie grałem na takim Świecie, mam wrażenie, że będzie nudny a Światy z farmieniem są lepsze, dlatego mam dylemat który wybrać, ktoś może dodać coś od siebie? ;x

Światy bez farmy i nuda to jak ogień i woda ^^ Chociaż zazwyczaj w parze z takimi światami szła prędkość x2... tu tego nie ma więc rzeczywiście różnie może być :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry